...

Wojciech Lech mistrzem Polski WSD!

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 16 Grudnia 2010

Kleryk Wojciech Lech z Wyższego Seminarium Diecezji Tarnowskiej został mistrzem Polski Wyższych Seminariów Duchownych w tenisie stołowym. W turnieju drużynowym wygrała drużyna Wyższego Seminarium Duchownego Księży Franciszkanów Konwentualnych w Krakowie.

najlepsze czwórki:

turniej drużynowy:
1. Wyższe Seminarium Duchowne Księży Franciszkanów Konwentualnych w Krakowie
2. Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie
3-4.
Wyższe Seminarium Duchowne w Radomiu
Wyższe Seminarium Duchowne w Ełku.



REKLAMA Czytaj dalej



gra pojedyncza:
1. Lech Wojciech (Tarnów)
2. Guzik Marcin (Kraków OFM Conv.)
3-4.
Błędowski Piotr (Katowice)
Plata Łukasz (Tarnów)
5-6.
Graboń Mateusz (Świdnica)
Jaroś Marcin (Ełk)
7-8.
Janusz Roman (Kraków OFM Conv.)
Kopczyński Łukasz (Świdnica)
9-12.
Stolarz Dominik (Tarnów)
Chowaniec Szymon (Kraków)
Stala Damian (Sandomierz)
Szreder Marcin (Gdańsk)
13-16.
Bielecki Jacek (Kraków OFM Conv.)
Bieńkowski Tomasz (Warszawa)
Przewoźniak Adrian (Katowice)
Drobny Mateusz (Katowice)
17-24.
Kucyk Karol (Pelplin)
Janczewski Tomasz (Paradyż)
Olejnik Andrzej (Częstochowa)
Bala Michał (Paradyż)
Ślusarczyk Adam (Radom)
Kozieł Andrzej (Kielce)
Sprengel Marcin (Gdańsk)
Falkowski Marcin (Warszawa)
25-32.
Parafianowicz Józef (Ożarów Mazowiecki SAC)
Liedtke Mateusz (Pelplin)
Orlecki Piotr (Sosnowiec)
Oleśków Wojciech (Paradyż)
Kusiak Rafał (Sandomierz)
Dawid Jan (Ożarów Mazowiecki SAC)
Cieśla Piotr (Sandomierz)
Pedryc Robert (Kielce)
33-48.
Ciesielski Damian (Częstochowa)
Tymecki Kamil Mariusz (Wrocław OFM)
Swatkowski Karol (Białystok)
Marusheuski Uladzimir (Poznań TChr)
Cicirko Paweł (Sosnowiec)
Zakrzewski Rafał (Białystok)
Snarski Kamil (Białystok)
Zając Artur (Bagno)
Boettcheer Michał (Pelplin)
Kaliszewski Dominik (Kielce)
Skałka Radosław (Sosnowiec)
Zanadruk Andriy (Poznań TChr)
Barnaś Tomasz (Paradyż)
Mańturzyk Paweł (Radom)
Gąszczyk Krzysztof (Gdańsk)
Antoniuk Przemysław (Bagno)
49-64.
Wołoszynowski Tomasz (Koszalin)
Szamatowicz Eryk (Ełk)
Podsiadły Michał (Radom)
Szydłowski Włodzimierz (Bagno)
Zaklukiewicz Marcin (Poznań TChr)
Jędrzejski Michał (Częstochowa)
Bąk Urban (Wrocław OFM)
Kubusiak Mateusz (Świdnica)
Kowalczyk Krzysztof (Kraków)
Szczepański Mateusz (Koszalin)
Chojnicki Adrian (Katowice)
Jasztel Paweł (Ożarów Mazowiecki SAC)
Kaszuba Krzysztof (Ełk)
Kaczmarczyk Leszek (Kraków)
Lata Wiktor Paweł (Wrocław OFM)
Dąbrowski Łukasz (Koszalin)


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.