...

Adrianna Jenek i Denis Bolewicz wygrali II WTK kadetów w Wielkopolsce

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 30 Listopada 2010

Adrianna Jenek (UKS Nałęcz Ostroróg) i Denis Bolewicz (UKS Piast Nowy Belęcin) wygrali II WTK kadetów w woj. wielkopolskim.

klasyfikacje:

kadetki:
1. JENEK    ADRIANNA    UKS NAŁĘCZ    OSTRORÓG
2. LIPSKA    AGNIESZKA    UKS TS SP 2    OBORNIKI
3. GLINIANY    MAŁGORZATA    UKS TS SP 2    OBORNIKI
4. IRACKA    MONIKA    UKS TS SP 2    OBORNIKI
5. URBANIAK    MARTYNA    KS STELLA    GNIEZNO
6. CIEŚLA    GRAŻYNA    KS POLONIA    ŚMIGIEL
7. WOJCIECHOWSKA    PAULINA    LZS UKS    BODZEWO
8. KUBICKA    KAMILA    UKS SMECZ    KONIN
9-12.
KLABIŃSKA    AGATA    SKTS RATAJE 50    POZNAŃ
GULIK    ANNA    UKS "OBRA"    PECNA
GROTOWSKA    ANNA    UKS TS SP 2    OBORNIKI
SATURSKA    KAROLINA    MLKS SPARTA    ZŁOTÓW
13-16.
SATURSKA    ALEKSANDRA    MLKS SPARTA    ZŁOTÓW
KUCHARCZAK    WIKTORIA    KS POLONIA    ŚMIGIEL
WITKOWSKA    MONIKA    UKS ŻAKI    TACZANÓW
KACZMAREK    ZOFIA    UKS "SŁOWIAN"    MROWINO
17-24.
BOROWIK    KLAUDIA    UKS NAŁĘCZ    OSTRORÓG
WOJTYSIAK    MARTA    UKS "CZTERNASTKA"    POZNAŃ
KRYSTEK    ALEKSANDRA    UKS "CZTERNASTKA"    POZNAŃ
KRASZKIEWICZ    WERONIKA    LKS    GOŁUCHÓW
MICHALAK    ALEKSANDRA    UKS "CZTERNASTKA"    POZNAŃ
WAWRZYNIAK    ALEKSANDRA    UKS "CZTERNASTKA"    POZNAŃ
JÓŹWIAK    BARBARA    KS STELLA    GNIEZNO
KMIECIK    JOLANTA    LZS UKS    BODZEWO
25-32.
CZEKAŁA    NATALIA    GLKS ORLĘTA    CZACZ
MICHALAK    WERONIKA    UKS CZTERNASTKA    POZNAŃ
KACZMAREK    KINGA    LKTS    LUBOŃ
MAŁECKA    KALINA    LKS    GOŁUCHÓW
WAJNERT    EWELINA    UKS CZTERNASTKA    POZNAŃ
MAŁEK    MICHALINA    UKS SŁOWIAN    MROWINO
WITKOWSKA    SANDRA    UKS SŁOWIAN    MROWINO
JERZYNIAK    KATARZYNA    PUKS ŚW. MARCIN    JAROCIN
33. SPALENIAK    EWA    PUKS ŚW. MARCIN    JAROCIN



REKLAMA Czytaj dalej



kadeci:
1. BOLEWICZ    DENIS    UKS "PIAST"    NOWY BELĘCIN
2. BONCZYSTY    MICHAŁ    UKS SMECZ    KONIN
3. RÓŻAK    JAKUB    KS STELLA    GNIEZNO
4. GROTOWSKI    MICHAŁ    UKS TS SP 2    OBORNIKI
5. CEMBROWICZ    JAKUB    UKS NAŁĘCZ    OSTRORÓG
6. WITCZAK    MAREK    MLKS ŁOBZONKA    WYRZYSK
7. KONICKI    FILIP    KS STELLA    GNIEZNO
8. SIWEK    DAWID    UKS SMECZ    KONIN
9-12.
WIŚNIEWSKI    MACIEJ    UKS "CZTERNASTKA"    POZNAŃ
JUSZCZAK    ANDRZEJ    KS POLONIA    ŚMIGIEL
MAĆKOWSKI    NIKODEM    UKS JUNIOR    LESZNO
KUJAWA    FILIP    UKS UNIA    SŁUPIA WIELKA
13-16.
STRUGAŁA    MACIEJ    UKS TS SP 2    OBORNIKI
JAŃCZAK    PIOTR    LKS    GOŁUCHÓW
SZCZEPANIAK    JĘDRZEJ    KS HELIOS    CZEMPIŃ
SZKARADOWSKI    SZYMON    SKTS RATAJE 50    POZNAŃ
17-24.
SYBILSKI    KAROL    UKS NAŁĘCZ    OSTRORÓG
KUROSIŃSKI    PIOTR    LZS HURAGAN    JANKÓW ZALEŚNY
KRUGER    KAMIL    UKS "PIAST"    NOWY BELĘCIN
CHUDY    MARCIN    SKTS RATAJE 50    POZNAŃ
GRZYWACZ    ŁUKASZ    UKS SMECZ    KONIN
WOJTYSIAK    PATRYK    UKS "CZTERNASTKA"    POZNAŃ
SIWIERSKI    MIKOŁAJ    LKTS    LUBOŃ
NOWAK    PATRYK    UKS AG    KĄKOLEWO
25-32.
GEWERT    ADAM    TTS    TRZEMESZNO
CHLEBOWSKI    KRZYSZTOF    SKTS RATAJE 50    POZNAŃ
MICHALSKI    KAMIL    LZS UKS    BODZEWO
PAWLAK    MARCIN    LZS UKS    BODZEWO
HAŁAS    WOJCIECH    MLKS ŁOBZONKA    WYRZYSK
MARCHEWKA    DAWID    UKS    KĄKOLEWO
OTTO    MIKOŁAJ    LKS    GOŁUCHÓW
BANACHOWSKI    KAMIL    UKS ŻAKI    TACZANÓW
33-48.
SKWAREK    PATRYK    MLKS SPARTA    ZŁOTÓW
GRZANKA    KRZYSZTOF    MLKS ŁOBZONKA    WYRZYSK
JANICKI    SZYMON    RLKTS    RASZKÓW
ZIMNIAK    KAROL    RLKTS    RASZKÓW
GARCON    ADRIAN    UKS    KĄKOLEWO
ŻURAWKA    JAKUB    UKS ŻAKI    TACZANÓW
KUCZA    RAFAŁ    UKS 14    POZNAŃ
GARCON    PATRYK    UKS    KĄKOLEWO
GEWERT    MARCIN    TTS    TRZEMESZNO
MINKISIEWICZ    ŁUKASZ    LZS WIELKOPOLSKA    KOMORNIKI
KUBICKI    ADAM    KS HELIOS    CZEMPIŃ
SZCZEPANIAK    MATEUSZ    KS HELIOS    CZEMPIŃ
MROZEK    KRZYSZTOF    UKS PIAST    NOWY BELĘCIN
ŻABIŃSKI    MATEUSZ    SKTS    SŁUPCA
BARTKOWIAK    PATRYK    UKS 14    POZNAŃ
KNOPCZYŃSKI    DAWID    UKS SŁOWIAN    MROWINO
49-61.
KASPRZAK    JAROSŁAW    KS HELIOS    CZEMPIŃ
GÓRNY    HUBERT    UKS SMECZ    KONIN
GNIAZDOWSKI    BARTOSZ    MLKS ŁOBZONKA    WYRZYSK
RATAJCZAK    ALEKSANDER    UKS "SŁOWIAN"    MROWINO
JEZIERSKI    RADOSŁAW    LZS WIELKOPOLSKA    KOMORNIKI
JEŻEWSKI    DAWID    LZS WIELKOPOLSKA    KOMORNIKI
RUTKOWSKI    JAKUB    MLKS SPARTA    ZŁOTÓW
ŻUBER    ANGELO    UKS SMECZ    KONIN
KACZMAREK    WOJCIECH    UKS SŁOWIAN    MROWINO
ROZUM    KAMIL    LKTS    LUBOŃ
SZESZUŁA    PATRYK        GRODZISK WLKP
SZYMAŃSKI    MIKOŁAJ        GRODZISK WLKP
STYPCZAK    DOMINIK        GRODZISK WLKP
 


Ilość komentarzy: 2

denis bolewicz napisał:
09 Lutego 2011
IP: 79.187.206.*
wiem jestem slaby ale wygralem poniewaz nie mieli formy i dawali mi 10 :0 fory

denis bolewicz napisał:
09 Lutego 2011
IP: 79.187.206.*
a Nikodem Mackowski byl 3-4 na otk i nie wszedl do 8 to swiadczy jaki jest poziom

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.