...

Natalia Kasperowicz, Patryk Gamrot, Sylwia Szlapa i Dawid Trojak wygrali II WTK młodzików i juniorów w woj. opolskim

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 14 Listopada 2010

Natalia Kasperowicz (LUKS MGOKSiR Korfantów), Patryk Gamrot (LZS Victoria Chróścice), Sylwia Szlapa (LZS Victoria Chróścice) i Dawid Trojak (AZS PWSZ Nysa) wygrali II WTK młodzików i juniorów w woj. opolskim.

klasyfikacje:

młodziczki:
1. Kasperowicz Natalia 1998 LUKS MGOKSiR Korfantów 50 pkt
2. Kozubek Magda 1999 LZS Victoria Chróścice 47 pkt
3. Kliś Marta 1998 UKS Sokolik Niemodlin 44 pkt
4. Kała Małgorzata 2000 KTS MOKSiR Zawadzkie 42 pkt
4. Zyzik Nicole 1998 KTS MOKSiR Zawadzkie 40 pkt
5. Pastuszczak Karolina 2000 UGKS Odra Brzeg 39 pkt
6. Czech Angelika 1998 UKS Sokolik Niemodlin 38 pkt
8. Bartoszek Julia 2001 KTS MOKSiR Zawadzkie 36 pkt
9-12.
Kolczyk Adrianna 2000 KTS MOKSiR Zawadzkie 33 pkt
Holka Karolina 2000 UKS Sokolik Niemodlin 33 pkt
Murzowska Dagmara 1999 LUKS MGOKSiR Korfantów 33 pkt
Warzycha Dominika 2000 UGKS Odra Brzeg 33 pkt
13-16.
Walków Oktawia 2000 UKS Sokolik Niemodlin 28 pkt
Kubica Marta 2001 UGKS Odra Brzeg 28 pkt
Janiak Karolina 2000 UKS Sokolik Niemodlin 28 pkt
Michalak Martyna 1999 UKS Dalachów 28 pkt
17. Skirzewska Laura 2002 UKS Sokolik Niemodlin 20 pkt



REKLAMA Czytaj dalej



młodzicy:
1. Gamrot Patryk 1998 LZS Victoria Chróścice 50 pkt
2. Gabor Wojciech 1998 KTS MOKSiR Zawadzkie 47 pkt
3. Połoszczański Dawid 1998 UKS MOS Opole 44 pkt
4. Pastuszczak Patryk 1998 UGKS Odra Brzeg 42 pkt
5. Spyra Rafał 1998 LZS Victoria Chróścice 40 pkt
6. Cież Michał 1999 KTS Kłodnica Kedzierzyn K. 39 pkt
7. Kuźmiński Piotr 2000 UGKS Odra Brzeg 38 pkt
8. Krąpiec Klaudiusz 2000 LUKS MGOKSiR Korfantów 36 pkt
9-12.
Kuźmiński Paweł 2000 UGKS Odra Brzeg 33 pkt
Telatyński Paweł 1998 UKS Sokolik Niemodlin 33 pkt
Miarecki Jędrzej 1998 UGKS Odra Brzeg 33 pkt
Gall Jakub 2001 UGKS Odra Brzeg 33 pkt
13-16.
Morawiec Daniel 1998 LUKS MGOKSiR Korfantów 28 pkt
Komor Adrian 1999 UKS Dalachów 28 pkt
Bartoszek Dominik 1998 KTS MOKSiR Zawadzkie 28 pkt
Łach Jakub 1999 UKS MOS Opole 28 pkt
17-19.
Kolman Marek 2002 UKS Sokolik Niemodlin 20 pkt
Przybysz Krzysztof 1998 UGKS Odra Brzeg 20 pkt
Sychla Łukasz 1998 UGKS Odra Brzeg 20 pkt

juniorki:
1. Szlapa Sylwia 1995 LZS Victoria Chróścice 70 pkt awans II OTK
2. Nowak Aleksandra 1996 LZS Victoria Chróścice 66 pkt
3. Drzozga Julia 1996 KTS MOKSiR Zawadzkie 62 pkt
4. Wiatr Katarzyna 1995 UKS Dalachów 59 pkt
5. Hajka Daria 1995 KTS MOKSiR Zawadzkie 57 pkt
6. Matusiak Paulina 1994 UKS Dalachów 55 pkt
7. Gosztyła Anna 1996 KTS MOKSiR Zawadzkie 53 pkt
8. Kluba Klaudia 1994 UKS Dalachów 52 pkt
9-12.
Zyzik Nicole 1998 KTS MOKSiR Zawadzkie 47 pkt
Kasperowicz Natalia 1998 LUKS MGOKiS Korfantów 47 pkt
Wydmuch Daria 1994 UKS Dalachów 47 pkt
Kozubek Magda 1999 LZS Victoria Chróścice 47 pkt
13-16.
Wójcik Julia 2000 LZS Victoria Chróścice 39 pkt
Sinicka Marta 1995 LUKS MGOKiS Korfantów 39 pkt
Kolczyk Adrianna 2000 KTS MOKSiR Zawadzkie 39 pkt
Bryś Joanna 1994 OKS Olesno 39 pkt
17-18.
Handziewicz Sara 1996 LZS Victoria Chróścice 28 pkt
Kała Małgorzata 2000 KTS MOKSiR Zawadzkie 28 pkt

juniorzy:
1. Trojak Dawid 1993 AZS PWSZ Nysa 70 pkt awans II OTK
2. Dąbrowski Igor 1993 UKS Dalachów 66 pkt
3. Bąk Sebastian 1993 KS Marex Opole 62 pkt
4. Sitkiewicz Jakub 1993 KTS Kłodnica Kędzierzyn K. 59 pkt
5. Koj Bartłomiej 1993 KTS MOKSiR Zawadzkie 57 pkt
6. Staniszewski Piotr 1994 KS Marex Opole 55 pkt
7. Sinicki Maciej 1993 LUKS MGOKSiR Korfantów 53 pkt
8. Kula Konrad 1996 AZS PWSZ Nysa 52 pkt
9-12.
Kotylak Paweł 1993 MLUKS Głuchołazy 47 pkt
Kardyś Adam 1994 KS Marex Opole 47 pkt
Budkiewicz Szymon 1997 KTS Kłodnica Kędzierzyn K. 47 pkt
Głuszek Wojciech 1996 LZS Victoria Chróścice 47 pkt
13-16.
Kała Dawid 1997 KTS MOKSiR Zawadzkie 39 pkt
Piecka Patryk 1996 KTS MOKSiR Zawadzkie 39 pkt
Farys Łukasz 1994 UKS MOS Opole 39 pkt
Kleszcz Krzesimir 1995 OKS Olesno 39 pkt
17-24.
Strzeja Dariusz 1993 STS Gmina Strzelce Op. 28 pkt
Kozubek Wojciech 1993 LZS Victoria Chróścice 28 pkt
Skiba Tomasz 1994 AZS PWSZ Nysa 28 pkt
Wróbel Grzegorz 1994 KTS MOKSiR Zawadzkie 28 pkt
Pamuła Marcin 1994 UKS Dalachów 28 pkt
Gamrot Patryk 1997 LZS Victoria Chróścice 28 pkt
Urban Martin 1996 LZS Victoria Chróścice 28 pkt
Bernacki Łukasz 1993 LZS Victoria Chróścice 28 pkt
25-32.
Dobski Denis 1993 LUKS MGOKSiR Korfantów 16 pkt
Cyndera Jakub 1994 OKS Olesno 16 pkt
Pryjda Tomasz 1994 LZS Odra Kąty Opolskie 16 pkt
Salachna Michał 1995 DOKiS Dobrodzień 16 pkt
Wachowski Remigiusz 1997 OKS Olesno 16 pkt
Płaczek Grzegorz 1994 DOKiS Dobrodzień 16 pkt
Cer Łukasz 1994 UKS Dalachów 16 pkt
Barański Jacek 1994 KTS MOKSiR Zawadzkie 16 pkt
33. Spyra Rafał 1998 LZS Victoria Chróścice 10 pkt


Ilość komentarzy: 6

Dawid G. napisał:
14 Listopada 2010
IP: 83.30.38.*
Gratulacje

Jerry napisał:
14 Listopada 2010
IP: 83.20.194.*
Jak z powyszego wynika, w Nysie nie pracuje się z młodzikami ani z młodziczkami? Z juniorkami zresztą też nie? A przecież są tam aż dwa kluby i to całkiem, jak się wydaje, prężne? Czyżby budowały jedynie tzw Towarzystwo Wzajemnej Adoracji zamiast szukać i rozwijać uzdolnienia dzieciaków?

as napisał:
15 Listopada 2010
IP: 83.30.38.*
Tylko wynik sie liczy, szkolenie młodzieży heh dobre sobie w opolskim nie ma na to czasu dlatego jesteśmy tak daleko w d... Z małymi wyjątkami (Zawadzkie)

lol napisał:
15 Listopada 2010
IP: 89.77.14.*
Brawo dla Berniego!!!

wiola napisał:
30 Maja 2011
IP: 46.205.88.*
jak Kasperowicz mogła wygrać z Kozubek. Przecież Kozubek jest taka mocna a Kasperowicz taka słaba)

wiola napisał:
30 Maja 2011
IP: 46.205.88.*
u Sylwii Szlapy to żadna nowość

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.