...

Michał Urban i Karolina Pęk wygrali II WTK młodzików na Podkarpaciu

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 14 Listopada 2010

Wyświetleń: 2046

Komentarzy: 5

Tagi:
młodzicy
WTK
Podkarpackie
Podkarpacie
Michał Urban
Karolina Pęk

Michał Urban (GOK Jodłowa) i Karolina Pęk (IKS Tarnobrzeg) wygrali II WTK młodzików w woj. podkarpackim.


REKLAMA Czytaj dalej

Pełna klasyfikacja młodziczek:
1. Karolina Pęk (IKS Tarnobrzeg)
2. Patrycja Jucha (KKTS MOSiR Krosno)
3. Malwina Kantorowicz (KTS Tarnobrzeg)
4. Jessica Stankiewicz (MLKS Nurt POSiR Przemyśl)
5. Katarzyna Kuliga (KTS GOSiR Krościenko Wyżne)
6. Karolina Piasecka (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
7. Weronika Pelczar (KKTS MOSiR Krosno)
8. Karolina Wójcik (LUKS Sokół Siedliska Bogusz)
9. Beata Daszykowska (LKS Strażak Bratkówka)
10. Katarzyna Grec (TKS Pro-Familia Wojaszówka)
11. Emilia Piotrowska (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
12. Monika Antosiak (UMKS Dubiecko)
13. Kinga Ryczek (LUKS ZSP Zasów)
14. Alicja Przydzielska (LUKS ZSP Zasów)
15. Klaudia Łajdanowicz (UKS Olimp Łęki Dukielskie)
16. Magdalena Grzywacz (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
17. Barbara Wereda (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
18. Justyna Typer (LUKS ZSP Zasów)
19. Wiktoria Rut (UKS Dedal Urzejowice)
20. Martyna Motyka (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
21. Jagoda Kuśmierczyk (KTS GOSiR Krościenko Wyżne)
22. Katarzyna Strzęciwilk (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
23. Katarzyna Ciuba (UKS Rokita Rokietnica)
24. Klaudia Weselak (UKS Feniks SP Krzeczowice)
25. Karolina Chodór (LUKS Sokół Siedliska Bogusz)
26. Oliwia Uczarczyk (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
27. Ewelina Wal (LUKS Sokół Siedliska Bogusz)
28. Izabela Zygmunt (LUKS ZSP Zasów)

Pełna klasyfikacja młodzików:
1. Michał Urban (GOK Jodłowa)
2. Maksymilian Mroczka (PKS Kolping Jarosław)
3. Hubert Kopczyk (UKS TKKF Dukla)
4. Dominik Miśków (MLKS Nurt POSiR Przemyśl)
5. Maciej Gołąbski (UKS TKKF Dukla)
6. Adrian Szczurek (KTS GOSiR Krościenko Wyżne)
7. Karol Śliwiński (UKS Olimp Łęki Dukielskie)
8. Gabriel Woźny (PKS Kolping Jarosław)
9. Filip Kociuba (KTS GOSiR Krościenko Wyżne)
10. Kamil Klocek (PUKS Arka Łętownia)
11. Michał Andreasik (LKS Brzostowianka Brzostek)
12. Jacek Stańko (PUKS Arka Łętownia)
13. Kacper Kozimala (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
14. Paweł Dubiel (LUKS ZSP Zasów)
15. Adrian Kowal (PKS Kolping Jarosław)
16. Piotr Front (UMKS Dubiecko)
17. Paweł Żołyniak (PKS Kolping Jarosław)
18. Michał Rejterowski (PKS Kolping Jarosław)
19. Antoni Rejterowski (PKS Kolping Jarosław)
20. Karol Wiśniewski (KSTS MOSiR Krosno)
21. Dawid Pelczar (KSTS MOSiR Krosno)
22. Kamil Paterek (KTS Tarnobrzeg)
23. Łukasz Madej (PUKS Arka Łętownia)
24. Adam Wąsik (STS MDK Przemyśl)
25. Mateusz Dziadura (GOK Jodłowa)
26. Krzysztof Kędzierski (KTS Tarnobrzeg)
27. Damian Wywiórski (LKS Strażak Bratkówka)
28. Jakub Zastyrec (PKS Kolping Jarosław)
29. Maciej Raś (UKS Wielopole Skrzyńskie)
30. Dominik Stańko (PUKS Arka Łętownia)
31. Kordian Such (UKS Gryfek Dębica)
32. Marcin Kozłowski (PUKS Arka Łętownia)


Ilość komentarzy: 5

Radko napisał:
14 Listopada 2010
IP: 83.19.100.*
Brawo, Brawo Karolina!! Gratulacje

buahahahaha!! napisał:
14 Listopada 2010
IP: 83.22.53.*
Karolina Piasecka wytypowana przez Pzts na obóz ETTU (maj 2010)jako najbardziej perspektywicznej zawodniczki z Polski rocznika 1999.Piąta na WTK brawo!

Sorry napisał:
14 Listopada 2010
IP: 83.22.53.*
Nawet szósta.

k.m. napisał:
14 Listopada 2010
IP: 83.10.214.*
super Karolina!!!!!
cieszę się razem z Tobą
wiem jakie to dla Ciebie ważne
do zobaczenia na naszych zawodach

Rafi napisał:
15 Listopada 2010
IP: 193.189.76.*
Nie wiem jak wazne dla Karoliny..ale dla niektórych napewno..
Graty Karolina!

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.