...

Aleksandra Ciura i Konrad Krzak wygrali II WTK młodzików na Dolnym Śląsku

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 08 Listopada 2010

Aleksandra Ciura (MLKS Śnieżnik Stronie Śląskie) i Konrad Krzak (UKS Dwunastka Wrocław) wygrali II WTK młodzików w woj. dolnośląskim.

klasyfikacje:

młodziczki:
1. CIURA     ALEKSANDRA     09.05.99     MLKS ŚNIEŻNIK     STRONIE ŚL.     50
2. STUDNIARZ     ADRIANNA     08.05.98     MLKS ŚNIEŻNIK     STRONIE ŚL.     47
3. WĘGRZYN_A     ANNA     09.01.01     MLKS ŚNIEŻNIK     STRONIE ŚL.     44
4. ANCYPA     MARCELINA     23.01.98     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     42
5. BORSZOWSKA     ALICJA     09.03.99     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     40
6. WĘGRZYN_K     KATARZYNA     09.01.01     MLKS ŚNIEŻNIK     STRONIE ŚL.     39
7. KWIATKOWSKA_U     URSZULA     16.11.99     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     38
8. MATWISZYN     NATALIA     02.06.00     MKSTS     POLKOWICE     36
9-12.     WIERZBICKA_D     DOMINIKA     24.12.98     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     33
MALICHA     NATALIA     05.05.01     KS AZS PW     WROCŁAW     33
KŁOSOWSKA     ALICJA     09.08.98     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     33
WACH     MARTYNA     26.12.98     LKTS ZENIT     MIĘDZYBÓRZ     33
13-16.
KOWALSKA     MARTA     29.03.98     LZS ORION     BUKOWICE     28
GENDERA     SONIA     12.03.02     UKS LIDER     MILICZ     28
STACHERA_Ma     MARTA     05.06.98     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     28
BUTRYM     SANDRA     31.05.00     LZS ŚWIĘCI     RADOSTÓW     28
17-24.
GNIAZDOWSKA_Z     ZUZANNA     11.04.99     MKS NYSA     KŁODZKO     20
MICHNO     ANDŻELIKA     20.04.99     LZS     WŁOSIEŃ     20
PIECH     SANDRA     03.05.00     LZS ORION     BUKOWICE     20
BANASIEWICZ     KORNELIA     24.12.99     LZS ORION     BUKOWICE     20
CHMIELOWSKA     DOROTA     28.07.00     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     20
STACHERA_Mł     MAŁGORZATA     18.10.99     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     20
CHRABĄSZCZ     MILENA     19.11.02     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     20
WILCZOPOLSKA     GABRIELA     24.01.99     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     20
25-31.
ŚNIEGÓRSKA     KAROLINA     15.09.01     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     11
IMIŁOWSKA     KLAUDIA     10.06.99     LZS ORION     BUKOWICE     11
SAJEWSKA_K     KLAUDIA     05.01.01     GOKIS     KĄTY WROCŁAWSKIE     11
KUBIAK_P     PATRYCJA     16.03.01     KS AZS PW     WROCŁAW     11
SAJEWSKA_M     MARTYNA     04.02.02     GOKIS     KĄTY WROCŁAWSKIE     11
DRZYZGA     DOMINIKA     22.10.02     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     11
PIRÓG     MARCELINA     02.07.02     GOKIS     KĄTY WROCŁAWSKIE     11



REKLAMA Czytaj dalej



młodzicy:
1. KRZAK     KONRAD     29.03.98     UKS DWUNASTKA     WROCŁAW     50
2. STUDNIARZ     KRZYSZTOF     08.05.98     MLKS ŚNIEŻNIK     STRONIE ŚL.     47
3. KOŁODZIEJCZYK_M     MACIEJ     14.01.01     KU AZS UE     WROCŁAW     44
4. ZIEMBICKI     KAROL     25.06.98     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     42
5. WITKOWSKI_J     JAKUB     06.09.01     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     40
6. TRAWICKI_Dn     DANIEL     27.04.98     LZS     WŁOSIEŃ     39
7. ŚLIWA     MATEUSZ     11.07.98     KS AZS PW     WROCŁAW     38
8. MAREK     KRZYSZTOF     20.07.99     ULKS URSUS     ZŁOTORYJA     36
9-12.
DRZYZGA_Km     KAMIL     08.04.00     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     33
KROCZAK     RAFAŁ     03.11.98     LKS ODRA     GŁOSKA     33
KOWALCZYK     KACPER     02.08.98     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     33
WAPIŃSKI_K     KAMIL     09.06.99     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     33
13-16.
DRZYZGA_Kc     KACPER     08.04.99     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     28
POPARDA     MATEUSZ     21.04.98     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     28
TRAWICKI_Dm     DAMIAN     27.04.98     LZS     WŁOSIEŃ     28
MAMCZAREK     KACPER     27.01.00     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     28
17-24.
KOZAK     KAROL     05.01.00     ULKS URSUS     ZŁOTORYJA     20
KOZYRA     MATEUSZ     25.01.99     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     20
JURKIEWICZ     KAMIL     20.11.98     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     20
GRZEGOREK     ARKADIUSZ     11.03.00     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     20
MINIACH     MICHAŁ     14.05.98     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     20
CUPIAŁ     KONRAD     07.02.98     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     20
PISKORSKI     TOBIASZ     01.03.98     LKTS ZENIT     MIĘDZYBÓRZ     20
KOZŁOWSKI     KRZYSZTOF     09.04.98     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     20
25-32.
BORYNIEC     MARIUSZ     22.01.00     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     11
GIELEZY     MARCEL     26.08.98     KS AZS PW     WROCŁAW     11
WITKOWSKI_T     TOMASZ     06.09.01     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     11
SZPAK     MARCIN     21.05.99     LZS     WŁOSIEŃ     11
KOCAN     MICHAŁ     23.04.98     LZS     WŁOSIEŃ     11
GEŁESZ     KRYSTIAN     17.04.98     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     11
OPYD     OSKAR     28.11.01     ULKS URSUS     ZŁOTORYJA     11
PRZYBYLAK     JAKUB     07.03.99     LKTS ZENIT     MIĘDZYBÓRZ     11
33-48.
KASZUBA     KACPER     06.08.00     MKS NYSA     KŁODZKO     6
RAKOCZY     DANIEL     10.03.98     GOKIS     KĄTY WROCŁ.     6
RELISZKA     JAKUB     21.03.99     UKS TS SPARTA     LUBAŃ     6
WOJTYŁA     NORBERT     12.12.01     LKS ODRA     GŁOSKA     6
KRAL     MICHAŁ     14.11.99     LZS ORION     BUKOWICE     6
BŁACHUTA     KACPER     27.04.02     TKS GRANIT     STRZELIN     6
RYBKA     JAKUB     12.01.00     UKS LIDER     MILICZ     6
WAPIŃSKI_M     MACIEJ     28.09.01     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     6
LEŚNIEWSKI     SZYMON     14.02.99     KS AZS PW     WROCŁAW     6
KUDELSKI     ADRIAN     05.02.98     LZS     WŁOSIEŃ     6
DOBRZAŃSKI     KRZYSZTOF     12.06.00     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     6
LUBAŃSKI     ADAM     30.03.98     LZS ORION     BUKOWICE     6
BOJKO     JAKUB     02.04.00     MKS NYSA     KŁODZKO     6
BREZWAN     KACPER     10.08.99     TKS GRANIT     STRZELIN     6
WEŁESZCZUK     JAROSŁAW     1998     TKS GRANIT     STRZELIN     6
BIERNAT     JÓZEF     16.03.01     MKSTS     POLKOWICE     6
49-57.
MARCJAN     ADAM     07.11.98     KS AZS PW     WROCŁAW     4
BUTRYN     RAFAŁ     03.05.02     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     4
GRZELAK_D     DOMINIK     11.12.99     LZS ORION     BUKOWICE     4
KUBIAK_O     OLIWIER     2002     TKS GRANIT     STRZELIN     4
KUCHARSKI     PATRYK     06.07.99     LZS ORION     BUKOWICE     4
RUŚCIŃSKI     KACPER     13.12.99     UKS TS SPARTA     LUBAŃ     4
SAWICKI     MATEUSZ     21.07.03     TKS GRANIT     STRZELIN     4
DYKIEL     KRZYSZTOF     25.07.02     GOKIS     KĄTY WROCŁ.     4
JAKUBOWSKI     JACEK     05.06.01     TKS GRANIT     STRZELIN     4


Ilość komentarzy: 3

wwwwww napisał:
10 Listopada 2010
IP: 178.37.32.*
Fajnie,że Ada Studniarz i jej Tato nie umieją przegrywać

Maria napisał:
14 Listopada 2010
IP: 78.8.138.*
Brawo Konrad pięknie grałeś

aloli napisał:
20 Kwietnia 2011
IP: 178.36.231.*
kto ty żew muwisz że ja nie umiem przegryawć jesteś taki mondry to ho zagramy

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.