...

Ängby International 2010: Natalia Bajor druga, Adrian Dugiel trzeci

Kategoria: Turnieje za granicą - Pozostałe turnieje / 06 Listopada 2010

Natalia Bajor zajęła drugie miejsce w Ängby International 2010 do 14. lat. Polka w finale przegrała z Francuzką Marion Chomis 2:3. Trzecie miejsce w tych zawodach zajął Adrian Dugiel, który w półfinale przegrał ze Szwedem Johanssonem Ahlanderem 1:3.

wyniki:

półfinały:
Bajor Natalia - Zarif Audrey 3:2 (10, 9, -2, -11, 8)
Ahlander Johansson - Dugiel Adrian 3:1 (7, -9, 7, 7)

finał:
Chomis Marion - Bajor Natalia 3:2 (9, 9, -5, -7, 10)

Ilość komentarzy: 16

MS napisał:
06 Listopada 2010
IP: 87.206.30.*
Można gdzieś znaleźć wyniki tego turnieju? Bo na stronie organizatora niestety nic nie ma...

... napisał:
IP: 95.49.74.*
na stronie szwedzkiego związku

na stronie organizatora w zakładce Angby SK też możesz wszystko znaleźć - jest nawet fajne zdjęcie z Natalką której wielkie gratulacje - trzymaj tak dalej. Gratulacje także chłopakom i Marcie, która w grupie zagrała bardzo dobrze.

xxx napisał:
IP: 83.11.132.*
w przeciwieństwie do Słowacji bardzo dobry występ Polaków w U 15 wygrał Zatówka ,w ósemce był jeszcze Burek i Dugiel ,a w szestnastce Piotrowski,Kreft i Kaczor wturnieju U 14 Dugiel trzeci Kreft 5-8 i Piotrowski 9-16

Troszkę słabiej Werecki!!!! ,coś czuję że nie będzie z niego grajka co prawda jest młody ale gra już 100 lat w ping ponga a na koszt PZTS i Spychała na własny koszt pierwszy raz na takiej imprezie- usprawiedliwiony

w napisał:
07 Listopada 2010
IP: 83.26.89.*
podacjcie link do strony organizatora.

fants napisał:
IP: 178.37.42.*
angby.com A co masz zamiar ich objechać, że w takim tonie ? Hah.

CHrabaszcz 9-16

W sumie nasi młodzi tenisiści zdobyli 7 medali ! Dzisiaj jeszcze P. Zatówka 3. w singlu U-17 i Julia Ślązak 2. w U-12. Patryk zdobył 2 złote w U-15( w tym wspólnie z A.Wereckim w drużynie) i brąz, Natalia 2 medale - srebrny w U-14 i brąż w U-15,Julia srebro i Adrian Dugiel brąz. Więc narzekanie niektorych malkontentów o słabej pracy z młodzieżą wydaje się zbyteczne.

.. napisał:
IP: 46.112.189.*
Widac jaki poziom był...

xs. napisał:
IP: 79.163.241.*
Czy moze ktos napisać czy grały tam Rumunki albo czeszki???

Wszyscy nasi zawodnicy wystąpili w starszych kategoriach o 1,2, a nawet 4 lata. Było ponad 500 zawodników m.in. ze Szwecji, Francji, Luksemburgu, Norwegii Singapuru, Portoryko, Indii, Wenezueli, Egiptu...( a Ty dwukropek jaki reprezentujesz poziom , pochwal się jakie masz osiągi ?).

ja napisał:
08 Listopada 2010
IP: 79.138.219.*
Nie ma sie co dziwic wynikow w tym skladzie.trudno zeby Patryk ,Bajor czy Werecki nie zdobywali medali przeciez to czolowka w europie.Dugiel zamieszal tym swoim stylem a Slazak grala w mlodziczkach .Na slowacji w kategorii kadetek graly mlodziczki i przecietne kadetki wiec wyniki byly jakie byly.