...

Maja Krzewicka i Tomasz Wiśniewski wygrali I OTK juniorów

Kategoria: Turnieje w Polsce - OTK / 17 Października 2010

Maja Krzewicka (LUKS Warmia Lidzbark Warmiński) i Tomasz Wiśniewski (MRKS Gdańsk) wygrali I Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny juniorów w tenisie stołowym.

wyniki:
juniorzy
juniorki


klasyfikacje:



REKLAMA Czytaj dalej



juniorki:
1. KRZEWICKA MAJA 12.03.93 LUKS "WARMIA" LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 238 230 8
2. ŚLIFIRCZYK KATARZYNA 16.03.93 MKS JEDYNKA ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 212 210 2
3. KACZMAREK AGNIESZKA 09.02.95 MRKS GDAŃSK POMORSKIE 196 190 6
4. CIĘSZCZYK NATALIA 03.03.95 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 194 190 4
5. NOWACKA PAULINA 28.02.94 MKS JEDYNKA ŁÓDŹ ŁÓDZKIE 176 170 6
6. JABŁOŃSKA KINGA 15.05.94 KS BRONOWIANKA KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 174 170 4
7. KRAJEWSKA MARTA 10.04.95 GKTS GDAŃSK POMORSKIE 174 170 4
8. JOŃCZYK ADA 13.11.95 MLKS ŚNIEŻNIK STRONIE ŚL. DOLNOŚLĄSKIE 174 170 4
9. PAWLAK SYLWIA 26.08.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 158 150 8
10. URBAŃCZYK ANNA 21.08.93 LUKS "WARMIA" LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 154 150 4
11. KOMOSIŃSKA KAROLINA 26.06.95 NIESTOWARZYSZONA PŁOCK MAZOWIECKIE 152 150 2
12. SZABŁOWSKA EDYTA 31.01.93 KU AZS PWSIP ŁOMŻA PODLASKIE 150 150 0
13. WABIK SANDRA 22.10.95 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 148 140 8
14. NOWOCIN KATARZYNA 08.06.94 KS SPÓJNIA WARSZAWA MAZOWIECKIE 146 140 6
15. PRZYWARTA SANDRA 16.10.93 UKS SUCHA KOSZAL. ZACHODNIOPOMOR. 144 140 4
16. SZYMAŃSKA OLGA 19.03.95 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 144 140 4
17. LEŚNIAK ALICJA 10.09.93 KS SPÓJNIA WARSZAWA MAZOWIECKIE 134 130 4
18. GOŁDA MAGDALENA 22.08.94 KS BRONOWIANKA KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 133 130 3
19. DZIADKOWIEC MARTYNA 19.09.95 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR. 132 130 2
20. CZARNOMSKA ALICJA 19.10.93 LUKS "WARMIA" LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 130 130 0
21. BAJOR NATALIA 07.03.97 KU AZS UE WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 114 110 4
22. CHRZĄSTOWSKA ALICJA 11.10.94 KU AZS UE WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 114 110 4
23. ŻBIKOWSKA MONIKA 25.05.95 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 113 110 3
24. ANDRACZEK JESSIKA 02.01.94 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE OPOLSKIE 110 110 0
25. KIEDROWSKA JOANNA 05.05.96 GKTS GDAŃSK POMORSKIE 94 90 4
26. KONOFAŁ DOMINIKA 29.03.93 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 93 90 3
27. NOWAK ALEKSANDRA 07.12.96 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE OPOLSKIE 93 90 3
28. LIS MARTA 23.03.95 LUKS "WARMIA" LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 93 90 3
29. SZLAPA SYLWIA 03.02.95 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE OPOLSKIE 82 80 2
30. WŁUCZYŃSKA KSENIA 27.04.94 UMKS KSIĘŻAK ŁOWICZ ŁÓDZKIE 82 80 2
31. PRZYSTUPA ADRIANNA 24.08.93 GKTS GDAŃSK POMORSKIE 82 80 2
32. GALUS KATARZYNA 21.02.98 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW MAŁOPOLSKIE 82 80 2
33. OLCZAK HONORATA 18.04.96 UKS SUCHA KOSZAL. ZACHODNIOPOMOR. 76 75 1
34. ROMEJKO MONIKA 01.04.93 LUKS "WARMIA" LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 76 75 1
35. DOMYSŁAWSKA EMILIA 10.05.95 LUKS "WARMIA" LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 76 75 1
36. NAWROCKA KLAUDIA 25.01.97 UZTS BARCIN KUJAWSKO-POMOR. 76 75 1
37. CHRULSKA ZUZANNA 13.02.96 LUKS "WARMIA" LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 71 70 1
38. BEJSKA AGATA 16.03.95 KS BRONOWIANKA KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 70 70 0
39. STACHECKA PAULINA 16.01.98 MLUKS DWÓJKA RAWA MAZOWIECKA ŁÓDZKIE 70 70 0
40. LIPSKA AGNIESZKA 06.12.96 UKS TS SP 2 OBORNIKI WIELKOPOLSKIE 70 70 0

juniorzy:
1. WIŚNIEWSKI TOMASZ 02.09.93 MRKS GDAŃSK POMORSKIE 238 230 8
2. BAŃKOSZ MICHAŁ 02.04.95 KU AZS UE WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 214 210 4
3. KORYCKI MICHAŁ 02.11.93 MTS KWIDZYN POMORSKIE 196 190 6
4. ŚCIBLAK MARCIN 29.09.93 MRKS GDAŃSK POMORSKIE 194 190 4
5. DYJAS JAKUB 09.10.95 KST ELEKTRYK-MAXIMUSTORUŃ KUJAWSKO-POMOR. 178 170 8
6. KULPA KONRAD 02.12.94 KST ELEKTRYK-MAXIMUSTORUŃ KUJAWSKO-POMOR. 176 170 6
7. NADOLSKI ŁUKASZ 19.11.93 KU AZS UE WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 176 170 6
8. PUCHALSKI KAMIL 07.09.94 UKS DOJLIDY BIAŁYSTOK PODLASKIE 174 170 4
9. MAŁOLEPSZY JĘDRZEJ 05.11.93 AZS PWSZ NYSA OPOLSKIE 156 150 6
10. WITKOWSKI ANTONI 02.02.94 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 154 150 4
11. ZATÓWKA PATRYK 10.04.97 KS BOGORIA GRODZISK MAZ. MAZOWIECKIE 154 150 4
12. KISIELEWICZ DANIEL 04.03.93 LUKS „TREFL” ZAMOŚĆ LUBELSKIE 152 150 2
13. TROKA MATEUSZ 17.12.93 KS AZS-AWFIS GDAŃSK POMORSKIE 146 140 6
14. GAŁĄZKA TOMASZ 02.01.93 SKS LUKS NYSA OPOLSKIE 146 140 6
15. KOZIEŁ PAWEŁ 10.04.93 KS SYGNAŁ LUBLIN LUBELSKIE 142 140 2
16. BORTNOWSKI RADOSŁAW 04.02.94 GKS GORZOVIA GORZÓW LUBUSKIE 142 140 2
17. PILARSKI JAKUB 16.01.94 MKSTS TRASKO OSTRZESZÓW WIELKOPOLSKIE 134 130 4
18. ROJ WOJCIECH 29.04.94 BISTS BIELSKO BIAŁA ŚLĄSKIE 134 130 4
19. MALINOWSKI KACPER 12.10.93 KU AZS AJD CZĘSTOCHOWA ŚLĄSKIE 133 130 3
20. DRACZKA DANIEL 03.07.93 KS SPÓJNIA WARSZAWA MAZOWIECKIE 133 130 3
21. DYKOWSKI MATEUSZ 16.03.94 MRKS GDAŃSK POMORSKIE 113 110 3
22. WERECKI ALEKSANDER 14.02.99 UKS "RETURN" PIASECZNO MAZOWIECKIE 113 110 3
23. DZIKOWSKI MATEUSZ 20.04.94 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR. 112 110 2
24. BURGER DARIUSZ 12.08.94 TKS GRANIT STRZELIN DOLNOŚLĄSKIE 110 110 0
25. GARBINO PIOTR 17.01.93 ITR IŁAWA WARM.-MAZURSKIE 93 90 3
26. WIĘCEK ADRIAN 27.06.95 MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA WARM.-MAZURSKIE 93 90 3
27. KOSTRO BARTOSZ 22.04.93 KTS WYSOKIE MAZOW. PODLASKIE 90 90 0
28. DOBEK MARCIN 21.05.94 KSTS KROSNO PODKARPACKIE 90 90 0
29. RAKOWSKI TOMASZ 29.01.94 ZKS DRZONKÓW LUBUSKIE 82 80 2
30. LISOWSKI DANIEL 09.05.94 MKS EMDEK BYDGOSZCZ KUJAWSKO-POMOR. 82 80 2
31. RAMENDA ADAM 08.10.95 LUKS "WARMIA" LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 82 80 2
32. TOKARSKI KRYSTIAN 03.08.93 KS VIRET CMC ZAWIERCIE ŚLĄSKIE 82 80 2
33. KOŚCIELNIAK PRZEMYSŁAW 13.06.93 KU AZS UE WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 77 75 2
34. KAPROŃ ŁUKASZ 21.01.93 MTS KWIDZYN POMORSKIE 77 75 2
35. RYBAK DAMIAN 31.03.95 LKS BIAŁA RAWSKA ŁÓDZKIE 76 75 1
36. MASŁOWSKI JAKUB 10.01.96 UKS ZARABIE MYŚLENICE MAŁOPOLSKIE 76 75 1
37. ROGALA BARTŁOMIEJ 04.05.94 KS "ŁAŃCUT" ŁAŃCUT PODKARPACKIE 70 70 0
38. CYRNEK PIOTR 16.10.95 KU AZS POL.RZ. RZESZÓW PODKARPACKIE 70 70 0
39. GIZA BARTOSZ 23.05.96 KS BRONOWIANKA KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 70 70 0
40. SZCZUKA KAMIL 23.05.96 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR. 70 70 0


Ilość komentarzy: 19

hanna napisał:
17 Października 2010
IP: 188.33.80.*
brawo Maja i Śliwka!

kamyq napisał:
17 Października 2010
IP: 83.11.108.*
Brawo korek! i reszta pomorza

a napisał:
17 Października 2010
IP: 212.49.42.*
jest jakaś szansa na obejrzenie zdjęć z OTKu juniorów i młodzików?

j napisał:
17 Października 2010
IP: 94.78.186.*
brawo Kaczmeee ... liissss ;p

Karin napisał:
17 Października 2010
IP: 88.135.173.*
Wedłóg mnie Dyja sie zachowuje jak najbardziej okey,sam potrafi sie przywitac/pogadac w porównaniu do mistrza Wereckiego.

ABBA napisał:
17 Października 2010
IP: 95.40.141.*
Nikt nie mówi czemu grała Kaczmarek.
Na pólfinałach przegrała nawet :od tyłu:

tata abby napisał:
17 Października 2010
IP: 212.87.235.*
Abba Ojcze prowda jest tako Jo jest twoim Fatrem

triks napisał:
18 Października 2010
IP: 81.219.137.*
Grała bo nie przyjechała Szulc która miała prawo startu. Zgodnie z regulaminem gospodarz ma prawo wystawić w takim przypadku 1 zawodnika rezerwowego.

obserwator napisał:
18 Października 2010
IP: 82.160.81.*
Brawo Agnieszka! Byłaś naprawdę świetna! Maja tylko troszkę ci uciekła a miałaś ją najbliżej!

obserwator 2 napisał:
18 Października 2010
IP: 80.54.233.*
Brawo Sylwek. Dawno takiego nieładu nie było na OTK.Brawo też za sprytne wprowadzenie do turnieju zawodniczki z Gdańska.Jesteś Szu,ale nie Wielki.

:) napisał:
18 Października 2010
IP: 188.47.205.*
Mam nadzieje że skoro Alek W.zagrał tak dobrze na juniorach tzn. że poziom tego chłopaka jest wysoki a nie że spada poziom u juniorów

a napisał:
18 Października 2010
IP: 80.55.197.*
Ciekawe czy kiedzkolwiek w historii otków jakis 11 latek byl tak wysoko , granie naraz w 2 otkach ode mnie duzy szacun

baca napisał:
18 Października 2010
IP: 83.16.195.*
Gratulacje dla Tomka Wiśniewskiego za postawę i klasę z jaką wygrał ten OTK wytrzymując presję lidera nr.1 i sojego miasta. Trzymaj tak dalej życzę dalszych sukcesów.

... napisał:
18 Października 2010
IP: 91.206.244.*
Kiedy beda powolania na mistrzostwa swiata?

ja napisał:
18 Października 2010
IP: 94.78.185.*
do obserwatora2- przeczytaj regulamin a potem pisz... o Szu itp ...

Marek napisał:
18 Października 2010
IP: 193.26.131.*
A dla mnie dziwne było, że w pierwszym dniu turnieju sędziowali jacyś ludzie z łapanki skoro na sali obok równolegle odbywał się turniej Otk Młodzików obsadzony licencjowanymi sędziami.

Regulamin... napisał:
18 Października 2010
IP: 178.37.36.*
Jasne, że Regulamin tak stanowi, ale trzeba to już zmienić, gdyż jest niesprawiedliwy i anachroniczny. Nie może tak być, że zawodnik, który nie ...uzyskał awansu do I OTK,jest premiowany wpisaniem na listę startową do ... i kategorii. To jakaś paranoja. Jak już, to dołączyć go na ostatnim miejscu tj.40.

jaja napisał:
20 Października 2010
IP: 217.153.67.*
fajnie ze w niektorych wojewodztwach jest 80pkt za wtk.

miś;p napisał:
29 Października 2010
IP: 83.10.135.*
Oczywiście Alek gra bardzo dobrze jak na swój wiek ale jest jakby taki "ważny" i nie liczy sie z innymi zawodnikami.;p
np. Dyja potrafi pogadac z kazdym nawet z osobą której nie zna tak jak wspomniał Karin a alek jest zbyt arogancki ale nie mnie to oceniac

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.