...

Alicja Przydzielska i Antoni Rejterowski wygrali I WTK żaków na Podkarpaciu

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 09 Października 2010

Alicja Przydzielska (LUKS ZSP Zasów) i Antoni Rejterowski (PKS Kolping Jarosław) wygrali I WTK żaków w woj. podkarpackim.

klasyfikacje:

żaczki:
1. Alicja Przydzielska (LUKS ZSP Zasów)
2. Weronika Pelczar (KKTS MOSiR Krosno)
3. Wiktoria Rut (UKS Dedal Urzejowice)
4. Emilia Piotrowska (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
5. Beata Daszykowska (LKS Strażak Bratkówka)
6. Klaudia Weselak (UKS Feniks Krzeczowice)
7. Patrycja Wąchała (TKS Pro-Familia Wojaszówka)
8. Dominika Gorczyca (KKTS MOSiR Krosno)
9. Natalia Chruściel (LKS Jar Kielnarowa)
10. Małgorzata Zielińska (LUKS ZSP Zasów)
11. Justyna Typer (LUKS ZSP Zasów)
12. Martyna Motyka (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
13. Weronika Kwaśny (LZS Kąkolówka)
14. Martyna Jarema (UMKS Dubiecko)
15. Magdalena Stec (LZS Kąkolówka)
16. Aleksandra Kwaśny (LZS Kąkolówka)
17. Urszula Burchała (KKTS MOSiR Krosno)
18. Natalia Hadała (LZS Kąkolówka)
19. Klaudia Fujarowicz (UKS Feniks Krzeczowice)
20. Paulina Przybysz (PUKS Arka Łętownia)
21. Dominika Szozda (LZS Kąkolówka)
22. Barbara Antochów (LZS Kąkolówka)
23. Wiktoria Typer (LUKS ZSP Zasów)
24. Anna Lipa (UKS SP Korzeniów)
25. Patrycja Kułacz (PUKS Arka Łętownia)
26. Justyna Zielińska (LUKS ZSP Zasów)
27. Natalia Szczęch (UKS SP Korzeniów)
28. Mariola Kozłowska (PUKS Arka Łętownia)
29. Gabriela Malach (UKS Feniks Krzeczowice)



REKLAMA Czytaj dalej



żacy:
1. Antoni Rejterowski (PKS Kolping Jarosław)
2. Łukasz Madej (PUKS Arka Łętownia)
3. Jakub Nienajadło (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
4. Michał Majcher (KS Łańcut)
5. Adam Wąsik (STS MDK Przemyśl)
6. Arkadiusz Suchy (PKS Kolping Jarosław)
7. Dominik Grzebyk (LKS Jar Kielnarowa)
8. Jakub Zastyrec (PKS Kolping Jarosław)
9. Karol Wiśniewski (KSTS MOSiR Krosno)
10. Wiktor Świerzyński (STS MDK Przemyśl)
11. Dawid Łapa (UKS SP Korzeniów)
12. Konrad Gąsiorek (UKS SP Korzeniów)
13. Marcin Podpora (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
14. Michał Opałka (KS Łańcut)
15. Karol Angrys (KS Łańcut)
16. Marcel Bal (UMKS Dubiecko)
17. Jakub Kondrat (PKS Kolping Jarosław)
18. Adam Sowula (UMKS Dubiecko)
19. Dominik Stańko (PUKS Arka Łętownia)
20. Filip Kołek (TKS Pro-Familia Wojaszówka)
21. Dominik Futoma (SP Łopuszka Wielka)
22. Dominik Pasterczyk (LUKS Strażak Bratkówka)
23. Miłosz Wielgos (LZS Kąkolówka)
24. Konrad Michna (UKS Iskra Iskrzynia)
25. Michał Klocek (PUKS Arka Łętownia)
26. Kamil Nowak (TKS Pro-Familia Wojaszówka)
27. Krzysztof Paluch (LKS Jar Kielnarowa)
28. Konrad Skóra (SP Łopuszka Wielka)
29. Konrad Pękala (LKS Jar Kielnarowa)
30. Patryk Popiołek (UKS SP Korzeniów)
31. Kacper Kardasiński (SP Łopuszka Wielka)
32. Kacper Leski (UKS SP Korzeniów)
33. Konrad Lelek (LZS Kąkolówka)
=. Kamil Zięba (UKS Feniks Krzeczowice)
=. Kamil Warchoł (LKS Jar Kielnarowa)
=. Paweł Łyko (PUKS Arka Łętownia)
=. Marcin Liszka (SP Łopuszka Wielka)
=. Łukasz Flis (PUKS Arka Łętownia)
=. Bartłomiej Wiercioch (LUKS ZSP Zasów)
=. Maksymilian Bronhard (LKS Jar Kielnarowa)
=. Adrian Michna (UKS Iskra Iskrzynia)
=. Tomasz Szarek (LUKS Strażak Bratkówka)
=. Kacper Zając (KSTS MOSiR Krosno)
=. Dominik Kołodziej (LZS Kąkolówka)


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.