...

Natalia Bajor i Adam Dosz najlepsi w I OTK kadetów

Kategoria: Turnieje w Polsce - OTK / 03 Października 2010

Natalia Bajor

Wyświetleń: 3510

Komentarzy: 27

Tagi:
OTK
kadeci
Natalia Bajor
Adam Dosz
Radomsko

Natalia Bajor (KU AZS UE Wrocław) i Adam Dosz (LKS POGOŃ Lębork) wygrali I OTK kadetów. Bajor w finale pokonała Aleksandrę Dąbrowską (UKS TS "ÓSEMKA" Białystok) 4:1, a Dosz wygrał Tomasza Kotowskiego (LUKS ABC ŻAK Pisanica) 4:2.

wyniki:
kadeci
kadetki


klasyfikacje
:

kadetki:
1. 1 BAJOR Natalia KU AZS UE Wrocław Dolnośląskie 178 1997-03-07 0
2. 2 DĄBROWSKA Aleksandra UKS TS "ÓSEMKA" Białystok Podlaskie 163 1996-03-22 0
3-4.
7 NOWAK Aleksandra LZS VICTORIA Chróścice Opolskie 148 1996-12-07 0
15 OLCZAK Honorata UKS Sucha Koszal. Zachodniopomor. 148 1996-04-18 0
5-6.
17 CHRABĄSZCZ Marta MKS ROKITA Brzeg Dolny Dolnośląskie 131 1997-06-13 0
5 CHRULSKA Zuzanna LUKS "WARMIA" Lidzbark Warm. Warm.-Mazurskie 131 1996-02-13 0
7-8.
9 DRZOZGA Julia KTS MOKSIR Zawadzkie Opolskie 129 1996-07-19 0
4 KRZYSIEK Paulina OSKIR PODWAWELSKI Kraków Małopolskie 129 1996-08-12 0
9-10.
16 GŁODEK Kamila UPKS ARKA Ryki Lubelskie 114 1996-06-12 0
35 GALUS Katarzyna LUKS "SKRZYSZÓW" Skrzyszów Małopolskie 114 1998-02-21 0
11-12.
6 DREWNIANY Ewelina MKS TARNOVIA Tarnów Małopolskie 112 1996-10-13 0
10 FALARZ Aleksandra LKS BRZOSTOWIANKA Brzostek Podkarpackie 112 1996-01-24 0
13. 19 LAU Aleksandra MLUKS NADWIŚLANIN Płock Mazowieckie 106 1996-08-05 0
14-16.
8 WIECHUŁA Patrycja MOSIR Mysłowice Śląskie 104 1996-08-28 0
3 KIEDROWSKA Joanna GKTS Gdańsk Pomorskie 104 1996-05-05 0
20 KOCOŃ Natalia LKS "LECH" Czaplinek Zachodniopomor. 104 1996-06-26 0
17. 27 KNYSZEWSKA Paulina KS BRONOWIANKA Kraków Małopolskie 93 1997-08-16 0
18-20.
11 KOCH Agnieszka UKS TS SP 2 Oborniki Wielkopolskie 90 1996-10-04 0
18 PIĘTKA Patrycja GKTS "WIĄZOWNA" Wiązowna Mazowieckie 90 1996-06-05 0
12 DRELICH Dominika UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola Podkarpackie 90 1996-09-27 0
21. 22 WOJCIECHOWSKA Aleksandra KTS Mysłowice Śląskie 84 1996-08-28 0
22-23.
32 MAJEWSKA Zuzanna MKS Siemianowice Śl Śląskie 83 1996-03-13 0
30 KOŁASZEWSKA Adrianna KS BRONOWIANKA Kraków Małopolskie 83 1996-06-25 0
24. 13 ROGINSKA Paulina MKS "START" Lubraniec Kujawsko-Pomor. 82 1996-01-23 0
25. 24 STACHECKA Paulina MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka Łódzkie 79 1998-01-16 0
26. 23 LIPSKA Agnieszka UKS TS SP 2 Oborniki Wielkopolskie 78 1996-12-06 0
27. 36 WOŁOWIEC Dominika MKS ROKITA Brzeg Dolny Dolnośląskie 77 1997-02-04 0
28. 14 GOSZTYŁA Anna KTS MOKSIR Zawadzkie Opolskie 75 1996-11-23 0
29-31.
26 MATUSIAK Joanna JKTS Jastrzębie Śląskie 72 1996-04-19 0
29 KŁAPUT Natalia KS BRONOWIANKA Kraków Małopolskie 72 1996-05-31 0
21 BARANOWSKA Dagmara MKS LEWART Lubartów Lubelskie 72 1997-01-31 0
32. 34 ROSŁANIEC Dominika KS PUZNÓWKA 1996 Puznówka Mazowieckie 71 1997-12-20 0
33-34.
33 DURMAJ Lidia UKS ALFA Gostynin Mazowieckie 67 1996-05-19 0
39 JANIK Angelika OSKIR PODWAWELSKI Kraków Małopolskie 67 2000-01-09 0
35-36.
38 TOKARCZYK Karolina LITS ANDERS-JEDNOŚĆ Żywiec Śląskie 66 1998-03-07 0
28 OLSZANOWSKA Joanna UZTS Barcin Kujawsko-Pomor. 66 1996-02-01 0
37. 40 IRACKA Monika UKS TS SP 2 Oborniki Wielkopolskie 61 1997-04-25 0
38-40.
37 DZIADKOWIEC Aneta LUKS Chełmno Kujawsko-Pomor. 60 1999-03-28 0
25 SIWIŃSKA Laura ULKS Żółtnica Zachodniopomor. 60 1997-01-28 0
31 LALAK Karolina KS SYGNAŁ Lublin Lubelskie 60 1998-06-08



REKLAMA Czytaj dalej



kadeci:
1. 103 DOSZ Adam LKS POGOŃ Lębork Pomorskie 178 1996-11-08 0
2. 113 KOTOWSKI Tomasz LUKS ABC ŻAK Pisanica Warm.-Mazurskie 159 1998-07-05 0
3. 106 BUREK Szymon MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śl. Dolnośląskie 148 1997-05-10 0
4. 102 KACZOR Jan KS BRONOWIANKA Kraków Małopolskie 144 1996-01-11 0
5-6.
101 DUGIEL Adrian MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śl. Dolnośląskie 131 1997-11-15 0
107 WERECKI Aleksander UKS "RETURN" Piaseczno Mazowieckie 131 1999-02-14 0
7-8.
112 PIASECKI Rafał KS SPÓJNIA Warszawa Mazowieckie 127 1996-03-30 0
105 KULIGOWSKI Aleksander MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda Warm.-Mazurskie 127 1996-07-05 0
9. 111 KREFT Damian MRKS Gdańsk Pomorskie 118 1996-12-17 0
10. 108 SPYCHAŁA Adrian ZKS Drzonków Lubuskie 116 1996-05-11 0
11. 115 RESZKA Marcin KS SYGNAŁ Lublin Lubelskie 114 1996-07-03 0
12. 123 LEBRECHT Bartosz GLKS Nadarzyn Mazowieckie 113 1996-03-03 0
13. 104 FOLWARSKI Jakub MKS POGOŃ Siedlce Mazowieckie 106 1996-05-03 0
14. 117 SZCZUKA Kamil LUKS Chełmno Kujawsko-Pomor. 104 1996-05-23 0
15. 124 TRUBIŁOWICZ Kamil ZKS Drzonków Lubuskie 103 1997-08-08 0
16. 109 MASŁOWSKI Jakub UKS ZARABIE Myślenice Małopolskie 102 1996-01-10 0
17. 140 KRZEWICKI Mikołaj KS BOGORIA Grodzisk Maz. Mazowieckie 93 1996-10-17 0
18-20.
116 PIOTROWSKI Paweł KST ELEKTRYK-MAXIMUS Toruń Kujawsko-Pomor. 92 1996-05-07 0
120 GIEŁAŻYN Mateusz GKS TĘCZA Nowa Wieś Lęb. Pomorskie 92 1996-05-07 0
118 GIZA Bartosz KS BRONOWIANKA Kraków Małopolskie 92 1996-05-23 0
21. 126 BŁAJET Mateusz SILESIA MIECHOWICE Bytom Śląskie 84 1996-03-04 0
22. 134 MAGULSKI Damian KS GORCE Nowy Targ Małopolskie 83 1997-03-02 0
23. 119 ŻOŁYNIAK Hubert PKS KOLPING Jarosław Podkarpackie 82 1996-06-11 0
24. 110 SZYMCZYK Jan UKS HURAGAN Sosnowiec Śląskie 80 1997-07-24 0
25-26.
131 KUKLA Arkadiusz MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka Łódzkie 78 1997-04-07 0
122 WŁÓCZKO Krzysztof UKS DWÓJKA Grajewo Podlaskie 78 1996-10-30 0
27-28.
137 KAIM Adrian KS SPEKTRUM Słopnice Małopolskie 77 1997-09-21 0
114 STOCHMAL Maciej UKS ORLĘTA SP Bilcza Świętokrzyskie 77 1996-08-01 0
29-31.
125 JAMRÓZ Remigiusz MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śl. Dolnośląskie 72 1996-07-05 0
127 KLEINSCHMIDT Maciej KUKS "REMUS" Kościerzyna Pomorskie 72 1997-05-08 0
128 DĘBSKI Cezary UKS "RETURN" Piaseczno Mazowieckie 72 1996-01-31 0
32. 132 URBAŃCZYK Jan MOSIR Mysłowice Śląskie 71 1997-04-29 0
33. 121 DUDZIŃSKI Jakub MOKS SŁONECZNY STOK Białystok Podlaskie 67 1996-02-07 0
34-36.
138 NAWROCKI Wiktor UKS LIS Sierakowice Pomorskie 66 1997-01-11 0
136 ZAJKOWSKI Rafał GKTS "WIĄZOWNA" Wiązowna Mazowieckie 66 1996-02-05 0
133 DOSZ Sławomir LKS POGOŃ Lębork Pomorskie 66 1998-08-08 0
37-40.
135 SZURLEJ Maciej GMKS STRZELEC Frysztak Podkarpackie 61 1996-12-24 0
129 SULEJ Daniel UKS ORLIK Gdynia Pomorskie 61 1996-08-26 0
139 BŁASZCZYK Grzegorz KU AZS UE Wrocław Dolnośląskie 61 1997-12-29 0
130 MOCZKO Michał UKS DWUNASTKA Wrocław Dolnośląskie 61 1996-05-23


Ilość komentarzy: 27

OBIEKTYWNY napisał:
03 Października 2010
IP: 83.9.12.*
tomasz kotowski to chłopak diament marnuje się w takim klubie ale mimo to szacunek dla jego trenera że w tak małym klubie wytrenował takiego zawodnika

..... napisał:
03 Października 2010
IP: 83.30.40.*
Brawo Nata ;**

wr napisał:
03 Października 2010
IP: 212.244.106.*
moim zdaniem po tym sezonie jesli kotowski chce cos osiaganac powinien odejsc...

Adamek napisał:
03 Października 2010
IP: 188.146.40.*
Graty Kotek. Pokazałeś klasę

kuba napisał:
03 Października 2010
IP: 89.74.175.*
bajor to chyba jakos od 2-3 lat nie przegrała RZADNEGO meczu w swojej kategorii wiekowej na powazniejszej imprze(OTK, mistrozstwa)...

siemion napisał:
03 Października 2010
IP: 83.7.224.*
Małopolska ma aż 5 kadetek i 4 kadetów na II OTK. Brawo dla trenerów. Jako region jesteśmy najlepsi!!!

mik napisał:
03 Października 2010
IP: 91.94.58.*
Jak tam gwiazda Werek???

kibic napisał:
03 Października 2010
IP: 83.22.51.*
A który wielki klub wychował wielkiego zawodnika?Wielki to jaki ?Duzo zawodników ?Duzy budżet czy dobrzy trenerzy?W "wielkich "klubach sa tylko pozyskani z małych klubów zdolni, tzn zmamieni wielka karierą.Zostawcie Kotowskiego i nie szukajcie dla niego przyszłości .

a napisał:
03 Października 2010
IP: 83.4.235.*
tak ogolnie to lepiej nie mowic za wczesnie hasla typu "gwiazda" lub "diamencik", taki werecki mysle, ze popadl w samozachwyt po tych wszystkich pochwalach i wogole, to prawda jest mlodszy i ma prawo przegrywac w starszch kategoriach ale nie powinien sie tak denerwowac, jakb myslal, ze jest najlepszy.

ma-ska napisał:
03 Października 2010
IP: 83.4.235.*
taa Malopolska jako region najlepiej
9 limitow na II OTK

Prezi napisał:
03 Października 2010
IP: 188.146.148.*
Brawo Honorata widze ze osrodek Ci sluzy ta presja ci sluzyla gratulacje Pozdrowienia z Ustki ...

w-wa napisał:
03 Października 2010
IP: 85.219.142.*
Mazowsze ma 7 + zatówka

a. napisał:
03 Października 2010
IP: 83.4.235.*
no to mazowsze jest 2

emeryt napisał:
03 Października 2010
IP: 178.56.125.*
brawo adam tak trzymaj gratuluje ci wygrania otk przeszedles przez turniej jak burza

emeryt napisał:
03 Października 2010
IP: 178.56.125.*
a mazowsze niech sie chowa

a napisał:
03 Października 2010
IP: 83.4.235.*


fants napisał:
03 Października 2010
IP: 178.37.2.*
Jerry, to bardzo proste. Nie denerwuj się. W I OTK startuje 40 najlepszych zawodników ( dotyczy to kobiet i mężczyzn )wg następujacego klucza :
- 20 pierwszych zawodników z listy rankingowej PZTS za ubiegły sezon,
- 16 zawodników WYŁONIONYCH Z ELIMINACJI WOJEWÓDZKICH ( po 1 z województwa ),
- 4 zawodników z limitu PZTS. To wszystko określa rozdział 2.2.3.1 Regulaminu PZTS.

kibic napisał:
03 Października 2010
IP: 83.27.79.*
Dosz grał świetnie a Natalka wygrała ale nic ciekawego nie pokazała jak na zawodniczkę z takim doświadczeniem i ograniem męczyła się z Olą Nowak

AZS napisał:
03 Października 2010
IP: 91.211.84.*
Adam serdeczne gratulacje

AZS napisał:
03 Października 2010
IP: 91.211.84.*
Honorata -tak trzymaj. Teraz juniorki.
Trzeba sie przedzierac .Gratulacje

Honzik napisał:
04 Października 2010
IP: 83.7.182.*
Zatówka nie ma limitu na II OTK.

obserwator napisał:
04 Października 2010
IP: 95.49.64.*
Czy Nadarzyn juz nie kaperuje mlodziczek i kadetek, a moze wzieli sie do roboty i zaczeli szkolenie od podstaw.

arek napisał:
04 Października 2010
IP: 87.205.38.*
Zatówka nie ma limitu,ale sobie wywalczy bez problemu .

dudi napisał:
04 Października 2010
IP: 188.147.231.*
Brawo Honorata!

___________ napisał:
04 Października 2010
IP: 83.25.202.*
a co się kiedrowskiej stało?

:D napisał:
05 Października 2010
IP: 83.10.44.*
nic jej sie nie stalo..
po prostu byla slabsza

:P napisał:
06 Października 2010
IP: 95.48.43.*
Po prostu nie miala szczescia

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.