...

Julia Wójcik, Klaudiusz Krąpiec, Magdalena Cichocka i Jędrzej Małolepszy wygrali I WTK żaków i seniorów w woj. opolskim

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 19 Września 2010

Julia Wójcik (LZS Victoria Chróścice), Klaudiusz Krąpiec (LUKS MGOKSiR Korfantów), Magdalena Cichocka (AZS PWSZ Nysa) i Jędrzej Małolepszy (AZS PWSZ Nysa) wygrali I WTK żaków i seniorów w woj. opolskim.

klasyfikacje:

żaczki:
1. Wójcik Julia 2000 LZS Victoria Chróścice 20 pkt
2. Pastuszczak Karolina 2000 UGKS Odra Brzeg 18 pkt
3. Kolczyk Adrianna 2000 KTS MOKSiR Zawadzkie 16 pkt
4. Adamska Wiktoria 2000 MMKS Kędzierzyn Koźle 15 pkt
5. Bartoszek Julia 2001 KTS MOKSiR Zawadzkie 13 pkt
6. Warzycha Dominika 2000 UGKS Odra Brzeg 12 pkt
7. Holka Karolina 2000 UKS Sokolik Niemodlin 10 pkt
8. Kędra Julia 2000 UGKS Odra Brzeg 9 pkt
9-12.
Janiak Karolina 2000 UKS Sokolik Niemodlin 7 pkt
Walków Oktawia 2000 UKS Sokolik Niemodlin 7 pkt
Kubica Marta 2001 UGKS Odra Brzeg 7 pkt
Zabłocka Marta 2002 UKS Sokolik Niemodlin 7 pkt
13-16.
Marzec Magdalena 2001 KTS Kłodnica Kędzierzyn Koźle 3 pkt
Skirzewska Laura 2002 UKS Sokolik Niemodlin 3 pkt
Kramczyńska Wiktoria 2002 UKS Sokolik Niemodlin 3 pkt
Setnicka Emilia 2001 LUKS MGOKSiR Korfantów 3 pkt



REKLAMA Czytaj dalej



żacy:
1. Krąpiec Klaudiusz 2000 LUKS MGOKSiR Korfantów 20 pkt
2. Kuźmiński Paweł 2000 UGKS Odra Brzeg 18 pkt
3. Kuźmiński Piotr 2000 UGKS Odra Brzeg 16 pkt
4. Gall Jakub 2001 UGKS Odra Brzeg 15 pkt
5. Radko Michał 2000 MMKS Kędzierzyn Koźle 13 pkt
6. Kolman Marek 2002 UKS Sokolik Niemodlin 12 pkt
7. Kondziela Aleksander 2001 LZS Odra Kąty Opolskie 10 pkt
8. Lang Dominik 2002 MMKS Kędzierzyn Koźle 9 pkt
9-12.
Kozubek Rafał 2002 LZS Victoria Chróścice 7 pkt
Nowak Łukasz 2001 UKS Sokolik Niemodlin 7 pkt
Klisowski Jonasz 2001 UKS Sokolik Niemodlin 7 pkt
Synowetz Marin 2001 UKS Sokolik Niemodlin 7 pkt
13-15.
Korzanowski Konrad 2001 UKS Sokolik Niemodlin 3 pkt
Mróz Filip 2002 UKS Sokolik Niemodlin 3 pkt
Telatyński Michał 2002 UKS Sokolik Niemodlin 3 pkt

seniorki:
1. Cichocka Magdalena AZS PWSZ Nysa 90 pkt OTK
2. Balicka Natalia AZS PWSZ Nysa 85 pkt
3. Andraczek Jessica LZS Victoria Chróścice 90 pkt
4. Nowak Aleksandra LZS Victoria Chróścice 77 pkt
5. Krawczyk Izabela AZS PWSZ Nysa 74 pkt
6. Pawlaczyk Katarzyna UKS Dalachów 72 pkt
7. Szlapa Sylwia LZS Victoria Chróścice 70 pkt
8. Poźniak Paulina AZS PWSZ Nysa 68 pkt

seniorzy:
1. Małolepszy Jędrzej AZS PWSZ Nysa 90 pkt OTK
2. Bereziuk Piotr SKS LUKS Nysa 85 pkt
3. Chudoba Paweł AZS PWSZ Nysa 81 pkt
4. Moczko Mateusz LUKS MGOKSiR Korfantów 77 pkt
5. Szlubowski Dariusz SKS LUKS Nysa 74 pkt
6. Skop Szymon LUKS MGOKSiR Korfantów 72 pkt
7. Szandała Bogusław LUKS MGOKSiR Korfantów 70 pkt
8. Wala Krzysztof AZS PWSZ Nysa 68 pkt


Ilość komentarzy: 4

alek napisał:
19 Września 2010
IP: 78.251.146.*
zna ktos zynik o 4 w seniorach?

m napisał:
19 Września 2010
IP: 79.191.221.*
Skop w Nysie a nie w korfantowie.

kibic napisał:
19 Września 2010
IP: 83.5.176.*
co to Małolepszy skończył przygodę z wielkim tenisem?gra w Nysie?

? napisał:
19 Września 2010
IP: 79.191.255.*
przeciez malolepszy mial nie grac w tenisa gra jednak?

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.