...

Ewelina Sakowicz, Jakub Włostowski, Magdalena Podlewska i Krzysztof Włóczko wygrali I WTK młodzików i kadetów na Podlasiu

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 13 Września 2010

Ewelina Sakowicz (MKS Eurocentr Suchowola), Jakub Włostowski (KTS Wysokie Mazowieckie), Magdalena Podlewska (Salos Suwałki) i Krzysztof Włóczko (MOSiR Dwójka Grajewo) wygrali I WTK młodzików i kadetów w woj. podlaskim.

klasyfikacje:

młodzicy:
1. Włostowski Jakub 99 KTS Wysokie Maz. 50
2. Gryko Karol 98 UKS Sovit Białystok 47
3. Urban Patryk 99 UKS Białobrzegi 44
4. Przygodzki Marcin 98 UKS Sovit Białystok 42
5. Sural Piotr 98 UKS Sovit Białystok 40
6. Piszczatowski Paweł 99 KTS Wysokie Maz. 39
7-8.
Maciorowski Jakub 98 UKS Sovit Białystok 37
Klejno Bartłomiej 99 Tur Czerwonka 37
9-12.
Łaniewski Mateusz 98 UKS Białobrzegi 33
Budziszewski Jakub 98 KTS Wysokie Maz. 33
Żukowski Robert 99 UKS Białobrzegi 33
Cieśluk Przemysław UKS Ósemka Białystok 33
13-16.
Rusiłowski Paweł 99 UKS Białobrzegi 28
Deroń Adrian 98 MOSiR Dwójka Grajewo 28
Świenc Patryk 99 UKS Konar Kora Korycin 28
Marczykowski Mateusz 01 MOSiR Dwójka Grajewo 28
17-24.
Kędyś Marcin 01 Sudovia Szudziałowo 20
Kossakowski Kordian 98 LUKS Czarni Czarna Bł. 20
Kamiński Hubert 00 Znicz Suraż 20
Średnicki Marek 99 UKS Lider Dąbrówka Koś. 20
Grabowski Paweł 99 Znicz Suraż 20
Poszyler Adam 98 Orkan Mścichy 20
Kanoza Piotr 98 UKS Białobrzegi 20
Wróbel Adam 99 UKS TS Płomień Dobrzyniewo 20
25-32.
Kopciewski Dawid 98 UKS Konar-Kora Korycin 11
Maciorowski Krystian MOSiR Dwójka Grajewo 11
Kunda Michał 98 LUKS Czarni Czarna Bł. 11
Szepietowski Adam 99 UKS Lider Dąbrówka Koś. 11
Kasjanowicz Adam 98 UKS Netta 11
Haponik Kacper 99 LUKS Czarni Czarna Bł. 11
Kownacki Damian 98 Orkan Mścichy 11
Klochowicz Patryk 98 LUKS Czarni Czarna Bł. 11
33-48.
Bałdowski Łukasz 98 LUKS Czarni Czarna Bł. 6
Lipiński Mateusz 99 AZS PWSIP Łomża 6
Abramczyk Daniel 99 Znicz Suraż 6
Harasim Karol 99 UKS Netta 6
Luckin Adrian 99 LUKS Czarni Czarna Bł. 6
Sienkiewicz Michał 98 UKS Sovit Białystok 6
Piluk Przemysław 99 Tur Czerwonka 6
Kraszewski Karol 99 LUKS Czarni Czarna Bł. 6
Zysk Jakub 98 KTS Wysokie Maz. 6
Piszczatowski Maciej 00 KTS Wysokie Maz. 6
Jodłowski Jakub 01 KOKIS Kolno 6
Bronakowski Jacek 99 UKS Netta 6
Cudnowski Daniel 99 UKS Netta 6
Abramczyk Jakub 00 Znicz Suraż 6
Zubrycki Mateusz 00 UKS TS Płomień Dobrzyniewo 6
Sokół Konrad 99 UKS Sovit Białystok 6
49-53 Iwanicki Maciej 99 UKS Konar-Kora Korycin 5
Nieradko Dawid 00 Orkan Mścichy 5
Karwowski Maciej 99 Orkan Mścichy 5
Bielski Patryk 00 Orkan Mścichy 5
Wasik Maciej 01 AZS PWSIP Łomża 5



REKLAMA Czytaj dalej



młodziczki:
1. Sakowicz Ewelina 99 MKS Eurocentr Suchowola 50
2. Sokołowska Joanna 01 KOKIS Kolno 47
3. Budenas Karolina 99 MOSiR Dwójka Grajewo 44
4. Zimnoch Izabela 99 UKS TS Płomień Dobrzyniewo 42
5. Nowosadko Kamila 98 UKS Remik Stary Folwark 40
6. Chmielewska Paulina 01 MKS Eurocentr Suchowola 39
7-8.
Komendant Patrycja 99 Tur Czerwonka 37
Sidłowska Dominika 99 UKS Remik Stary Folwark 37
9-12.
Lipska Ewelina 01 MKS Eurocentr Suchowola 33
Jarmoszko Agnieszka 98 MKS Eurocentr Suchowola 33
Wasińska Natalia 98 LUKS Czarni Czarna Bł. 33
Piasecka Klaudia 99 AZS PWSIP Łomża 33
13-16.
Grabowiecka Anna 01 MKS Eurocentr Suchowola 28
Hołubowicz Oliwia 98 UKS Remik Stary Folwark 28
Halicka Sylwia 99 Tur Czerwonka 28
Wądołowska Urszula 99 AZS PWSIP Łomża 28
17-24.
Omilianowicz Oliwia 99 UKS Remik Stary Folwark 20
Laskowska Eliza 98 Znicz Suraż 20
Zielińska Katarzyna 99 UKS Remik Stary Folwark 20
Dyszkiewicz Gabriela 00 UKS Sovit Białystok 20
Zieziula Marlena 98 LUKS Czarni Czarna Bł. 20
Szeparowicz Małgorzata 00 UKS Sovit Białystok 20
Modzelewska Angelika 99 AZS PWSIP Łomża 20
Zawadzka Monka 99 AZS PWSIP Łomża 20
25-32.
Murawska Ewelina 99 UKS Netta 11
Hołowienko Joanna 98 Znicz Suraż 11
Harasim Aleksandra 99 UKS Netta 11
Murza Aleksandra 01 LUKS Czarni Czarna Bł. 11
Kuklicz Kinga 99 LUKS Czarni Czarna Bł. 11
Sawicka Natalia 98 Znicz Suraż 11
Rodziewicz Sylwia 00 UKS TS Płomień Dobrzyniewo 11
Kuklicz Klaudia 01 LUKS Czarni Czarna Bł. 11
33-38.
Chmielewska Agnieszka 99 Orkan Mścichy 6
Chmielewska Edyta 99 Orkan Mścichy 6
Głowicka Magdalena 99 Tur Czerwonka 6
Statkiewicz Anna 00 Orkan Mścichy 6
Wiśniewska Weronika 00 Orkan Mścichy 6
Kułakowska Anna 99 Tur Czerwonka 6

kadetki:
1. Podlewska Magdalena 96 SALOS Suwałki 60
2. Zimnoch Joanna 96 UKS TS Płomień Dobrzyniewo 57
3. Grabowiecka Nela 97 MKS Eurocentr Suchowola 54
4. Opanowska Monika 96 SALOS Suwałki 52
5. Ciołko Aleksandra 98 UKS TS Płomień Dobrzyniewo 50
6. Sakowicz Ewelina 99 MKS Eurocentr Suchowola 48
7-8.
Błaszko Ewa 97 MKS Eurocentr Suchowola 45
Tomaszewska Jolanta 97 MKS Eurocentr Suchowola 45
9-12.
Gościło Magdalena 96 MKS Eurocentr Suchowola 40
Budenas Karolina 99 MOSiR Dwójka Grajewo 40
Sokołowska Joanna 01 KOKIS Kolno 40
Zimnoch Izabela 99 UKS TS Płomień Dobrzyniewo 40
13-16.
Jarmoszko Agnieszka 98 MKS Eurocentr Suchowola 33
Tomaszewska Joanna 99 UKS Remik Stary Folwark 33
Wasińska Natalia 98 LUKS Czarni Czarna Bł. 33
Hołubowicz Oliwia 98 UKS Remik Stary Folwark 33
17-24.
Chmielewska Paulina 01 MKS Eurocentr Suchowola 24
Zieziula Marlena 98 LUKS Czarni Czarna Bł. 24
Lipska Ewelina 01 MKS Eurocentr Suchowola 24
Grabowiecka Anna 01 MKS Eurocentr Suchowola 24
Makowska Dominika 99 UKS Remik Stary Folwark 24
Kuklicz Kinga 99 UKS Remik Stary Folwark 24
Sawicka Natalia 98 Znicz Suraż 24
Nowosadko Kamila 98 UKS Remik Stary Folwark 24
25-29.
Omilianowicz Oliwia 99 UKS Remik Stary Folwark 13
Laskowska Eliza 98 Znicz Suraż 13
Murza Aleksandra 01 LUKS Czarni Czarna Bł. 13
Dyszkiewicz Gabriela 00 UKS Sovit Białystok 13
Kuklicz Klaudia 01 LUKS Czarni Czarna Bł. 13

kadeci:
1. Włóczko Krzysztof 96 MOSiR Dwójka Grajewo 60
2. Dudziński Jakub 96 MOKS Słoneczny Stok Białystok 57
3. Marczykowski Rafał 96 MOSiR Dwójka Grajewo 54
4. Kadłubowski Marcin 96 UKS Dojlidy Białystok 52
5. Wyszyński Mateusz 96 KTS Wysokie Maz. 50
6. Włostowski Jakub 99 KTS Wysokie Maz. 48
7-8.
Siłkowski Szymon 97 UKS Białobrzegi 45
Lipiński Łukasz 97 AZS PWSiP Łomża 45
9-12.
Sitko Mateusz 97 LUKS Czarni Czarna Bł. 40
Smoluk Kamil 97 UKS Sovit Białystok 40
Franciszkowicz Michał 96 MKS Eurocentr Suchowola 40
Kimbar Krystian 96 AZS PWSiP Łomża 40
13-16.
Gryko Karol 98 UKS Sovit Białystok 33
Adamski Przemysław 97 UKS TS Płomień Dobrzyniewo 33
Ambroziak Mariusz 97 KTS Wysokie Maz. 33
Tynecki Oskar 97 LUKS Czarni Czarna Bł. 33
17-24.
Święcicki Michał 97 LUKS Czarni Czarna Bł. 24
Świacki Piotr 96 UKS Białobrzegi 24
Piekarski Krzysztof 96 UKS Sovit Białystok 24
Łaniewski Mateusz 98 UKS Białobrzegi 24
Suchocki Maciej 96 UKS Sovit Białystok 24
Sural Piotr 98 UKS Sovit Białystok 24
Piszczatowski Paweł 99 KTS Wysokie Maz. 24
Kędyś Łukasz 96 UKS Sovit Białystok 24
25-32.
Urban Patryk 99 UKS Białobrzegi 13
Maciorowski Jakub 98 UKS Sovit Białystok 13
Klejno Bartłomiej 99 UKS Tur Czerwonka 13
Snarski Bartosz 97 LUKS Czarni Czarna Bł. 13
Wróbel Adam 99 UKS TS Płomień Dobrzyniewo 13
Zysk Cezary 97 AZS PWSiP Łomża 13
Żukowski Robert 99 UKS Białobrzegi 13
Przygodzki Marcin 98 UKS Sovit Białystok 13
33-48.
Misarko Artur 97 MKS Eurocentr Suchowola 8
Halicki Łukasz 97 MKS Eurocentr Suchowola 8
Marczykowski Mateusz 01 MOSiR Dwójka Grajewo 8
Kanoza Piotr 98 UKS Białobrzegi 8
Klochowicz Patryk 98 LUKS Czarni Czarna Bł. 8
Sitnik Patryk 97 UKS Białobrzegi 8
Świderski Patryk 97 UKS Białobrzegi 8
Grabowski Paweł 98 Znicz Suraż 8
Kirpsza Patryk 97 LUKS Czarni Czarna Bł. 8
Janoszuk Marcin 97 LUKS Czarni Czarna Bł. 8
Citkowski Patryk 97 UKS Jaćwing Rajgród 8
Ruciński Karol 96 MOKS Słoneczny Stok Białystok 8
Ambroziak Karol 97 KTS Wysokie Maz. 8
Zubowski Kamil 97 Znicz Suraż 8
Sokół Daniel 97 UKS Sovit Białystok 8
Kossakowski Kordian 98 LUKS Czarni Czarna Bł. 8
49-64.
Ptak Cezary 97 UKS Sovir Białystok 7
Sienkiewicz Michał 98 UKS Sovit Białystok 7
Świenc Patryk 99 UKS Konar - Kora Korycin 7
Micun Dariusz 97 LUKS Czarni Czarna Bł. 7
Leończyk Kamil 97 UKS Jaćwing Rajgród 7
Kunda Michał 99 LUKS Czarni Czarna Bł. 7
Iwanicki Maciej 99 UKS Konar- Kora Korycin 7
Wożniewski Dawid 97 UKS Konar- Kora Korycin 7
Gawrych Mateusz 97 KOKIS Kolno 7
Wasilewski Jakub 96 KTS Wysokie Maz. 7
Bałdowski Łukasz 98 LUKS Czarni Czarna Bł. 7
Kasjanowicz Adam 98 UKS Netta 7
Kitlas Łukasz 97 LUKS Czarni Czarna Bł. 7
Kraszewski Karol 99 LUKS Czarni Czarna Bł. 7
Budziszewski Jakub 98 KTS Wysokie Maz. 7
Zawistowski Marcin 96 MOSiR Dwójka Grajewo 7
65-67.
Haponik Kacper 99 LUKS Czarni Czarna Bł. 6
Łuckin Adrian 99 LUKS Czarni Czarna Bł. 6
Jodłowski Jakub 01 KOKIS Kolno 6


Ilość komentarzy: 2

Kolega z obozu napisał:
14 Września 2010
IP: 95.49.76.*
Brawo Asia 2 miejsce w młodziczkach szybko idziesz do góry, aż sie wierzyc nie chce ze tylko 10 miesięcy trenujesz,
pozdrawiam

iza napisał:
15 Grudnia 2010
IP: 83.9.184.*
ta sidłowska to jest URSZULA

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.