...

Grzegorz Tomoń i Aleksandra Stalica wygrali I WTK kadetów na Podkarpaciu

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 11 Września 2010

Grzegorz Tomoń (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) i Aleksandra Stalica (PUKS Arka Łętownia) wygrali I WTK kadetów w woj. podkarpackim.

klasyfikacje:

kadetki:
1. Aleksandra Stalica (PUKS Arka Łętownia) - awans do półfinału I OTK
2. Karolina Pietrońska (PUKS Arka Łętownia) - awans do półfinału I OTK
3. Dominika Kułacz (PUKS Arka Łętownia) - awans do półfinału I OTK
4. Andżelika Maciąg (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola) - awans do półfinału I OTK
5. Patrycja Jucha (KKTS MOSiR Krosno) - awans do półfinału I OTK
6. Anna Bińczycka (KKTS MOSiR Krosno) - awans do półfinału I OTK
7. Agata Jędrzejczyk (niestowarzyszona) - rezerwa nr 1
8. Katarzyna Kuliga (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) - rezerwa nr 2
9. Weronika Łapa (UKS SP Korzeniów)
10. Alina Sztaba (PUKS Arka Łętownia)
11. Marta Sałęga (PUKS Arka Łętownia)
12. Edyta Stodolak (MKS Skarbek Gogołów)
13. Monika Antosiak (UMKS Dubiecko)
14. Karolina Piasecka (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
15. Barbara Wereda (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
16. Malwina Kantorowicz (KTS Tarnobrzeg)
17. Agnieszka Łukasik (MKS Skarbek Gogołów)
18. Monika Zaremba (MUKS Podkarpacie Jedlicze)
19. Kornelia Urban (UMKS Dubiecko)
20. Magdalena Wróbel (MLKS Nurt POSiR Przemyśl)
21. Jessica Stankiewicz (MLKS Nurt POSiR Przemyśl)
22. Maria Fujarowicz (UKS Feniks SP Krzeczowice)
23. Anna Saczko (UMKS Dubiecko)
24. Anna Grymuza (UKS Rokita Rokietnica)
25. Beata Daszykowska (LKS Strażak Bratkówka)
26. Magdalena Grzywacz (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
27. Klaudia Weselak (UKS Feniks SP Krzeczowice)
28. Natalia Chruściel (LKS Jar Kielnarowa)
29. Klaudia Pękala (LKS Jar Kielnarowa)



REKLAMA Czytaj dalej



kadeci:
1. Grzegorz Tomoń (KTS GOSiR Krościenko Wyżne) - awans do półfinału I OTK
2. Paweł Oziębło (PKS Kolping Jarosław) - awans do półfinału I OTK
3. Hubert Żołyniak (PKS Kolping Jarosław) - awans do półfinału I OTK
4. Jerzy Baran (PUKS Arka Łętownia) - awans do półfinału I OTK
5. Maciej Szurlej (GMKS Strzelec Frysztak) - awans do półfinału I OTK
6. Hubert Kopczyk (UKS TKKF Dukla) - awans do półfinału I OTK
7. Patryk Baraniak (PUKS Arka Łętownia) - rezerwa nr 1
8. Konrad Klocek (GMKS Strzelec Frysztak) - rezerwa nr 2
9. Damian Kołek (LUKS Sokół Siedliska Bogusz)
10. Dominik Miśków (MLKS Nurt POSiR Przemyśl)
11. Kamil Nalepa (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
12. Damian Mazur (MLKS Nurt POSiR Przemyśl)
13. Norbert Wojtuń (KTS GOSiR Krościenko Wyżne)
14. Paweł Kida (PUKS Arka Łętownia)
15. Mikołaj Rejterowski (PKS Kolping Jarosław)
16. Adrian Szczurek (KTS GOSiR Krościenko Wyżne)
17. Maksymilian Mroczka (PKS Kolping Jarosław)
18. Mateusz Nosek (KS Łańcut)
19. Filip Kociuba (KTS GOSiR Krościenko Wyżne)
20. Paweł Wójtowicz (UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna)
21. Krzysztof Jędrzejczyk (niestowarzyszony)
22. Rafał Bober (MKS TS Mielec)
23. Adrian Pałacki (KTS Tarnobrzeg)
24. Kacper Kozimala (UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola)
25. Wojciech Paździor (LUKS ZSP Zasów)
26. Mateusz Włoch (UKS TKKF Dukla)
27. Sebastian Ligęska (UKS Gryfek Dębica)
28. Kamil Klocek (PUKS Arka Łętownia)
29. Gabriel Woźny (PKS Kolping Jarosław)
30. Krystian Guzowski (PKS Kolping Jarosław)
31. Piotr Szeliga (PUKS Arka Łętownia)
32. Michał Rejterowski (PKS Kolping Jarosław)


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.