...

Marta Chrabąszcz i Remigiusz Jamróz zwyciężyli w I WTK kadetów na Dolnym Śląsku

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 05 Września 2010

Marta Chrabąszcz (MKS Rokita Brzeg Dolny) i Remigiusz Jamróz (MLKS Śnieżnik Stronie Śląskie) wygrali I WTK kadetów w woj. dolnośląskim.

klasyfikacje:

kadetki:
1. CHRABĄSZCZ_Ma      MARTA      13.06.97      MKS ROKITA      BRZEG DOLNY      60
2. JAWORSKA     ALEKSANDRA     06.11.96     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     57
3. WOŁOWIEC     DOMINIKA     04.02.97     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     54
4. KASENBERG     MAGDALENA     14.12.97     UKS DWUNASTKA     WROCŁAW     52
5. MATWISZYN_E     EWELINA     15.12.97     MKSTS     POLKOWICE     50
6. ŻUREK     WERONIKA     04.05.97     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     48
7. UCHNAST     AGATA     24.07.99     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     46
8. CIURA     ALEKSANDRA     09.05.99     MLKS ŚNIEŻNIK     STRONIE ŚL.     44
9-12.
WIERZBICKA_A     ANNA     01.09.96     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     40
KALETA     PATRYCJA     14.08.97     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     40
STUDNIARZ     ADRIANNA     08.05.98     MLKS ŚNIEŻNIK     STRONIE ŚL.     40
WĘGRZYN_K     KATARZYNA     09.01.01     MLKS ŚNIEŻNIK     STRONIE ŚL.     40
13-16.
ANCYPA     MARCELINA     23.01.98     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     33
KWIATKOWSKA     URSZULA     16.11.99     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     33
WĘGRZYN_A     ANNA     09.01.01     MLKS ŚNIEŻNIK     STRONIE ŚL.     33
SŁOWIŃSKA     MARTYNA     13.07.97     MKSTS     POLKOWICE     33
17-24.
MATWISZYN_N     NATALIA     02.06.00     MKSTS     POLKOWICE     24
KRAWCZYK     PATRYCJA     03.04.96     LKTS ZENIT     MIĘDZYBÓRZ     24
WACH     MARTYNA     26.12.98     LKTS ZENIT     MIĘDZYBÓRZ     24
BARCZYCKA     DOROTA     13.06.97     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     24
BONTKIEWICZ     MARTA     19.04.96     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     24
BIERNAT     IWONA     01.03.96     MKSTS     POLKOWICE     24
KŁOSOWSKA     ALICJA     09.08.98     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     24
WAWRYKA     ANNA     22.09.97     MKS NYSA     KŁODZKO     24
25-27.
MIELNIK     DOMINIKA     18.07.96     KS AZS PW     WROCŁAW     13
WIERZBICKA_D     DOMINIKA     24.12.98     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     13
HAJNISZ     PATRYCJA     27.02.97     SALOS     DZIERŻONIÓW     13



REKLAMA Czytaj dalej



kadeci:
1. JAMRÓZ      REMIGIUSZ      05.07.96      MLKS ŚNIEŻNIK      STRONIE ŚL.      60
2. MOCZKO     MICHAŁ     23.05.96     UKS DWUNASTKA     WROCŁAW     57
3. CZAJA     CEZARY     01.04.97     KU AZS UE     WROCŁAW     54
4. BŁASZCZYK     GRZEGORZ     29.12.97     KU AZS UE     WROCŁAW     52
5. ZAŁUSKI     JAKUB     05.05.97     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     50
6. ŚWIRSKI     MARCIN     24.03.96     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     48
7. ŁUCZYK     MACIEJ     26.01.97     KU AZS UE     WROCŁAW     46
8. ADAMCZEWSKI     BARTOSZ     09.06.97     MLKS ŚNIEŻNIK     STRONIE ŚL.     44
9-12.
DELIKATNY     KAMIL     14.01.96     LKS ODRA     GŁOSKA     40
CUCH     PATRYK     04.06.97     MLKS ŚNIEŻNIK     STRONIE ŚL.     40
CAPAJA     ADRIAN     23.03.96     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     40
MALEC     DANIEL     28.02.96     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     40
13-16.
KOŚCIAK     MACIEJ     20.03.97     TKS GRANIT     STRZELIN     33
WALCZEWSKI     ARTUR     29.03.96     KS AZS PW     WROCŁAW     33
MAJEWSKI     DANIEL     19.01.98     MLKS ŚNIEŻNIK     STRONIE ŚL.     33
NASTIUK     MATEUSZ     06.02.96     KS AZS PW     WROCŁAW     33
17-24.
ŚLIWA     MATEUSZ     11.07.98     KS AZS PW     WROCŁAW     24
KRZAK     KONRAD     29.03.98     UKS DWUNASTKA     WROCŁAW     24
PACEK     KAMIL     04.08.96     MLKS VICTORIA     JELCZ-LASKOWICE     24
KOŁODZIEJCZYK     MACIEJ     14.01.01     KU AZS UE     WROCŁAW     24
SUŁKOWSKI     KAMIL     14.07.97     TKS GRANIT     STRZELIN     24
KOTYL     WOJCIECH     29.09.96     LZS ORION     BUKOWICE     24
KWASZYŃSKI     DANIEL     13.02.97     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     24
WOJTYŁA     DAMIAN     30.04.97     LKS ODRA     GŁOSKA     24
25-32.
MAKAJEW     MACIEJ     02.11.97     MKS ORZEŁ     WAŁBRZYCH     13
JAKUBOWSKI     TOMASZ     24.08.96     TKS GRANIT     STRZELIN     13
KOWALCZYK     KACPER     02.08.98     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     13
JURKIEWICZ     BARTOSZ     12.01.96     GLKS ORLĘTA     KROSNOWICE     13
KOZYRA     MATEUSZ     25.01.99     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     13
KOZŁOWSKI     MAREK     23.09.97     TOP     BOLESŁAWIEC     13
KUROWSKI     MATEUSZ     05.02.97     TKS GRANIT     STRZELIN     13
STARCZEWSKI     RADOSŁAW     04.07.96     LZS     WŁOSIEŃ     13
33-48.
KLIMEK     DANIEL     11.06.97     LKTS ZENIT     MIĘDZYBÓRZ     8
WAPIŃSKI     KAMIL     09.06.99     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     8
SIMONIUK     KONRAD     04.09.97     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     8
PIECZARKA     DAMIAN     22.02.96     MGKS ZLZS     LWÓWEK ŚLĄSKI     8
MACIUSZEK     KRYSTIAN     18.11.97     SALOS     DZIERŻONIÓW     8
SKRZYPEK     JAKUB     02.07.96     UKS DWUNASTKA     WROCŁAW     8
PACZKA     PAWEŁ     18.02.97     MKS NYSA     KŁODZKO     8
RZETELSKI     KAMIL     12.09.96     KS AZS PW     WROCŁAW     8
SZAFRANEK     KAMIL     18.06.97     ULKS URSUS     ZŁOTORYJA     8
MAREK     KRZYSZTOF     20.07.99     ULKS URSUS     ZŁOTORYJA     8
ŚWIEŻAK     DAWID     17.05.97     LZS     WŁOSIEŃ     8
HUMELT     KRZYSZTOF     11.08.96     TKS GRANIT     STRZELIN     8
WITKOWSKI     JAKUB     06.09.01     MKS ROKITA     BRZEG DOLNY     8
GREGORCZYK     MARCIN     08.04.97     LKTS ZENIT     MIĘDZYBÓRZ     8
SKOWRONEK     SZYMON     10.02.96     MKS ORZEŁ     WAŁBRZYCH     8
GRZELAK     ŁUKASZ     08.07.96     LZS ORION     BUKOWICE     8
49-57.
STANEK     MATEUSZ     13.02.97     TKS GRANIT     STRZELIN     7
KROCZAK     RAFAŁ     03.11.98     LKS ODRA     GŁOSKA     7
TRAWICKI     DANIEL     27.04.98     LZS     WŁOSIEŃ     7
WILCZOPOLSKI     RAFAŁ     24.10.97     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     7
WACH     MATEUSZ     10.09.96     LKTS ZENIT     MIĘDZYBÓRZ     7
GAJDA     BARTOSZ     08.05.97     TOP     BOLESŁAWIEC     7
MARKIEWICZ     KONRAD     11.05.97     UKS ŻAK     GIERAŁTOWIEC     7
MARKOWSKI     BOGDAN     29.10.96     TOP     BOLESŁAWIEC     7
OPAŁKO     GRZEGORZ     07.07.97     KS AZS PW     WROCŁAW     7


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.