...

Doświadczony trener szuka zatrudnienia

Kategoria: Inne wiadomości - Pozostałe / 06 Sierpnia 2010

Wasyl Oleśniewicz/foto by ULKTS Pszczyna

Wyświetleń: 5174

Komentarzy: 10

Tagi:
trener
Wasyl Oleśniewicz
kluby

Jeden z najbardziej doświadczonych trenerów tenisa stołowego w woj. śląskim szuka wyzwania i poprosił mnie o przekazanie wszystkim zainteresowanym, że jest chętny do współpracy z klubami tenisa stołowego.


REKLAMA Czytaj dalej

Wasyl Oleśniewicz, bo o nim mowa, jest doświadczonym szkoleniowcem który z powodzeniem prowadził zespoły kobiet i mężczyzn wszystkich klas rozgrywkowych (łącznie z ekstraklasą), ratował słabe zespoły przed spadkiem z lig centralnych, wprowadził zespół nastolatków do pierwszej ligi, budował sekcję tenisa stołowego od podstaw i doprowadził na pierwsze miejsce w województwie w rywalizacji młodzieżowej. Jego wychowankowie zdobywali wiele medali na mistrzostwach Polski występowali w reprezentacji kraju.

Najbardziej charakterystyczną cechą jego pracy jest to, że zarówno kluby, jak i poszczególni zawodnicy, pod jego ręką zawsze osiągali zamierzone cele, nawet, gdy te cele początkowo wydawały się nieosiągalne. Jego sukcesy w pracy trenerskiej wynikają z nawiązywania doskonałych relacji zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi, z nauczania perfekcyjnej techniki, znajdywania indywidualnej drogi rozwoju każdego zawodnika i wykazywaniu "szczęśliwej ręki", podczas meczów i turniejów. Działacze okręgowi i trenerzy darzyli go zaufaniem i powierzali mu pełnienie wielu społecznych funkcji oraz stanowiska trenera kadry makroregionu. Obecnie szukam nowych wyzwań i jeżeli jakiś środowisko tenisa stołowego, jakaś sekcja potrzebuje osiągnąć bardzo trudny i ambitny cel, to chętnie pomoże. Trener Oleśniewicz może pracować zarówno samodzielnie, jak i wspierać trenera koordynatora, który pragnie odwdzięczyć się hojnym sponsorom wspaniałymi wynikami sportowymi. Wszystkich zainteresowanych współpracą z trenerem Oleśniewiczem, proszeni są o kontakt telefoniczny, pod nr 601 955 019.
 


Ilość komentarzy: 10

kapitan napisał:
06 Sierpnia 2010
IP: 77.87.137.*
a mozna wiedziec gdzie pracowal wczesniej i dlaczego starcil tam prace

kkk napisał:
07 Sierpnia 2010
IP: 83.22.186.*
to jest lipa a nie trener ... wspolczuje tym co go zatrudnia...

zawodnik napisał:
07 Sierpnia 2010
IP: 91.94.145.*
on ma duzo do powiedzenia tylko malo do przekazania

trol napisał:
07 Sierpnia 2010
IP: 83.27.116.*
wyrazy współczucia.powini en się zając czymś innym

tadek kurek napisał:
07 Sierpnia 2010
IP: 77.209.33.*
Pan Wasyl pracował u mnie klubie w Energetyku Rybnik mogę o mogę napisać same pozytywne opinie , jako trener wychowawca , opiekun.
Mam taką uwagę.Jesli chcecie pisać opinie o kimkolwiek trzeba mieć odwagę podpisać sie imieniem nazwiskiem.Pozdrawia m

pacio matuszews napisał:
08 Sierpnia 2010
IP: 84.172.197.*
Troszke "dziwny" ,extremalny ale szanuje, doceniam, i jestem mu wdzieczny za kilka rzeczy Dziekuje panie Wasylu

zzz napisał:
08 Sierpnia 2010
IP: 78.8.197.*
SWieta racja kolego "TADEK KUREK"nie sztuka jest komus opinie zepsuc choc jest czlowiekiem jak i trenerem swietnym.Ale coz tutaj czesto sie zdarza sie wypacza sie opinie i wielu dobrych osobach.

on napisał:
09 Sierpnia 2010
IP: 213.199.202.*
jedno pytanie kogo wychowal ?

J.Friebe napisał:
09 Sierpnia 2010
IP: 212.244.116.*
Wasyl jest ok miałem zaszczyt z nim pracować nauczył mnie wielu nowych rzeczy, uczy doskonałej techniki,sprawia że gra jest przyjemna a na treningu się nie męczysz tylko uczysz. Jest pozytywnie nakręcony, zawsze szczęśliwy, dlatego "toxyczni" ludzie uważają go za dziwnego człowieka.

Były Uczeń napisał:
16 Października 2010
IP: 195.82.160.*
Wszyscy mi mówili, że mnie niczego nie nauczy. Ale teraz sądzę, że jego ,,luźna technika" jest jednak najlepsza. Ma swój ,,pijany styl" ale potrafi trenować młodzież. Nie znacie się...

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.