...

Yang Xin kolejną Polką zza chińskiego muru

Kategoria: Zawodnicy - Pozostałe / 06 Sierpnia 2010

Wyświetleń: 3172

Komentarzy: 32

Tagi:
Yang Xin
polski paszport
obywatelstwo polskie

Chinka Yang Xin od tego sezonu będzie występować w rozgrywkach ligowych i turniejach kwalifikacyjnych jako Polka. Yang otrzymała w maju z Kancelarii Prezydent RP przyrzeczenie otrzymania obywatelstwa polskiego.


REKLAMA Czytaj dalej

Oznacza to, że w przypadku zrzeczenia się obywatelstwa chińskiego przez Yang Xin, otrzyma polski paszport.

Yang Xin będzie kolejną zawodniczką z Chin z polskim paszportem. W przypadku dobrej gry w tym sezonie, Yang będzie mogła wzmocnić naszą reprezentację, którą dziś tworzą: Li Qian, Xu Jie i Natalia Partyka.


Ilość komentarzy: 32

??? napisał:
06 Sierpnia 2010
IP: 62.87.210.*
No to super.Kończysz grę jako młodzieżowiec i ... lipa.Nie będzie szansy zaistnieć w Kadrze Polski seniorek.Nawet jak słabiej będzie grała ta chineczka , i tak dostanie powołanie ,bo jest ...polską Chinką.

dobrze napisał:
06 Sierpnia 2010
IP: 95.160.218.*
ale "jak słabiej bedzie grala" i wraz ogra nasze gwiazdy to nie ma co zalowac.
niech ograja ja na wtk czy otk i bedzie jasne kto ma grac,
bedzie przynajmniej motywacja dla tych co chca reprezentowac kraj- a nie z marszu i ...pierwsza runda (koniec przygody)

jenot napisał:
06 Sierpnia 2010
IP: 87.205.9.*
Jakoś dziwne, że tenisiści z innych krajów nie chcą być Polakami tylko Chińczycy. Czy jeżeli ta Chinka wiedziałaby, że w kadrze grać nie będzie też chciałaby polskie obywatelstwo?

PawelG napisał:
06 Sierpnia 2010
IP: 87.205.47.*
Yang miala ten sezon bardzo slaby, ale w poprzednich wygrywala OTK. Jezeli gra w reprezentacji bedzie dla niej motywacja, a biorac pod uwage, ze na OTK gra z Chinek tylko Xu Jie, to Lala ma szanse je wygrywac...dzieki czemu otrzyma powolanie do reprezentacji. W przeciagu roku w naszej kadrze moga grac trzy zawodniczki, ktore sie w Polsce nie urodzily.

:) napisał:
06 Sierpnia 2010
IP: 89.151.51.*
Dziubek jej nie powoła dobrze ze on jest trenerem kadry P

zzz napisał:
06 Sierpnia 2010
IP: 78.8.195.*
Smiechu warte to po co trenowac nasze zawodniczki .Od razu sciagnac chinki niech poogrywaja na wtk i otkach nasze polki i dalej do kadry.Gdzie tu jest bodziec do pracy dla naszych zawodnikow.Zaden.

kibic napisał:
06 Sierpnia 2010
IP: 83.10.154.*
Kolejna chce się wypromować pod polską flagą.Tak na marginesie to dziwne że jeszcze niejaki "fants" nie zabrał głosu w tym wątku na temat rasizmu itp.Facet chyba jest jakims menagerem Chińskiego narodu.jak będą grać niebawem 3 Chinki (czyli 100% składu)w reprezentacji to będzie już smiesznie.

ziomek napisał:
06 Sierpnia 2010
IP: 84.172.228.*
zzz smieszne jest to ze ktos jest numer 500 w swoim miescie w chinach, przyjezdza do polski na otk, wtk i wygrywa tu jest bodziec do pracy dla naszych i tak moim zdaniem jak taka chineczka czy chinczyk gra na wtk to powinna miec zwrot kosztow podrozy plus darmowy obiad bo za granie z lepszymi sie placi

fants napisał:
06 Sierpnia 2010
IP: 178.37.6.*
Do kibic !

Jak się podszkolisz w pisaniu, to możemy podyskutować. A tak to szkoda czasu na takie wypociny.
Pozdrawiam wszystkich fanów tenisa stołowego !

Zorak napisał:
06 Sierpnia 2010
IP: 99.59.228.*
Wstyd i Chańba dla Polskiego tenisa Stołowego, Należy rozumieć że bydlaki z PZTS nie wierzą w Polaków .

PawelG napisał:
07 Sierpnia 2010
IP: 77.254.5.*
Zorak dlaczego obrazasz osoby zwiazane z PZTS? Dlaczego nie wierza? Obywatelstwo polskie nie jest nadawane przez PZTS, tylko Prezydenta RP. Wiec co ma PZTS do tego?

cenzor napisał:
07 Sierpnia 2010
IP: 89.228.248.*
odbrzę zorak że paweł nie usunął twojej wypowiedzi bo cenzuruje wg swojego uznania

nXbydlak napisał:
07 Sierpnia 2010
IP: 109.243.239.*
...jaki odważny w swej anonimowości musi być Zorak, którego intelekt strasznie cierpi na myśl o Chinkach i bydlakach z PZTS. Dużo zdrówka Panie Zorak, bo na inne rzeczy już za późno...

działacz napisał:
07 Sierpnia 2010
IP: 83.11.48.*
Szanowny Panie Pawle, pragnę Pana poinformować, że bez pisma o poparciu tego wniosku przez PZTS, w Kancelarii Prezydenta nikt nie przyznałby obywatelstwa tej Pani.

jan napisał:
07 Sierpnia 2010
IP: 83.26.214.*
Witam w krainie rasistów.

fants napisał:
07 Sierpnia 2010
IP: 178.37.5.*
Szanowni forumowicze !
Jakie tu nie raz obrzydliwe steki słów lecą na Chinki z polskim paszportem. Zabierałem niejednokronie w tej sprawie głos, to się spotykałem z masowym atakiem. Nawet na tej stronie są przykłady. Pisałem m.in, że takie wpisy mogą być uznane za popełnienie przestępstwa. Kodeks karny przewiduje do 3 lat więzienia za publiczne znieważnie osoby z powodu przynależnosći narodowej. Dlatego uczulałem na to , a byłem z tego powodu wyśmiewany i szykanowany. Takie przypadki w krajach zachodnich są napiętnowane i surowo karane. U nas też już się zmienia w tym kierunku. Ostatni przykład to wystąpienie Prokuratury Rejonowej w Lęborku do Sądu o ukaranie grzywną kibica, który w pażdzierniku 2009 roku nazwał brazylijskiego piłkarza Rogera Guerreiro " kolejną małpą w reprezentacji ". R. Guerreiro uzyskał polskie obywatelstwo i grał w reprezentacji Polski w latach 2008-2009. Był zawodnikiem Legii Warszawa, a obecnie gra w AEK Ateny.

do fants napisał:
07 Sierpnia 2010
IP: 83.7.250.*
Fants przytocz jeden obrzydliwy stek słów na Chinki(z tego lub innego artykułu) albo zmień lekarza.

fants napisał:
07 Sierpnia 2010
IP: 178.37.5.*
Czy Ty czytasz ze zrozumieniem, gdzie ja tu piszę,że pod tym newsem ? Piszę, że w przeszłości było dużo obrzydliwych wpisów. Naucz się podstawowych kanonów kultury i nie obrażaj. A piszę, że na tej stronie są na mnie ataki. A Ty jesteś tego żywym przykładem i tylko to potwierdzasz.

do fants napisał:
08 Sierpnia 2010
IP: 83.7.250.*


Wiesiek napisał:
08 Sierpnia 2010
IP: 87.207.184.*
Kpiny z polskiego żeńskiego tenisa stołowego ciąg dalszy - chyba poza tymi co piszą tutaj komentarze nikt się już tym "kabaretem" nie interesuje - wstyd i jeszcze raz wstyd! Pewnie już teraz mecze kobiet będą odbywać się w pustych salach - bo kogo interesują mistrzostwa Chin, a polska młodzież zapomni już o tej dyscyplinie sportu!
Proponuję w tej sytuacji organizację 2 odrębnych lig - polskiej i tzw. obywatelskiej chińskiej - zobaczymy, która będzie się cieszyła większą popularnością ???

fan napisał:
10 Sierpnia 2010
IP: 79.129.24.*
tragiczny obraz polskiego systemu szkolenia w TS - o ile taki w ogole istnieje! Ciekawe czy PZTS i dzialacze nie odczuwaja ani pdrobiny wstydu?

do Wiesiek napisał:
10 Sierpnia 2010
IP: 83.142.112.*
polska młodzież będzie mogła popatrzeć na wyższy poziom tenisa stołowego w Polsce

nxbydlak napisał:
10 Sierpnia 2010
IP: 188.33.2.*
Panie Wieśku i okolice !!!
Dajcie spokój z emocjami, nawet jak macie racje to nie znaczy, ze inni to rozumieją, nie tracie czasu na polemikę, przekopcie parę hektarów, 10 ton węgla zrzucie Babci do komórki, ...współczuję

Wiesiek napisał:
13 Sierpnia 2010
IP: 87.207.184.*
Jakie to emocje ??? - to prawda - młodzieży mało bo nie ma szans na grę i rezygnuje z tego powodu z uprawiania tenisa stołowego - a wiadomo, że początki są trudne i nikt nie jest od razu mistrzem - talenty rozwijają się stopniowo i trzeba w nie inwestować wprowadzając młodzież do zespołów ligowych - a nasze inwestycje polegają na kompletowaniu zespołów z obcokrajowców i nadawaniu obywatelstwa, co skutkuje brakiem zainteresowania tą dyscypliną sportu (hale nawet w meczach na szczycie ekstraligi kobiet są puste)- na temat PZTS wolę nie zabierać głosu- jeden tylko wniosek, że jest to najgorszy ze wszystkich związków sportowych w Polsce, a każda zmiana personalna pogarsza sytuację

Jerry napisał:
13 Sierpnia 2010
IP: 83.11.125.*
do jana i fantsa: czy wy aby nie jesteście członkami Agencji ds Wyszukiwania Antyse... no... i tym podobnych? Płacą wam za tropienie "polskiego rasizmu"? A ucinanie dyskusji pod szantażem procesów sądowych to element szkolenia, jakie przeszliście?

Jerry napisał:
13 Sierpnia 2010
IP: 83.11.125.*
do dasdsad: z ciebie to DUPA A NIE PROWOKATOR! Jak już to należałoby nie tyle walić Chiny, jak to "kulturalnie" raczyłeś ująć, bo Chiny są tu winne tylko tyle, że baaaardzo poważnie potraktowały szkolenie w TS, tylko raczej WALIĆ PZTS! Ale za takie hasła zawsze czujni oficerowie frontu walki ideologicznej, tacy jak jan i fants, oddelegowani czasowo na odcinek internetowo-pingpong owy, są gotowi zaszantażować procesami sądowymi i w ten sposób uciąć jakąkolwiek autentyczną dyskusję w polskim życiu publicznym. Gdzieś się tego chyba nauczyli? A ponieważ ten odcinek jest raczej dla nich nudnawy, więc będą się starali szybko wyróżnic u przełożonych, łapiąc jakiegoś "polskiego rasistę" i dzięki temu awansować na atrakcyjniejsze odcinki i lepiej płatne posady. Pozdro

zzz napisał:
14 Sierpnia 2010
IP: 78.8.123.*
Ziomek jesli jestes taki swietny to wlasnie plac jej za granie na otk i kupuj obiadek za granie z naszymi zawodniczkami lub zawodnikami.Wez pod uwage to ze to ich sport narodowy i kazdy chinczyk potrafi grac zawsze lepiej od innych narodowosci.Za to nie mozna ich tak bardzo rozpieszczac jak ty tego chcesz.Szanujmy swoich zawodnikow starajac stworzxyc im jak najlepsze warunki do solidnego treningu i za to ich wynagradzajmy rowniez.Masz na przykladzie Natalie.

fants napisał:
15 Sierpnia 2010
IP: 178.37.27.*
Do Jerry !
Coś Ci się porąbało, o czym Ty piszesz? Żeby sprawa była jasna, ja też nie popieram polityki PZTS w sprawie starania się o przyznawanie obywatelstwa Polskiego Chinkom na taką skalę. O czym Ty piszesz, o jakichś metodach, podwładności, wykonywania poleceń, historycznych naukach itd. To się kupy nie trzyma. Mówmy o problemie , a nie o wojnie podjazdowej do internautów.

rafalek napisał:
16 Sierpnia 2010
IP: 95.40.144.*
Żenada. Zdarzało mi się już pisać o tym, że w kadrze mamy za dużo Chinek, żałosne jest to, że na przykład przy okazji MP całe podium zajmują "niepolki". Dlaczego mamy doszkalać dziewczyny, dawać im kasę mimo tego, że są w ósmej lidze swojego kraju? Jeśli takie utalentowane i świetne, to niech grają w reprezentacji swojego kraju, a nie zajmują miejsca młodym dziewczynom z Polski. Obecnie, gdybym był na miejscu jednej z zawodniczek ocierających się o kadrę i walczących o powołanie to bym się chyba załamał. Wstyd, PZTS, wstyd!

ktos napisał:
16 Sierpnia 2010
IP: 77.254.178.*
Jak dla mnie to reprezentacje Polski powinny reprezentować osoby z polskimi korzeniami. Niech każdy gra u siebie w ojczystym kraju.

paranoja napisał:
17 Sierpnia 2010
IP: 87.96.5.*
Nie mam nic do Chinek,skoro Polacy stwarzaja im takie warunki to dlaczego mają nie korzystać?Jednak zgadzam się z panem Wieśkiem, Polki przestaną trenować,tracą miejsce w klubach,bo przecież lepiej płacić obcym,niż dać zarobić swoim.Ok,Chineczki są lepsze,ale jak tak dalej pójdzie to w naszym kraju będzie więcej obcokrajowców niż Polaków!Polacy wyjeżdżajcie za granicę do pracy bo u nas żądzą Chiny!

do paranoja napisał:
19 Sierpnia 2010
IP: 79.190.195.*
skoro Chinki są lepsze od Polek to Polki powinny starać się tak trenować i pracować, żeby im dorównać

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.