...

PYO: Fatalny występ kadetów w singlu

Kategoria: Turnieje za granicą - Pro Tour / 30 Maja 2010

Wyświetleń: 1876

Komentarzy: 14

Tagi:
kadeci
Polish Youth Open
Adrian Więcek
PYO
Viktor Gorman

Tylko Adrian Więcek przeszedł dwie pierwsze rundy w turnieju kadetów podczas Polish Youth Open. Więcek przegrał w 3. rundzie z Viktor Gormanem ze Szwecji 0:3. Pozostali nasi reprezentanci odpadli we wcześniejszej fazie turnieju.


REKLAMA Czytaj dalej

wyniki turnieju głównego:
kadeci
kadetki


Ilość komentarzy: 14

edo napisał:
30 Maja 2010
IP: 91.94.105.*
Przecież zdobyli srebro w deblu o czym dziwnie na tej stronie się nie pisze a podkreśla się, że P.Gąsiorski jest Mistrzem Polski. Co to znaczy fatalny. Zajęli miejsca jakie mają w rankingu. Propaganda czy czas na jakąś aferkę

ode napisał:
30 Maja 2010
IP: 212.160.225.*
Na tej stronie więcej jest o jakiejś śmiesznej lidze amatorskiej kebabów cz czegoś tam a prawie żadnych informacji o ligach na przykład w pomorskim, kujawsko-pomorskim

kibic napisał:
30 Maja 2010
IP: 193.59.33.*
Nic się nie stało. Po prostu pokazano naszym zawodnikom, gdzie jest ich miejsce( może nie tylko zawodnikom, przede wszystkim trenerom) ).Na nic dezinformacja o liczbie przyznanych miejsc w turnieju (42, 48, 53 a wystartowało w singlach 57 ).Potrzebne są zmiany w szkoleniu, bo zawodników mamy zdolnych. Zobaczcie, kto jest w klasyfikacji w pierwszej dziesiątce. Popatrzcie kilka lat do tyłu i sami stwierdzicie, jakie postępy robią niemcy, francuzi, horwaci, słoweńcy, czesi itp. Pzdr

do kibica napisał:
30 Maja 2010
IP: 83.27.247.*
popieram.szkolenie w Polsce w wielu dyscyplinach i niestety w tenisie rowniez jest dramatycznie slabe.dominuje brak podstaw w szkoleniu ogolnorozwojowym. w takich elementach jak motoryka,sensomotory ka, trening funkcjonalny oraz psychologii treningu
i odnowy biologicznej.
na turniejach w innych ekipach zawodnikom towarzysza(nawet na tym poziomie) oprocz trenerow, fizjoterapeuci

do (do kibica) napisał:
30 Maja 2010
IP: 79.185.178.*
Niewiem po co piszesz takie cos na tej stronie? Mam dla Ciebie rade jak nie znasz sie na tenisie i niewiesz co sie robi i jak sie trenuje w osrodku w Gdansku to nie pisz tych bzdur.1.brak podstaw w szkoleniu ogolnorozwojowym.-ja k bys poznal pana Nurzynskiego bys zmienil zdanie.2.brak odnowy biologicznej-oczywis cie ze jest odnowa biologiczna 2 razy w tygodniu chyba niepamietam juz.A zeby zawodnikom towarzyszyli na turniejach fizjoterapeuci to trzeba miec gruby hajs ktorego w polsce troche brakuje.P.S ja niewidzialem zadnego fizjoterapeuty w cetniewie z zadnego panstwa. Buzka

do (do kibica) napisał:
30 Maja 2010
IP: 79.185.178.*
Aha zapomnialem sie zapytac jeszcze jakimi argumentami kierowales sie w wypowiedzi ze w polsce jest dramatyczne szkolenie? Bo mi sie wydaje ze w polsce jest 1 CENTRALNY OSRODEK no i cos tam w drzonkowie jeszcze robia,gdzie we francji sa to setki roznych osrodkow.Wez se porownaj budzet Francji czy Niemiec do budzetu Polski.

trener napisał:
30 Maja 2010
IP: 77.115.23.*
Brak środków na szkolenie,wine ponosi Ministestwo Sportu,kluby nie posiadają środków na szkolenie podstawowe,fanatykó w jest coraz mniej.To widac we wszystkich dyscyplinach,może nie dotyczy piki nożnej.Pozdrawiam Pana Ministra Adama Gersza.Sport Polski ponosi w szkoleniu podstawowym wielkie straty.

Jerry napisał:
30 Maja 2010
IP: 83.20.194.*
Płakać się chce czytając te pomysły różnych sierot po komuniźme na uzdrowienie sytuacji w polskim sporcie: MINISTER MA DAĆ! BUDŻET MA POMÓC! itd, itp... DAĆ-DAĆ-DAĆ-DAĆ! A w imię czego ma ludziom najpierw ZABRAĆ żeby potem WAM DAĆ?! Panowie - TEN CZAS GDY CAŁE ŻYCIE SPOLECZNE REŻYSEROWAŁO PAŃSTWO JUŻ SIĘ SKOŃCZYŁ! 20 LAT TEMU! NIE ZAUWAŻYIŚCIE?! NAPRAWDĘ NIE WIDZICIE, ŻE SPORT STOI DOBRZE W TYCH KRAJACH, GDZIE FUNKCJONUJĄ SILNE PRZEDSIĘBIORSTWA? Prywatne przedsiębiorstwa! Bo to one finansują lwią część budżetów klubów! I że sytuacja polskiego sportu jest pochodną niszczenia (pod pretekstem wyporzedawania "inwestorom strategicznym" polskich przedsiębiorstw? Czy to spostrzeżenie przerasta zdolności percepcyjne waszej jaźni?! Czy ktoś z was zadał sobie trud sprawdzenia jaką część budżetu klubów niemieckich (francuskich, włoskich, angielskich - niepotrzebne skreślić) stanowią pieniądze budżetów publicznych różnego szczebla? A wy nie potraficie już zmienić swojego skrzywionego komunizmem myślenia, że za wszystko odpowiada i wszystko powinien finansowac minister albo wójt?! Doszło do paranoi że w takiej Głosce prezes klubu wymyślił sobie, że najpewniej położy łapę na pieniądzach gminy jeżeli wygra wybory na wójta! Na szczęście ludzie się połapali w porę i pokazali mu figę z makiem i prezesowi pozostał jedynie nowy wróg w postaci obecnego wójta - niedawnego kontrkandydata w wyborach! Panowie sieroty trenerzy i działacze - w Polsce nie ma dość gmin, zeby każdemu z was zapewnić posadkę wójta! Wbijcie to sobie wreszcie do swoich żałosnych, postkomunistycznych łepków! (cdn)

Jerry napisał:
30 Maja 2010
IP: 83.20.194.*
cd. A co robicie żeby zachęcić ludzi - prywatnych, indywidualnych obywateli - do płacenia wam za podzielenie się waszymi umiejętnościami i wiedzą? Ilu z was organizuje PŁATNE szkolenia-kursy gry w pingponga? Ja mieszkam w sporym mieście, ponad rok szukam sensownej oferty dla swoich dzieci, wiecie z jakim skutkiem? Gdzie nie idę - nie wyłączaąc pierwszoligowego klubu - to pokazują mi "wała"! (oczywiście w "cywilizowany" sposób). Ale umowę na finansowanie przez gminę, rzecz jasna, mają co roku podpisywaną! Obrzydliwe! Że co? Że ludzie są biedni i nie stać by ich było posłać dzieci na taki kurs?! Aha! To patrząc od tej strony dostrzegacie powszechną biedę ludzi, ale gdy odwrócicie się o 180 stopni, to nie widzicie problemu żeby rzucić hasło, że mnister ma zabrać kolejny grosik ludziom z ich kieszeni i DAĆ WAM? A może po prostu macie za duże wymagania finansowe i zbyt wysoko sobie cenicie własną wiedzę? W tym ubożejącym coraz szybciej sołeczeństwie wy akurat chcielibyście żyć jak pączki w maśle? Nie czujecie żadnego związku między waszą osobistą sytuacj a sytuacją ogółu obywateli RP? To popatrzcie jeszcze na jedno: poszukajcie w necie ofert obozów wakacyjnych z tenisa stołowego - takich otwartych, dla wszystkich a nie tylko organizowanych przez kluby dla swoich członków za pieniądze z rozmaitych dotacji - i przyjrzyjcie się kto je organizuje: głównie w miarę młodzi ludzie-zawonicy, nie czekajacy aż im z ministerialnego (lub gminnego) nieba manna za darmo skapnie. A gdzie są wasze - "wysokokwalifikowany ch fachowców" - oferty? W dodatku nawet organizowane przez PZTS imprezy rangi MP czy międzynarodowe są dostępne bezpłatnie - nawet bez symbolicznej złotówki za wejście! Niemców na taką rozrzutność nie stać, ale widocznie PZTS i nasze kluby są bogatsze od niemieckich, skoro stać was na takie marnotrawstwo!? Sorry, ale nie pozostaje mi nic innego jak uważać was nie tylko za zdemoralizowaną, leniwą spuściznę po kouniźmie, ale wręcz za groźnych szkodników , żerujących na całym społeczeństwie!

molek napisał:
30 Maja 2010
IP: 83.26.228.*
Sanek ograł nr 1 wychwalanego tutaj Francuza w drużynie, Zatówka drugiego Francuza, w deblu Bankosz z Sankiem ograli parę nr 1 i zdobyli srebrny medal. O co wam chodzi? Trochę więcej życzliwości dla tych młodych ludzi a nie warcholstwa i zgryźliwości i zawiści szerzonej za pomocą kłamstw i niedomówień.

. napisał:
31 Maja 2010
IP: 89.228.95.*
Brawo Adrian Więcek!!!

irytacja napisał:
31 Maja 2010
IP: 89.74.246.*
pozdro dla Pawła Gąsiorowskiego ,który nie ma pojęcia o tenisie sam jest amatorem,a osądza innych niewidząc nawet ich gry i z jakimi przeciwnikami przegrali(przegrali z czołówką europy).Proszę panie pawle o zastanowienie się nad tym co pan pisze

??? napisał:
31 Maja 2010
IP: 217.30.129.*
Może ktoś zna odpowiedź na nurtujące mnie pytanie: po co powoływać zawodników i nie dać im grać? Rozwadowski (7) i Galas (6) oficjalnie powołani na PYO nie zagrali w drużynówce. Zamiast nich wystąpili Folwarski (16) i Kreft (35!), dokooptowani na swój koszt wobec niskiej frekwencji zagranicznych zawodników, a więc gracze, którzy nie spełnili ustalonych kryteriów powołania do reorezentacji i nie cieszyli się zaufaniem trenera (11 i 12 poz. w składzie). Pewnie nie pierwszy raz tak się zdarzyło (z innymi zawodnikami). Jaką motywację do gry mają tak pomijani młodzi zawodnicy? I czego ich to nauczyło ???

??? napisał:
31 Maja 2010
IP: 217.30.129.*
P.S.
Dla jasności - nie mam nic do zawodników, to nie ich wina. Oni są po prostu uwikłani w rozgrywki dorosłych. Gratulacje dla medalistów i A. Więcka.
A czy to był fatalny występ? Z 16 zawodników startujących w turnieju singlowym 7 awansowało do turnieju głównego - 7 z pierwszej ósemki! Tak więc potwierdzili swoją pozycję na krajowych arenach i myślę, że można powiedzieć, iż występ był przeciętny, ale nie fatalny.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.