...

Wyniki półfinałów z Lidzbarka Warmińskiego

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 03 Maja 2010

Katarzyna Bagrowska (MLUKS "Nadwiślanin" Płock), Rafał Wolniarczyk (UKS "Bobry" Bobrowniki), Patrycja Piętka (GKTS Wiązowna), Jakub Gasiul (MLKS "Ostródzianka" Ostróda), Patrycja Banasiak (UKS "Return" Piaseczno) i Jan Olek (KS Spójnia I Warszawa) wygrali półfinałowy turniej eliminacyjny do Pucharu Polski młodzików, Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i mistrzostw Polski juniorów w tenisie stołowym, który odbył się w Lidzbarku Warmińskim.

klasyfikacje:

młodziczki:



REKLAMA Czytaj dalej



gra pojedyncza:
1. Bagrowska Katarzyna (MLUKS „Nadwiślanin" Płock)
2. Kogut Beata (MKS „Pogoń” Siedlce)
3. Kuchnio Joanna (UPKS „Arka” Ryki)
4. Maciejewska Paulina (MLKS „Czarni” Olecko)
5–6.
Waraksa Justyna (UKS „Victoria” Więcki)
Zdyb Monika (LUKS Stróża)
7–8.
Grabowiecka Nela (MKS „Eurocent” Sucha Wola)
Ciołko Aleksandra (UKS „Płomień" Dobrzyniewo)

turniej drużynowy
:
1-2.
UKS „Return" Piaseczno, UKS „Jantar" Kazimierz Dolny
3-4.
KS Puznówka "1996", UKS „Victoria" Więcki
5-6.
UKS „Płomień" Dobrzyniewo, MKS „Eurocent" Suchowola
7-8.
LUKS „ABC Żak" Pisanica, LUKS Stróża

młodzicy

gra pojedyncza:
1. Wolniarczyk Rafał (UKS „Bobry” Bobrowniki)
2. Ogrodnik Piotr („Uolka” Ostrów Mazowiecka)
3. Smoluk Kamil („Sovit” Białystok)
4. Szewczyk Szymon (GKS „Zalew” Kamińsk)
5-6.
Wójcik Paweł (UKS „Dystans” Niedźwiada)
Kotarski Maciej (UKS „Return” Piaseczno)
7. Lipiński Łukasz (KU AZS PWSiP Łomża)

turniej drużynowy:
1-2.
„Uolka" Ostrów Mazowiecka, UKS „Dystans" Niedźwiada
3-4.
SKS „40" Warszawa, LUKS „ABC Żak" Pisanica
5-6.
UKS „Sowit T" Białystok, „Tur" Czerwonka
7–8.
LKS „Mlexer” Elbląg, UPKS „Arka” Ryki

kadetki:

gra pojedyncza:
1. Piętka Patrycja (GKTS Wiązowna)
2. Domysławska Emilia (LUKS „Warmia” Lidzbark Warmiński)
3. Kostro Patrycja (KTS Wysokie Mazowieckie)
4. Radziszewska Adrianna (LUKS „Czarni” Czarna Białostocka)
5-6.
Drózd Patrycja (UKS „Legion” Grabów Szlachecki)
Lau Aleksandra (MLUKS „Nadwiślanin” Płock)
7-8.
Trochim Aleksandra (LUKS „Warmia” Lidzbark Warmiński)
Głodek Kamila (UPKS „Arka” Ryki)

turniej drużynowy:
1-2.
LUKS „Warmia" Lidzbark Warmiński, UPKS „Arka" Ryki
3-4.
UKS TS „Ósemka" Białystok, MLUKS „Nadwiślanin" Płock
5-6.
UKS „Alfa" Gostynin, UPKS „Arka" II Ryki
7-8.
„Ratusz" Giżycko, UKS „Remik" Stary Folwark

kadeci:

gra pojedyncza:
1. Gasiul Jakub (MLKS „Ostródzianka” Ostróda)
2. Dudziński Jakub (MOKS „Słoneczny Stok” Białystok)
3. Reszka Marcin (KKS „Sygnał” Lublin)
4. Piasecki Rafał (KS „Spójnia” Warszawa)
5-6.
Lebrecht Bartosz (GLKS Nadarzyn)
Włóczko Krzysztof (UKS „Dwójka” Grajewo)
7-8.
Jarmołowicz Kamil (MLKS „Ostródzianka” Ostróda)
Jarocki Łukasz (UKS „Ruch” Lublin)

turniej drużynowy:
1-2.
UKS Gościeradów, LUKS „Trefl" Zawada
3-4.
„UOLKA” Ostrów Mazowiecka, „Spójnia" Warszawa
5-6.
MOKS „Słoneczny Stok" Białystok, „Dwójka" Grajewo
7-8.
LKS MLEXER Elbląg, MLKS „Ostródzianka" Ostróda

juniorki

gra pojedyncza:
1. Banasiak Patrycja (UKS „Return” Piaseczno)
2. Konofał Dominika (GLKS Nadarzyn)
3. Romejko Monika (LUKS „Warmia" Lidzbark Warmiński)
4. Gilewska Kinga (UKTS „Ósemka” Białystok)
5-6.
Małkińska Ewelina (MKS „ Mrągowia" Mrągowo)
Leonowicz Monika (UKS TS „ÓSEMKA” Białystok)
7-8.
Gruza Honorata (UKS „Legion" Grabów Szlachecki)
Grudzień Olga (UPKS „Arka” Ryki)

turniej drużynowy:
1-2.
UKTS „Ósemka" Białystok, LUKS „Warmia” II Lidzbark Warmiński
3-4.
GLKS Nadarzyn, UPKS „Arka" Ryki
5-6.
SZ „Salos" Suwałki, LUKS „Warmia” III Lidzbark Warmiński
7-8.
UKS „Legion" Grabów Szlachecki, KS „Spójnia" Warszawa

juniorzy:

gra pojedyncza:
1. Olek Jan (KS Spójnia I Warszawa)
2. Ferens Błażej (LUKS „Trefl” Zawada)
3. Ignatiuk Arkadiusz (MOKS „ Słoneczny” Stok Białystok)
4. Szewczyk Piotr („Piłeczka" Pisz)
5-6.
Szymanek Bartłomiej (LUKS „Kłos" Wola Skromowska)
Garbino Piotr (ITR Iława)
7-8.
Gwiazdowski Bogdan (UKS „Dojlidy” Białystok)
Draczka Daniel („Spójnia” I Warszawa)

turniej drużynowy:
1-2.
KS „Spójnia" I Warszawa, KS „Spójnia" II Warszawa
3-4.
ITR Iława, LUKS „Kłos" Wola Skromowska
5-6.
UKS „Dojlidy" Białystok, KKS „Sygnał" II Lublin
7. KTS Wysokie Mazowieckie


Ilość komentarzy: 1

aa napisał:
03 Maja 2010
IP: 95.49.44.*
brawo Spójnia!!!

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.