...

Waldemar Uściński mistrzem regionu włocławskiego!

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 27 Kwietnia 2010

medaliści mistrzostw regionu włocławskiego - 2010

Wyświetleń: 3274

Komentarzy: 3

Tagi:
Waldemar Uściński
Włocławek
Grand Prix Chocenia

Waldemar Uściński był najlepszym zawodnikiem indywidualnych otwartych mistrzostw regionu włocławskiego, które zarazem były pierwszym turniejem z cyklu Grand Prix Chocenia w tenisie stołowym.

klasyfikacje:

Kat. open:
1. Waldemar Uściński (Kutno - Macovia Maków k.Łodzi)
2. Arkadiusz Rutowski (Gostynin - Alfa Gostynin)
3. Mirosław Narowski (Włocławek - GTS Unia Choceń)
4. Robert Kapeliński (Radziejów - TKKF Radziejowianka)
5. Mateusz Pakulski (Włocławek - GTS Unia Choceń)
6. Ospalski Łukasz (Raszków k.Kalisza)
7. Paweł Mikucki  (Włocławek)
8. Grzegorz Safianowski (Lubień Kuj. - GTS Unia Choceń)
9 .Marcin Chojnicki  (LZS Jastrzebie Lipno)
10. Paulina Trzcińska (Włocławek- GTS Unia Choceń)
11-15.
Andrzej Desselberger (Włocławek - GTS Unia Choceń)
Tomasz Celmer (Włocławek - GTS Unia Choceń)
Ryszard Szudzikowski (Włocławek)
Adrian Tomczyk (Kutno)
Damian Wiankowski (Kutno)
16-20.
Artur Pakulski , Radzikowski Bartłomiej, Bartłomiej Kamiński, Maciej Rosiński,
Michał Komorowski
21-30.
K.Rakowski, R.Ziemniewicz, A.Kapeliński, K.Kordylewski, K.Prosa, A.Jażdżewski, P.Piasecki, M.Jabłoński, P.Dąbrowski.
31-40.
Ł.Zdziebłowski, M.Gawłowski, K.Szpetkowski, M.Stawicki, R. Markiewicz, P.Kasprzycki M.Krzyżanowicz, J.Włodarczyk, A.Frąckiewicz, P.Kohner.

Kat. weteran (rocznik 1965 i starsi)
:
1. Tadeusz Małkowski (Włocławek)
2. Piotr Wojciechowski (TKKF Radziejów)
3. Sławomir  Golasiński (Lubień Kuj. - GTS Unia Choceń)
4. Andzrzej Rybowicz (LZS Jastrzebie Lipno)
5. Julian Pawłowski (Topólka)
6. Andrzej Chojnicki (Jastrzębie)
7-8.
Józef Wojciechowski (Radziejów), Konstanty Idziak (Bytoń)
9-12.
Jarosław Hofman, Jerzy Donajczyk, Tadeusz Ziółkowski.
13-16.
Beata Frąckiewicz, Andrzej Adamkiewicz, Ireneusz Pabian, Andrzej Bińkowski.



REKLAMA Czytaj dalej



Kat. Młodzik (rocznik 1995 i młodsi):
1. Kamil Kruczkowski (Strażak Junior Nakonowo Stare)
2. Patryk Papis (LZS Jastrzebie Lipno)
3. Kubiak Mateusz (Sadco LUKS Tajfun Śmiłowice)
4. Bartosz Słomski (Lipno)
5. Damian Berkowski (Boniewo)
6. Norbert Czarniak (Strażak Junior Nakonowo Stare)
7. Fabian Frontczak (UKS 22 Włocławek)
8. Krystian Rybowicz (Jastrzębie)
9. Jabłoński Konrad (Strażak Junior Nakonowo Stare)
10. Sławomir Gralewski  (Choceń)
11-15.
Konrad Jabłoński (Strazak Junior Nakonowo)
Orliński Patryk (UKS 22 Włocławek)
Michał Musialik (UKS 22 Włocławek)
Artur Lewandowski (Boniewo)
Kacper Grochowina (Boniewo)
16-20.
Dominik Langa (Tajfun Śmiłowice), Radosław Koralewski (Tajfun Śmiłowice) Janusz Olach   (Bodzanówek), Wojciech Łodygowski (UKS 22 Włocławek), Dawid Kamiński (Tajfun Śmiłowice)
21-30.
P.Zieliński, M.Jaworska, K.Czarniak, M.Matuszkiewicz, K.Wojnowski, J.Kamińska, M.Szklarski, M.Szewczyk. P.Jałoszyński, J. Morawski.
31-38.
J.Stark, J.Klat, N.Kurzep, I.Trzciński, H.Kula, K.Janowicz, P.Olach, Ł. Czyżewski.
 


Ilość komentarzy: 3

th napisał:
28 Kwietnia 2010
IP: 79.186.212.*
Gratulacje dla wszystkich zawodników z pudła. Kawałek tenisa było dzięki Wam w Choceniu.

Krzysiek P. napisał:
28 Kwietnia 2010
IP: 83.26.64.*
Gratki Wadlek!!! (Ty dobry jesteś)

Gedziu napisał:
28 Kwietnia 2010
IP: 188.47.12.*
Gratulacje Waldi!!!!

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.