...

EM: Gorzovia tym razem lepsza od Pogoni!

Kategoria: Liga profesjonalna - Ekstraklasa / 26 Kwietnia 2010

W drugim meczu półfinałowym play-off ekstraklasy mężczyzn, GKS Gorzovia Gorzów pokonała LKS Pogoń Lębork 3:2.

O awansie do półfinału zadecyduje trzecie spotkanie, które odbędzie się jutro w Gorzowie.

Tang Yu - Marek Prądziński 2:0

Pozostałe rezultaty znajdziecie w dziale WYNIKI.

W pierwszym meczu tych drużyn, Lębork wygrał 3:0.

IP: 83.23.116.*
ciekawe jak bedzie dzisiaj?? moze Lębork namiesza w ustawieniu...

jaki trener taki wynik

a tak poważnie ,zgubiła ich pycha ,wygrana z grodziskiem w meczu o nic ,i beznadziejna gra żaby w całym sezonie . a olejnika w play offach .postawiono w klubie na emerytów ( kiełb w zeszłym sezonie) teraz olejnik ,który twierdzi że 1,5 g treningu dziennie mu wystarczy, i zamiast zlota LIPA

do och napisał:
ciekawe co to za znawca "och"? W zeszłym sezonie z Darkiem było srebro, i nic nie pisałes ze był emerytem...

a ile lat ma Darek?

IP: 79.163.96.*
dlaczego nie zaliczonego meczu Krotoszyna z Wrocławiem skoro mecz się odbył przy wyniku 4:2dla Krotoszyna mecz przerwano gdyż sala była zamówiona do19 30 a mecz rozpoczęto z 30minutowym opóźnieniem przez korki Krotoszyn się spóźnił Panie Pawle proszę o wyjaśnienie tej sprawy