...

Dawid Ostrowski wygrał 4. Grand Prix Łodzi amatorów

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 30 Marca 2010

Dawid Ostrowski (Łódź) wygrał czwarty turniej z cyklu Grand Prix Łodzi amatorów w tenisie stołowym. Ostrowski w finale pokonał Roberta Wojnarowskiego (Gostynin) 3:1.


REKLAMA Czytaj dalej

klasyfikacja:
1. Ostrowski Dawid            Łódź        
2. Wojnarski Robert           Gostynin    
3. Przedborski Norbert    Tomaszów Maz.
4. Wawrzyniak Andrzej         Sochaczew   
5-8.
Maczużak Bartek            Pabianice   
Małkus Paweł    Konin
Przesmycki Przemysław      Łódź        
Winnicki Damian            Łowicz      
9-16.
Ciesiołkiewicz Waldemar    Łódź        
Frątczak Daniel    Łódź        
Gęszczak. Patryk           Pabianice   
Kalina Leszek              Aleksandrów 
Pytkowski Tadeusz          Łowicz      
Rochmiński Jan    Rawa Maz.
Skiba Robert               Łódź        
Uściński Waldemar          Kutno       
17-24.
Jarmakowski Kamil          Pabianice   
Placek Krzysztof           Skierniewice
Konecki Adam               Łódź        
Nawrocki Andrzej    Konin
Olbiński Janusz            Łódź        
Sitarek Grzegorz    Rawa Maz.
Szcześniak Karol           Koźle       
Wojnarski Janusz    Gostynin
25-32.
Jarosik Kacper    Łódź
Kordylewski Piotr    Konin
Kukla Arkadiusz    Rawa Maz.
Orzechowski Zdzisław       Łowicz      
Kierzek Kamil    Bychlew
Śniady Kacper    Pabianice
Wiktor Patrycja    Moszczenica
Zwierz Przemysław    Rawa Maz.
33-40.
Banasiak Jarosław    Łódź        
Godlewski Przemysław    Łódź
Kaczmarek Jan    Łódź
Kunert Szymon              Łódź        
Lewandowska Iwona          Łódź        
Marciniak Zbigniew         Łódź        
Podsędek Mateusz           Łowicz      
Polański Jakub    Łódź
41-44.
Cichosz Konrad    Tomaszów Maz.
Duraj Andrzej              Łódź        
Kopczyński Jerzy           Łódź        
Kostrzewski Patryk    Zgierz      
Krzywania Michał    Zgierz      
Ługowski Jarosław          Łódź        
Sokołowski Witold          Łódź        
Wasiak Roman               Rzgów       
49. Iwulski Robert    Konin
50. Wójcik Paweł               Łowicz      
51-52.
Dziubecki Tomasz    Tomaszów Maz.
Okrasa Piotr               Łódź        
53-56.
Antczak Damian    Zgierz      
Kapusta Marcin    Głowno
Maniak Paweł               Krzepocinek 
Mruk Wiesław               Łódź        
57-64.
Ciesielski Robert    Łódź
Grzelak Tomasz    Łódź        
Jagodzińska Klaudia        Moszczenica 
Jażdżewski Adam    Kutno       
Pączek Piotr               Lutomiersk  
Przybyłek Przemeysław    Głowno
Rogoziński Ryszard    Łódź
Rosiak Paweł    Łódź
65-72.
Burchard Paweł    Tomaszów Maz.
Dziedziński Marek    Tomaszów Maz.
Fałek Fabian               Moszczenica 
Haniecki Damian            Łódź        
Kiciński Ryszard           Łódź        
Łepicki Andrzej    Tomaszów Maz.
Przeworski Przemysław    Łódź
Sobczak Edward             Łódź        
73-80.
Banaszczyk Michał          Moszczenica 
Dobrogosz Kamil    Moszczenica
Drwalewski Tomasz    Łódź
Dubiela Jacek              Łódź        
Kalinowski Tomasz    Łódź
Kopczyński Adam            Łódź        
Wiaderny Wojciech          Łódź        
Wojciechowski Wojciech     Andrzejów   
 


Ilość komentarzy: 1

WaldiC napisał:
31 Marca 2010
IP: 212.160.197.*
Kolejny turniej odbędzie się 16 maja

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.