...

Znamy najlepszych pingpongistów wśród uczniów na Opolszczyźnie

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 22 Marca 2010

Julia Wójcik, Piotr Kuźmiński, Karolina Zając, Szymon Budkiewicz, Sylwia Szlapa i Patryk Bajor wygrali piąty turniej tenisa stołowego szkół podstawowych i gimnazjalnych woj. opolskiego.

klasyfikacje:

dziewczęta rocznik 1999 i młodsze:
1. Wójcik Julia 2000 ZS Chróścice 30 pkt
2. Kała Małgorzata 2000 PSP Jemielnica 26 pkt
3. Kozubek Magda 1999 PSP Popielów 23 pkt
4. Kolczyk Adrianna 2000 PSP Chocianowice 21 pkt
5. Adamska Wiktoria 2000 PSP 2 Zdzieszowice 20 pkt
6. Pastuszczak Karolina 2000 ZS nr 1 Brzeg 18 pkt
7. Brzęczek Natalia 1999 PSP Chocianowice 17 pkt
8. Meinert Agata 1999 PSP Chocianowice 15 pkt
9. Walków Oktawia 2000 PSP 2 Niemodlin 14 pkt
10. Warzycha Dominika 2000 PSP 1 Brzeg 12 pkt
11. Janiak Karolina 2000 PSP 2 Niemodlin 11 pkt
12. Holka Karolina 2000 PSP 2 Niemodlin 9 pkt
13. Kędra Julia 2000 ZS nr 1 Brzeg 8 pkt



REKLAMA Czytaj dalej



chłopcy rocznik 1999 i młodsi:
1. Kuźmiński Piotr 2000 PSP 3 Brzeg 30 pkt
2. Krąpiec Klaudiusz 2000 PSP Korfantów 26 pkt
3. Kuźmiński Paweł 2000 PSP 3 Brzeg 23 pkt
4. Cież Michał 1999 PSP 9 Kędzierzyn Koźle 21 pkt
5. Gawlik Dominik 2000 PSP Olszanka 20 pkt
6. Romanowski Karol 1999 PSP 9 Kędzierzyn Koźle 18 pkt
7. Gall Jakub 2001 PSP Olszanka 17 pkt
8. Sidorowicz Marcin 2001 PSP Olszanka 15 pkt
9. Borowiec Krzysztof 1999 PSP Chocianowice 14 pkt
10. Dziagacz Jakub 1999 PSP Chocianowice 12 pkt
11. Lang Dominik 2002 PSP 6 Kędzierzyn Koźle 11 pkt
12. Wojtas Michał 2000 PSP Popielów 9 pkt
13. Wicher Aleksander 1999 PSP Chocianowice 8 pkt
14. Wręczycki Rafał 1999 PSP Chocianowice 6 pkt
15. Jaron Adrian 1999 PSP Chocianowice 5 pkt
16. Kolman Marek 2002 PSP 1 Niemodlin 3 pkt

dziewczęta rocznik 1997 - 1998:
1. Zając Karolina 1997 PSP Dalachów 30 pkt
2. Kierzek Paulina 1997 PSP Dalachów 26 pkt
3. Zyzik Nicole 1998 PSP Jemielnica 23 pkt
4. Kasperowicz Natalia 1998 PSP Niwnica 21 pkt
5. Pawelec Ilona 1997 PSP Dalachów 20 pkt
6. Pinkosz Anna 1997 PSP Dalachów 18 pkt
7. Lorek Patrycja 1998 PSP Chocianowice 17 pkt
8. Pielucha Weronika 1997 PSP Dalachów 15 pkt
9. Duda Aleksandra 1997 PSP Jaworzno 14 pkt
10. Bawełkiewicz Marta 1997 PSP 2 Niemodlin 12 pkt
11. Czech Angelika 1998 PSP 2 Niemodlin 11 pkt
12. Łazor Agnieszka 1997 PSP 1 Brzeg 9 pkt

chłopcy rocznik 1997-98:
1. Budkiewicz Szymon 1997 PSP 6 Kędzierzyn Koźle 30 pkt
2. Adamski Mateusz 1997 PSP 2 Zdzieszowice 26 pkt
3. Kała Dawid 1997 PSP Jemielnica 23 pkt
4. Gamrot Patryk 1998 PSP Popielów 21 pkt
5. Gabor Wojciech 1998 PSP Jemielnica 20 pkt
6. Szumski Bartosz 1997 PSP Zawadzkie 18 pkt
7. Lorek Kamil 1997 PSP Chocianowice 17 pkt
8. Rynk Patryk 1997 PSP Jaworzno 15 pkt
9. Gamrot Mateusz 1997 PSP Popielów 14 pkt
10. Sobczyk Kacper 1997 PSP Byczyna 12 pkt
11. Frącz Rafał 1997 PSP Olszanka 11 pkt
12. Gawlik Daniel 1997 PSP Olszanka 9 pkt
13. Kolman Marcin 1997 PSP 2 Niemodlin 8 pkt
14. Połoszczański Dawid 1998 PSP 11 Opole 6 pkt
15. Miarecki Jędrzej 1998 ZS nr 1 Brzeg 5 pkt

dziewczęta rocznik 1994-96:
1. Szlapa Sylwia 1995 ZS Chróścice 30 pkt
2. Andraczek Jessika 1994 PG Zawadzkie 26 pkt
3. Nowak Aleksandra 1996 PG Biadacz 23 pkt
4. Hajka Daria 1995 SG 5 Kędzierzyn Koźle 21 pkt
5. Wydmuch Daria 1994 PG Rudniki 20 pkt
6. Kluba Klaudia 1994 PG Rudniki 18 pkt
7. Drzozga Julia 1996 PG Zawadzkie 17 pkt
8. Matusiak Paulina 1994 PG Rudniki 15 pkt
9. Wiatr Katarzyna 1995 PG Rudniki 14 pkt
10. Gosztyła Anna 1996 PG Zawadzkie 12 pkt
11. Sinicka Marta 1995 PG Korfantów 11 pkt
12. Handziewicz Sara 1996 PG Stare Siołkowice 9 pkt
13. Kluba Magdalena 1996 PG Rudniki 8 pkt
14. Lorek Paulina 1995 PG Chocianowice 6 pkt
15. Jaroń Kristina 1995 PG Chocianowice 5 pkt

chłopcy rocznik 1994-96:
1. Bajor Patryk 1995 PG 3 Brzeg 30 pkt
2. Franczyk Jarosław 1995 PG 3 Brzeg 26 pkt
3. Farys Łukasz 1994 PG Turawa 23 pkt
4. Głuszek Wojciech 1996 PG Turawa 21 pkt
5. Staniszewski Piotr 1994 PG 6 Opole 20 pkt
6. Kardyś Adam 1994 PG 7 Opole 18 pkt
7. Pamuła Marcin 1994 PG Mokrsko 17 pkt
8. Piecka Patryk 1996 ZSP Ciasna 15 pkt
9. Barański Jacek 1994 PG Zawadzkie 14 pkt
10. Kozubek Marcin 1996 PG Stare Siołkowice 12 pkt
11. Cer Piotr 1995 PG Lipie 11 pkt
12. Bąk Przemysław 1996 PG 1 Opole 9 pkt
13. Stefański Karol 1995 PG Olszanka 8 pkt
14. Płaczek Grzegorz 1995 PG Strzelce Opolskie 6 pkt


Ilość komentarzy: 4

Hannah Montana napisał:
15 Marca 2011
IP: 83.10.64.*
Łuuu

XDDDD napisał:
15 Marca 2011
IP: 83.10.64.*
Gośka K. najlepsza a Julia W. ŁUUU

:) napisał:
01 Października 2011
IP: 195.116.104.*
Karolina Zając najlepsza!

tatuś napisał:
01 Października 2011
IP: 195.116.104.*
;d

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.