...

Bartłomiej Będkowski, Natalia Mozler, Dawid Mrozik i Karolina Januś mistrzami Śląska skrzatów i żaków

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 21 Marca 2010

Bartłomiej Będkowski (KS Viret CMC Zawiercie), Natalia Mozler (JKTS Jastrzębie Zdrój), Dawid Mrozik (AKS Mikołów) oraz Karolina Januś (MOSM Tychy) zostali mistrzami Śląska skrzatów i żaków w tenisie stołowym.

klasyfikacje:

skrzaty:
1. Będkowski Bartłomiej 2002 KS Viret CMC Zawiercie 32
2. Skarżyński Miłosz 2001 MOSM Tychy 30
3-4.
Lasota Marcin 2002 MUKS Jedynka Pszów 28
Będkowski Mateusz 2002 KS Viret CMC Zawiercie 28
5. Woźniak Jakub 2001 GKS Gwarek Ornontowice 22
6. Rudzki Oskar 2001 UKS Huragan Sosnowiec 20
7. Bandzerewicz Tomasz 2001 MOSM Tychy 19
8. Szczypka Filip 2001 LKS Lesznianka Leszna Górna 17
9-11.
Strzymszok Kamil 2004 MOSM Tychy 10
Demitraszek Michał 2001 MOSiR Mysłowice 10
Ostachowski Piotr 2003 LKS Lesznianka Leszna Górna 10



REKLAMA Czytaj dalej



skrzatki:
1. Mozler Natalia 2001 JKTS Jastrzębie Zdrój 32
2. Paszek Agata 2001 BTTS Silesia Miechowice Bytom 30
3-4.
Tomecka Julia 2002 MOSiR Mysłowice 28
Świder Krystyna 2001 MOSiR Mysłowice 28
5. Grzesińska Zuzanna 2001 MOSiR Mysłowice 22
6. Potempa Roksana 2001 JKTS Jastrzębie Zdrój 20
7. Majewska Bogusława 2002 MKS Siemianowice Śl. 19
8. Urbaniak Wiktoria 2001 MOSiR Mysłowice 17
9-12.
Herok Gabriela 2002 RKS Cukrownik Chybie 10
Śmieja Aleksandra 2001 RKS Cukrownik Chybie 10
Nikiel Daria 2001 RKS Cukrownik Chybie 10
Krypczyk Maria 2002 RKS Cukrownik Chybie 10
13. Klein Izabela 2003 LKS Lesznianka Leszna Górna 8

żacy:
1. Mrozik Dawid 1999 AKS Mikołów 40
2. Dziembała Dawid 1999 LKS Lesznianka Leszna Górna 36
3-4.
Krzemień Patryk 1999 MOSiR Mysłowice 32
Zapart Wojciech 1999 LKS Orzeł Stanica 32
5. Komandzik Rafał 1999 UKS Wolej Ruda Śl. 26
6. Cierpiał Piotr 1999 KU AZS AJD Częstochowa 24
7. Kowol Marek 2000 MUKS Jedynka Pszów 23
8. Skarżyński Miłosz 2001 MOSM Tychy 22
9-12.
Bandzerewicz Wojciech 1999 MOSM Tychy 14
Kucza Jan 1999 LKS Rój śory 14
Michalski Jakub 1999 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 14
Kukliński Damian 2000 MUKS Jedynka Pszów 14
13-16.
Kempa Mateusz 2000 MUKS Jedynka Pszów 12
Urbańczyk Dawid 2000 MOSiR Mysłowice 12
Langosz Łukasz 2000 MOSM Tychy 12
Borek Kamil 2000 MUKS Jedynka Pszów 12
17-24 Zięba Aleksander 1999 MOSM Tychy 10
Żeleźniak Piotr 1999 MOSM Tychy 10
Łuczka Jakub 1999 JKTS Jastrzębie Zdrój 10
Lasota Marcin 2002 MUKS Jedynka Pszów 10
Będkowski Mateusz 2002 KS Viret CMC Zawiercie 10
Będkowski Bartłomiej 2002 KS Viret CMC Zawiercie 10
Kucharski Mateusz 2000 MOSiR Mysłowice 10
Paszenda Krzysztof 1999 LKS Orzeł Stanica 10
25-32.
Hławiczka Grzegorz 1999 LKS Lesznianka Leszna Górna 8
Strzymszok Kamil 2004 MOSM Tychy 8
Ostachowski Bartłomiej 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 8
Haładus Julian 2000 UKS Huragan Sosnowiec 8
Sosna Jakub 2000 RKS Cukrownik Chybie 8
Bandzerewicz Tomasz 2001 MOSM Tychy 8
Nowak Bartosz 2000 JKTS Jastrzębie Zdrój 8
Rudzki Oskar 2001 UKS Huragan Sosnowiec 8
33-40.
Grzelak Mateusz 2000 LKS Victoria Pilchowice 6
Szczypka Filip 2001 LKS Lesznianka Leszna Górna 6
Ostachowski Aleksander 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 6
Kulesza Mateusz 2000 UKS Huragan Sosnowiec 6
Łączny Michał 2000 UKS Huragan Sosnowiec 6
Ostachowski Piotr 2003 LKS Lesznianka Leszna Górna 6
Gilewski Damian 2000 LKS Orzeł Stanica 6
Zacherniak Krzysztof 1999 LKS Victoria Pilchowice 6

żaczki:
1. Januś Karolina 1999 MOSM Tychy 40
2. Mozler Natalia 2001 JKTS Jastrzębie Zdrój 36
3-4.
Szymura Wiktoria 2000 KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 32
Braś Julia 2000 MOSiR Mysłowice 32
5. Hetnał Sandra 1999 BISTS Bielsko Biała 26
6. Maraszkiewicz Martyna 1999 UKS Wolej Ruda Śl. 24
7. Januś Weronika 1999 MOSM Tychy 23
8. Suchan Karolina 1999 ULKS Pławniowice 22
9-12.
Świder Krystyna 2001 MOSiR Mysłowice 14
Nikiel Marta 1999 RKS Cukrownik Chybie 14
Kulasińska Sonia 2000 MOSiR Mysłowice 14
Zubek Wiktoria 1999 ULKS Pławniowice 14
13-16.
Przywara Aleksandra 1999 ULKS Pławniowice 12
Gąsior Jolanta 1999 MOSiR Mysłowice 12
Paszek Agata 2001 BTTS Silesia Miechowice Bytom 12
Potempa Roksana 2001 JKTS Jastrzębie Zdrój 12
17-24.
Abramczyk Aleksandra 1999 MOSiR Mysłowice 10
Ciołek Barbara 2000 GKS Gwarek Ornontowice 10
Krajewska Ewa 2000 RKS Cukrownik Chybie 10
Krawczyk Paulina 1999 MOSiR Mysłowice 10
Sosna Oliwia 2000 RKS Cukrownik Chybie 10
Wasiak Jagoda 2000 MOSM Tychy 10
Jastrzębska Weronika 2000 BTTS Silesia Miechowice Bytom 10
Borek Justyna 2000 MUKS Jedynka Pszów 10
25-32.
Klein Paulina 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 8
Tomecka Julia 2002 MOSiR Mysłowice 8
Utracka Weronika 1999 MOSiR Mysłowice 8
Majewska Bogusława 2002 MKS Siemianowice Śl. 8
Matloch Kornelia 2000 RKS Cukrownik Chybie 8
Grzesińska Zuzanna 2001 MOSiR Mysłowice 8
Mrzyk Julia 1999 LKS Orzeł Stanica 8
Urbaniak Wiktoria 2001 MOSiR Mysłowice 8
33. Klein Izabela 2003 LKS Lesznianka Leszna Górna 6


Ilość komentarzy: 5

sikor napisał:
22 Marca 2010
IP: 83.17.133.*
Brawo Natalia!!!Życzę Ci wielu sukcesów bo wiem,że dzięki Tobie i Twoim rodzicom osiągniesz bardzo wiele w tym sporcie.Pozdrowienia dla całej rodzinki.

Jan napisał:
22 Marca 2010
IP: 95.49.233.*
Kto będzie reprezentował Śląsk na MP żaków ("S" w Gdańsku?

Jagoda napisał:
22 Marca 2010
IP: 83.22.246.*
Syny - gratulacje
Tadziu to twoi wychowankowie- dziękuje za poświęcony czas i cierpliwość
Adam , Goldi , Szacik - dzięki )

madziusia napisał:
02 Lipca 2010
IP: 83.19.47.*
do ilu lat może mieć żak?

Niewiadomo napisał:
15 Grudnia 2010
IP: 83.5.205.*
Karolina jest NAJLEPSZA.To będzie niezła ping-pondzistka.Jest genialna(chodze z nią do klasy)

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.