...

Kacper Malinowski i Klaudia Baran wygrali III WTK juniorów na Śląsku

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 16 Lutego 2010

Kacper Malinowski/foto by Wojciech Wojtasiński

Wyświetleń: 5002

Komentarzy: 15

Tagi:
WTK
juniorzy
śląskie
Śląsk
Klaudia Baran
Kacper Malinowski

Kacper Malinowski (KU AZS AJD Częstochowa) i Klaudia Baran (MOSiR Mysłowice) wygrali III WTK juniorów w woj. śląskim.

klasyfikacje:

juniorki:
1. Baran Klaudia 1994 MOSiR Mysłowice 70
2. Miklar Karolina 1993 JKTS Jastrzębie Zdrój 66
3. Legierska Gabriela 1995 MKS Cieszko Cieszyn 62
4. Knap Julia 1993 MOSiR Mysłowice 59
5. Paszek Patrycja 1995 BTTS Silesia Miechowice Bytom 57
6. Wyrobek Sabina 1992 AKS Mikołów 55
7. Wawrzyńczak Aleksandra 1993 KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 53
8. Guzdek Natalia 1997 JKTS Jastrzębie Zdrój 51
9-12.
Wojciechowska Aleksandra 1996 MOSiR Mysłowice 47
Wiechuła Patrycja 1996 MOSiR Mysłowice 47
Gałuszka Weronika 1992 LKS Lesznianka Leszna Górna 47
Gębka Kamila 1995 KU AZS AJD Częstochowa 47
13-16.
Lewandowska Karolina 1996 MKS Cieszko Cieszyn 39
Matusiak Joanna 1996 JKTS Jastrzębie Zdrój 39
Sedlaczek Anna 1992 RKS Cukrownik Chybie 39
Majewska Zuzanna 1996 MKS Siemianowice Śl. 39
17-24.
Tokarczyk Karolina 1998 LITS Anders Jedność Żywiec 28
Dąbrowska Teresa 1992 KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 28
Kłaptocz Karolina 1993 ULKS Ligota 28
Surma Joanna 1993 RKS Cukrownik Chybie 28
Cieślar Dominika 1996 MKS Cieszko Cieszyn 28
Zygadło Martyna 1997 MOSiR Mysłowice 28
Molągowska Aleksandra 1994 UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. 28
Dawiec Daria 1994 RKS Cukrownik Chybie 28
25-32.
Wróbel Aneta 1993 KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 16
Tabacka Karolina 1994 AKS Mikołów 16
Mozler Natalia 2001 JKTS Jastrzębie Zdrój 16
Szczęśniak Agnieszka 1993 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 16
Kot Adrianna 1995 LKS Victoria Pilchowice 16
Wróbel ElŜbieta 1994 KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 16
Banaś Dominika 1997 BTTS Silesia Miechowice Bytom 16
Grzelak Klaudia 1995 LKS Victoria Pilchowice 16
33-48.
Nikiel Dominika 1994 RKS Cukrownik Chybie 10
Jakubik Katarzyna 1992 UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. 10
Oleksza Nicola 1995 LKS Victoria Pilchowice 10
Zacherniak Magdalena 1995 LKS Victoria Pilchowice 10
Cichy Hanna 1992 UKS Huragan Sosnowiec 10
Herok Magdalena 1998 RKS Cukrownik Chybie 10
Stopka Marta 1994 LITS Anders Jedność Żywiec 10
Kocyan Aleksandra 1997 LKS Lesznianka Leszna Górna 10
Hławiczka Dorota 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 10
Stanisławska Sandra 1995 UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. 10
Jarosińska Monika 1993 AKS Mikołów 10
Ochman Agnieszka 1995 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 10
Januś Karolina 1999 MOSM Tychy 10
Kamieniecka Marzena 1992 MKS Siemianowice Śl. 10
Kurek Anna 1993 KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 10
Wiśniewska Martyna 1995 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 10
49-55.
Ciesielska Agata 1997 SKS Spartakus Gliwice 8
Gorol Sylwia 1993 RKS Cukrownik Chybie 8
Pastor Katarzyna 1992 LKS Strażak Mikołów 8
Kurpas Magdalena 1993 AKS Mikołów 8
Klein Paulina 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 8
Januś Weronika 1999 MOSM Tychy 8
Matusiak Karolina 1996 RKS Cukrownik Chybie 8



REKLAMA Czytaj dalej



juniorzy:
1. Malinowski Kacper 1993 KU AZS AJD Częstochowa 70
2. Roj Wojciech 1994 BISTS Bielsko Biała 66
3. Sitkiewicz Jakub 1993 KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 62
4. Bartusik Marek 1992 UKS Wolej Ruda Śl. 59
5. Kaszuba Mateusz 1992 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 57
6. Sójka Stanisław 1994 UKS Wolej Ruda Śl. 55
7. Gołda Kacper 1994 KU AZS AJD Częstochowa 53
8. Wycisło Wojciech 1994 BTTS Silesia Miechowice Bytom 51
9-12.
Paszkiewicz Michał 1994 KS Viret CMC Zawiercie 47
Krawczyk Maciej 1992 KTS Lędziny 47
Szydło Aleksander 1995 UKS Huragan Sosnowiec 47
Błajet Mateusz 1996 BTTS Silesia Miechowice Bytom 47
13-16.
Balcerzak Łukasz 1993 BTTS Silesia Miechowice Bytom 39
Szymczyk Jan 1997 UKS Huragan Sosnowiec 39
Mrozik Sebastian 1992 AKS Mikołów 39
Brożek Piotr 1993 UKS Wolej Ruda Śl. 39
17-24.
Lasota Mateusz 1995 MUKS Jedynka Pszów 28
Kalinowski Mateusz 1995 BTTS Silesia Miechowice Bytom 28
Stawicki Aleksander 1994 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 28
Światowski Mateusz 1993 MOSiR Mysłowice 28
Straszak Piotr 1992 MOSiR Mysłowice 28
Janota Sylwester 1992 UKS Wolej Ruda Śl. 28
Wałga Kacper 1993 LKS Lesznianka Leszna Górna 28
Tokarski Krystian 1993 KS Viret CMC Zawiercie 28
25-32.
Kołaczek Michał 1994 BTTS Silesia Miechowice Bytom 16
Olszyna Andrzej 1992 UKS Wolej Ruda Śl. 16
Fomin Andrzej 1994 MOSiR Mysłowice 16
Izworski Filip 1996 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 16
Wąsik Michał 1995 MOSM Tychy 16
Chorąży Maciej 1995 MOSM Tychy 16
Janeta Paweł 1994 LKS Rój Żory 16
Czarnecki Michał 1994 ULKS Ligota 16
33-48.
Święcicki Jakub 1995 MUKS Jedynka Pszów 10
Noga Krzysztof 1994 LITS Anders Jedność Żywiec 10
Świszczorowski Marek 1993 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 10
Podkościelny Jakub 1995 MOSM Tychy 10
Komorowski Marcin 1992 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 10
Kudełko Dariusz 1994 MKS Siemianowice Śl. 10
Hawel Adam 1996 MUKS Jedynka Pszów 10
Kuś Aleksander 1994 MOSM Tychy 10
Paś Radosław 1993 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 10
Roszkowski Adam 1993 LKS Pogórze 10
Kurek Michał 1994 KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 10
Bomba Artur 1993 UKS Wolej Ruda Śl. 10
Hyba Rafał 1994 AKS Mikołów 10
Szumlas Dawid 1993 LITS Anders Jedność Żywiec 10
Gerlich Mateusz 1994 MUKS Jedynka Pszów 10
Kudla Marcin 1994 MUKS Jedynka Pszów 10
49-64.
Żyła Michał 1996 LKS Orzeł Stanica 8
Łodziana Maciej 1996 LITS Anders Jedność Żywiec 8
Węcławski Jarosław 1992 KTS Lędziny 8
Wala Adam 1995 GKS Gwarek Ornontowice 8
Kuśka Mateusz 1994 GKS Gwarek Ornontowice 8
Stychno Mikołaj 1995 TS Kuźnia Rybnik 8
Bobrowski Łukasz 1996 SKS Spartakus Gliwice 8
Pierwoła Jakub 1995 LKS Pogórze 8
Zamaryka Grzegorz 1995 JKTS Jastrzębie Zdrój 8
Szmaj Dominik 1995 LKS Orzeł Stanica 8
Gołąbek Michał 1993 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 8
Szymura Adrian 1996 KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 8
Duda Wojciech 1992 LKS Pogórze 8
Dziembała Dominik 1996 LKS Lesznianka Leszna Górna 8
Zięba Aleksander 1999 MOSM Tychy 8
Wawrzyczek Patryk 1995 LKS Pogórze 8
65-80.
Wójcik Damian 1993 LITS Anders Jedność Żywiec 6
Piętak Piotr 1996 UKS Huragan Sosnowiec 6
Salisz Dawid 1996 AKS Mikołów 6
Płaczek Sebastian 1995 GKS Gwarek Ornontowice 6
Pustówka Jakub 1994 LKS Lesznianka Leszna Górna 6
Choma Krystian 1997 MKS Siemianowice Śl. 6
KsiąŜka Kamil 1998 MKS Siemianowice Śl. 6
Kleczko Dariusz 1995 UKS Huragan Sosnowiec 6
Bartosiewicz Mikołaj 1997 MOSM Tychy 6
Tabacki Tomasz 1993 LKS Strażak Mikołów 6
Sobczyk Grzegorz 1997 MKS Siemianowice Śl. 6
Kluczka Szymon 1992 MUKS Jedynka Pszów 6
Pilich Bartłomiej 1997 JKTS Jastrzębie Zdrój 6
Ścigany Dariusz 1994 MKS Siemianowice Śl. 6
Wrzyciel Jakub 1996 UKS Huragan Sosnowiec 6
Witała Mateusz 1994 LKS Strażak Mikołów 6


Ilość komentarzy: 15

Dawid napisał:
16 Lutego 2010
IP: 83.30.32.*
Brawo Malina Pozdro

zawodnik napisał:
16 Lutego 2010
IP: 87.205.137.*
Turniej do bani ciagnal sie jak sledzie w oleju, zawodnicy grali 1 gre na 2 godziny ci co przegrali dopiero o 4, ostanie gry grali o 17.40. Zero organizacji. P. SZ powinien miec doswiadczenie w koncu organizuje rozne turnieje ale tyum razem bardziej go interesowały rozmowy w kuluarach niz sam WTK.

zmartwiony napisał:
16 Lutego 2010
IP: 87.99.114.*
Co robi trener Piotrwski z talentami tenisowemi Tokarskim Paszkiewiczem ze grają coraz gorzej,gorzej trenerze do pracy

nie ma sie czym napisał:
16 Lutego 2010
IP: 83.142.222.*
Przecież są ligowcy z pierwszej drużyny, to po co się martwić tymi, którzy nie są w stanie pomóc w awansie.

zmartwiony napisał:
16 Lutego 2010
IP: 87.99.114.*
A jak z bliznikami czy też ich talent zostanie zmarnowany???

sdfs napisał:
16 Lutego 2010
IP: 88.156.126.*
jak tokarski przyszedl do zawiercia to nic juz nie prezentowal

zmartwiony napisał:
16 Lutego 2010
IP: 87.99.114.*
sdfs Tokarski zmienieniając trenera myślał że będzie w czołówce Polski a trener Piotrowski doprowadził go do mistrza Zawiercia

nie ma sie czym napisał:
16 Lutego 2010
IP: 83.142.222.*
Jeżeli trenuje ze sobą tylko pierwsza drużyna to reszcie ciężko się rozwijać. Ale przecież nie o to chodzi. A bliźniaki to już chyba inna historia

io napisał:
17 Lutego 2010
IP: 83.30.41.*
Gratki dla Klaudi

zawodnik napisał:
17 Lutego 2010
IP: 87.205.141.*
Wszystko mozna pogodzic i pierwsza druzyne i rozwoj mlodziezy trzeba tylko chciec. Moze trzeba sie spytac tych z Miechowic jak to robia u siebie ze młodzi sie rozwijaja i z tego co wiem to graja tez z pierwsza druzyna. Miło popatrzec jak szybko zrobili postępy z mlodymi talentami.

kibic napisał:
17 Lutego 2010
IP: 83.19.47.*
Brawo Klaudia!!!!!

M-ce napisał:
17 Lutego 2010
IP: 85.89.175.*
Klaudia, powodzenia na OTK-u!

nie ma sie czym napisał:
17 Lutego 2010
IP: 83.142.222.*
W miechowicach świetną pracę wykonuje trener Iwaniuk. Dodając do tego jeszcze zapał chłopaków wszystko się wyjaśnia. Powodzenia w III lidze miechowice II

zmartwiony napisał:
17 Lutego 2010
IP: 87.99.114.*
Praca trenera Jwaniuka a Piotrowskiego to jak jazda mercedesem a maluchem

Kot Alik napisał:
20 Lutego 2010
IP: 188.33.81.*
A kto to jest ten Piotrowski?

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.