...
Nocny 2019

Paweł Adamczyk i Iwona Łuszczek wygrali III WTK kadetów na Kujawach

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 02 Lutego 2010

Paweł Adamczyk (ASTS Olimpia-Unia Grudziądz) i Iwona Łuszczek (IKTS Noteć Inowrocław) wygrali III WTK kadetów w woj. kujawsko-pomorskim.

klasyfikacje:

kadeci:
1. Adamczyk    Paweł    Olimpia
2. Piotrowski    Paweł    Elektryk
3. Kurtyka    Tomasz    Elektryk
4. Szczuka    Kamil    LUKS Chełmno
5. Otto    Jakub    Kusy
6. Komisarek    Mikołaj    LUKS Chełmno
7. Słaby    Paweł    Kusy
8. Flisiak    Hubert    Elektryk
9. Gronowski    Wojciech LUKS Chełmno
10. Kawalerski    Dawid    Sokół Gniewkowo
11. Przybyłka    Wiktor    Krajna
12. Gruszczyk    Jakub    LUKS Chełmno
13. Sieracki    Damian    Gwiazda
14. Paliwoda    Szymon    MLKS Solec Kuj.
15. Strychalski    Filip    Tytan 65
16. Grębicki    Mikołaj    LUKS Chełmno
17. Wrotniak    Krystian    Olimpia
18. Byczkowski    Michał    Emdek
19. Chojecki    Jakub    Elektryk
20. Chrubczyński    Kamil    Emdek
21-24.
Wiśniewski    Łukasz    Kusy
Piórkowski    Krystian MLKS Solec Kuj.
Jędrzejczak    Dawid    Sokół Gniewkowo
Żak    Łukasz    Tytan 65
25-32.
Kruczek    Damian    Olimpia
Nowak    Patryk    Sokół Gniewkowo
Witczak    Piotr    Sokół Gniewkowo
Zawadziński    Paweł    Emdek
Modliborski    Tomasz    Olimpia
Kapuścinski    Fabian    Kusy
Rutkowski    Marek    Kusy
Rajca    Rafał    Sokół Gniewkowo
33-39.
Kołodziejczak    Kamil    Kusy
Słaby    Mateusz    Kusy
Frączak    Bartłomiej    Tytan 65
Krzewski    Jacek    Tytan 65
Kawczyński    Kacper    Sokół Gniewkowo
Kraska    Marcin    Sokół Gniewkowo
Cholewiński    Patryk    Tytan 65



REKLAMA Czytaj dalej



kadetki:
1. Łuszczek    Iwona    IKTS Noteć Inowrocław
2. Rogińska    Paulina    Start Lubraniec
3. Nawrocka    Klaudia    UZTS Barcin
4. Janeczek    Katarzyna    LUKS Chełmno
5. Olszanowska    Joanna    UZTS Barcin
6. Jędrzejewska    Anna    IKTS Noteć Inowrocław
7. Suchomska    Barbara    Kusy Laskowice
8. Hennig    Katarzyna    LUKS Chełmno
9. Ciemna    Natalia    IKTS Noteć Inowrocław
10. Śliwa    Martyna    Kusy Laskowice
11. Szczuka    Agata    LUKS Chełmno
12. Pietrzak    Kinga    Sokół Gniewkowo
13. Tomczak    Michalina    Sokół Gniewkowo
14. Szatkowska    Natalia    LUKS Chełmno
15. Fiedurek    Agata    Kusy Laskowice
16. Płachta    Kinga    LUKS Chełmno
17. Ciesielska    Sylwia    Start Lubraniec
18. Otto    Beata    Kusy Laskowice
19. Dziadkowiec    Aneta    LUKS Chełmno
20. Błazejewicz    Zuzanna    LUKS Chełmno
21-24.
Duda    Joanna    IKTS Noteć Inowrocław
Gaca    Alicja    UZTS Barcin
Łożyńska    Agata    UZTS Barcin
Lewandowska    Anna    Sokół Gniewkowo
25-29.
Jeziorowska    Oliwia    IKTS Noteć Inowrocław
Kocoń    Sandra    LUKS Chełmno
Nawrocka    Aleksandra    UZTS Barcin
Kwiatkowska    Alicja    LUKS Chełmno
Szymczak    Julia    IKTS Noteć Inowrocław


Ilość komentarzy: 3

Wojt napisał:
03 Lutego 2010
IP: 153.19.205.*
brawo Pawełek

ON napisał:
03 Lutego 2010
IP: 83.17.13.*
Gratulacje dla Pauliny Rogińskiej (START Lubraniec)

ona napisał:
03 Lutego 2010
IP: 89.230.132.*
Brawo Iwonka, Klaudia,Natalia.C, Paweł.A ,Tomek,Kuba i Mikolaj

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.