...

Dwa medale Polaków w drużynówce MMW

Kategoria: Turnieje za granicą - Pozostałe turnieje / 10 Stycznia 2010

Aż dwa medale zdobyli reprezentanci Polski w turnieju drużynowym międzynarodowych mistrzostw Węgier młodzików w tenisie stołowym. Srebrny medal wywalczyła drużyna młodzików (Aleksander Werecki, Tomasz Kotowski), a brązowy młodziczek (Paulina Knyszewska, Natalia Bajor).

Wielkie gratki !

Na ppko.tv można oglądać gry singlowe na żywo.

kibic... napisał:
IP: 83.29.107.*
Wielkie gratulacjie NATALKO oby tak się zapowiadał początek Twojej kariery. Trzymamy kciuki.

IP: 77.254.117.*
Natalka ( wśród 3-ech Rumunek )i Alek ( 2 Słoweńców i Białorusin ) w półfinale !
O godz.14- ej o wejście do finału Natalka gra z Rus Teodorą (Rum), a Alek ze Słoweńcem Tomem Sfiligo15jem.

David napisał:
IP: 83.30.25.*
Gratulacje Paulinka

Alek wygrał 3-2 , a Natalka 3-1 !!!

W finale Alek gra z innym Słowenćem z Darko Jorgiciem, a Natalka z inną Rumunką Andreeą Clapą. Można będzie oglądać na ppko.tv

Werecki 3-2 wygrał, a Bajor chyba przegrała

A.Werecki mistrzem !, Wygrał 3-2, a Bajor 2.miejsce, przegrywając 1-3, choć wczoraj w drużynówce wygrała z Clapą 3-1.

a napisał:
IP: 212.49.42.*
a jak wyniki pozostałych w singlu?

Polska B- 15, a Polska C-32 w "drużynówce". Ponadto Paulina Knyszewska i Katarzyna Galus w przedziale miejsc 9-16, a Tomasz Kotowski w przedziale 25-32. Pozostałe zawodniczki nie weszły do TG.

Sprostowanie : Tomek raczej w przedziale miejsc 17-32, ale nie ma jeszcze końcowych wyników.

a napisał:
dziękuję

ona napisał:
11 Stycznia 2010
IP: 83.20.28.*
Fants jak jesteś taki skrupulatny to nie pisz że pozostałe zawodniczki nie weszły do turnieju głównego bo w U11 Julia Ślązak weszła to TG.

IP: 77.253.44.*
ona !
Tu nie chodzi o skrupulatność i docinanie komuś. Fani TS stołowego czekają na newsy i ja starałem się to podawać. Wiem ,że mogę popełniać błędy.
Proszę wiec o wybaczenie. Zastrzegłem się jednak,że nie było na ten moment końcowych wyników. Masz rację, Julia wyszła z grupy i zagrała w 1/8, tj duży sukces tej młodziutkiej i utalentowanej tenisistki stołowej.
Życzę jej sukcesów i przepraszam.

guma napisał:
13 Stycznia 2010
IP: 91.146.208.*
Czy,P.Knyszewska to nie córka obiecującej gwiazdy tenisa stołowego z lat 70-tych,Filipa ??? ??

14 Stycznia 2010
IP: 77.254.19.*
Dokładnie tak.

zawodnik napisał:
19 Stycznia 2010
IP: 87.205.132.*
tak samo obiecujaca jak tatus i tak samo skonczy, zreszta przez tatusia. Najlepiej niech ja wysle do internatu do Chin. Przerost ambicji ad forma

23 Stycznia 2010
Kim jesteś,zawodniczku, że tak Cię bolą sukcesy młodzieży.Jesteś pusty jak ta malutka piłeczka ... ..