...

Sylwestrowe granie w Mikołowie

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 30 Grudnia 2009

Marek Kądziela (UKS Polfin Oświęcim), Paweł Gąsiorski (Kebab Częstochowa), Jurij Fomin (DDK Brzeziny Śl. Piekary), Piotr Brożek (UKS Wolej Ruda Śląska), Mateusz Kalinowski (Silesia Miechowice) i Katarzyna Białowąs (LKS 45 Bujaków) wygrali czwarty sylwestrowy turniej tenisa stołowego, który odbył się w Mikołowie. W zawodach wystartowało 168. zawodników i zawodniczek.

klasyfikacje:

OPEN:
1. Marek KĄDZIELA Polfin BIZ OGRODZENIA Oswięcim
2. Piotr ZEMŁA TAJFUN Ligota Łabędzka
3. Jurij FOMIN DDK BRZEZINY Śl.Piekary
4. Artur SZOŁTYSEK LKS RÓJ Zory
5-6.
Marian STRZAŁKA ŁTS ŁABĘDY Gliwice
Stanisław SÓJKA WOLEJ Ruda Śląska
7-8.
Andrzej ADAMCZYK LKS STRAŻAK Mikołów
Marek KACZOREK JEDYNKA Pszów
9-12.
Kazimierz RYBAK OGNIWO Rogoźna Żory
Adam JAROSZ QUO VADIS Makoszowy
Jerzy MIŚKOWIEC Żory
Piotr BROŻEK WOLEJ Ruda Śląska
13-16.
Piotr SASYKÓW KOLEJARZ Gliwice
Patryk KOWACZ SOKÓŁ Orzesze
Daniel MICHAEL SOKÓŁ Orzesze
Mateusz BURKACKI TAJFUN Ligota Łabędzka
17-24.
Mirosław MAZUR Rybnik
Kamil STRZAŁKOWSKI UKS SOKÓŁ 43 Katowice
Jerzy PELKA KTS Lędziny
Sebastian PATYK LKS STRAŻAK Mikołów
Tomasz TABACKI LKS STRAŻAK Mikołów
Grzegorz WICHOWSKI Stanowice
Daniel BROŻEK WOLEJ Ruda Śląska
Rafał SERWATA LKS STRAŻAK Mikołów
25-32.
Grzegorz ZEGAR MORIS Chorzów
Henryk BUDZYŃSKI MOSM Tychy
Witold KOLIŃSKI SOKÓŁ Zebrzydowice
Dariusz WŁADYMIRUK LKS STRAŻAK Mikołów
Piotr BISKUP Knurów
Wojciech ŁOSIŃSKI SOKÓŁ Zebrzydowice
Dariusz STRZAŁKOWSKI UKS SOKÓŁ 43 Katowice
Kamil PIÓRECKI TS Kuźnia Rybnik
33-48.
Łukasz HUMENIUK KŚ AZS Pol.Śl. Gliwice
Mieczysław KRYŻA LKS STRAŻAK Mikołów
Lech KOWALCZYK TKKF Chorzów
Rafał OPOZDA KOLEJARZ Gliwice
Adam STANICZEK LKS STRAŻAK Mikołów
Szymon PATYK MOSiR Łaziska Górne
Tomasz PAŹDZIORNY SOKÓŁ Orzesze
Jacek BALAWAJDER JEDYNKA Pszów
Marcin TOMANEK Siemianowice
Dawid SIEŃKO Tychy
Mateusz WITAŁA LKS STRAŻAK Mikołów
Kazimierz MICHALEC Ruda Śląska
Krzysztof MALCHEREK KU AZS AJD Częstochowa
Andrzej JAROSZ QUO VADIS Makoszowy
Wojciech ZWARA Tychy
Adrian SKOWRONEK Katowice
49. Rafał CIELUSZKE UKS ZAK Sosnowiec



REKLAMA Czytaj dalej



WETERANI:
1. Jurij FOMIN DDK BRZEZINY Śl.Piekary
2. Marian STRZAŁKA ŁTS ŁABĘDY Gliwice
3. Rafał CIELUSZKE UKS ŻAK Sosnowiec
4. Jacek BALAWAJDER JEDYNKA Pszów
5-6.
Rafał SERWATA LKS STRAŻAK Mikołów
Jerzy PELKA KTS LĘDZINY
7-8.
Henryk BUDZYŃSKI MOSM Tychy
Marek KACZOREK JEDYNKA Pszów
9-12.
Kazimierz RYBAK TS KUŹNIA Rybnik
Andrzej ADAMCZYK LKS STRAŻAK Mikołów
Marek WOLNY WOLEJ Ruda Śląska
Mirosław MAZUR Rybnik
13-16.
Karol BULA Radzionków
Witold KOLIŃSKI SOKÓŁ Zebrzydowice
Mirosław KAPICA LKS STRAŻAK Mikołów
Andrzej JAROSZ QUO VADIS Makoszowy
17-24.
Lech KOWALCZYK TKKF Chorzów
Sławomir RADŁO QUO VADIS Makoszowy
Jerzy MIŚKOWIEC Żory
Marian BUDZIŃSKI LKS STRAŻAK Mikołów
Ryszard KACZMAREK WOLEJ Ruda Śląska
Stanisław SZCZUPAK SDK Piekary Śl
Piotr BISKUP Knurów
Kazimierz MICHALEC Ruda Śląska
25-27.
Krystian STRZYMSZOK LKS STRAŻAK Mikołów
Mieczysław KRYŻA LKS STRAŻAK Mikołów
Lucjan WIDUCH Ruda Śląska

SENIORZY:
1. Paweł GĄSIORSKI Częstochowa
2. Mariusz KOCZYBA Boronów
3. Adam KASPERSKI HAJDUKI Chorzów
4. Paweł STEFANÓW ŁTS ŁABĘDY Gliwice
5-6.
Adam JAROSZ QUO VADIS Makoszowy
Mariusz BARON SDK Piekary Śl.
7-8.
Daniel BROŻEK WOLEJ Ruda Śląska
Kamil STRZAŁKOWSKI UKS SOKÓŁ 43 Katowice
9-12.
Wojciech ZWARA Tychy
Paweł NOWAKOWSKI ŁTS ŁABĘDY Gliwice
Piotr SASYKÓW KOLEJARZ Gliwice
Dariusz STRZAŁKOWSKI UKS SOKÓŁ 43 Katowice
13-16.
Rafał OPOZDA KOLEJARZ Gliwice
Kamil PIÓRECKI TS KUŹNIA Rybnik
Tomasz TABACKI LKS STRAŻAK Mikołów
Marcin GRAJEK KU AZS UŚ Katowice
17-24.
Tomasz PAŹDZIORNY SOKÓŁ Orzesze
Marcin GRZEGORCZYK LKS STRAŻAK Mikołów
Adam STANICZEK LKS STRAŻAK Mikołów
Szymon PATYK MOSiR Łaziska Górne
Grzegorz ZEGAR MORiS Chorzów
Robert OLENCKI LKS 45 Bujaków
Grzegorz WICHOWSKI Stanowice
Daniel RYGUS LKS STRAŻAK Mikołów
25-32.
Wojciech ŁOSIŃSKI SOKÓŁ Zebrzydowice
Sebastian PATYK LKS STRAŻAK Mikolów
Monika KWIATKOWSKA AKS Mikołów
Patryk KOWACZ SOKÓŁ Orzesze
Dawid SIEŃKO Tychy
Mateusz WITAŁA LKS STRAŻAK Mikolów
Dariusz WŁADYMIRUK LKS STRAŻAK Mikolów
Adrian SKOWRONEK Katowice
33. Dominik BIAŁEK Mikołów
   
JUNIORZY + JUNIORKI:
1. Piotr BROŻEK WOLEJ Ruda Śląska
2. Wojciech WYCISŁO SILESIA Miechowice
3. Szymon PATYK MOSiR Łaziska Górne
4. Wojciech ZWARA Tychy
5-6.
Zuzanna MAJEWSKA MKS Siemianowice
Michał ŻYŁA ORZEŁ Stanica
7-8.
Mateusz WITAŁA LKS STRAŻAK Mikołów
Daniel RYGUS LKS STRAŻAK Mikołów
9-12.
Dominik SZMAJ ORZEŁ Stanica
Klaudia GRZELAK VICTORIA Pilchowice
Piotr LIS WILKI Wilcza
Tomasz TABACKI LKS STRAŻAK Mikołów
13-16.
Nicola OLEKSZA VICTORIA Pilchowice
Michał NOWAK LKS STRAŻAK Mikołów
Adrian KŁOSEK WILKI Wilcza
Monika ROŻEK LKS 45 Bujaków
17-24.
Dawid OGAZA WILKI Wilcza
Adrianna KOT VICTORIA Pilchowice
Dominik BIAŁEK Mikołów
Dawid KAŁA KTS MOKSiR Zawadzkie
Jagoda GAWLIK LKS STRAŻAK Mikołów
Paweł WITAŁA LKS STRAŻAK Mikołów
Adrian RZĄSA LKS 45 Bujaków
Magdalena ZACHERNIAK VICTORIA Pilchowice
25-26.
Jakub CIUPKE WILKI Wilcza
Katarzyna PASTOR LKS STRAŻAK Mikołów

KADECI + KADETKI:
1. Mateusz KALINOWSKI SILESIA Miechowice
2. Mateusz BŁAJET SILESIA Miechowice
3. Maciej CHORĄŻY MOSM Tychy
4. Michał ŻYŁA ORZEŁ Stanica
5-6.
Dominika BANAŚ SILESIA Miechowice
Michał WĄSIK MOSM Tychy
7-8.
Klaudia GRZELAK VICTORIA Pilchowice
Adrianna KOT VICTORIA Pilchowice
9-12.
Dominik SZMAJ ORZEŁ Stanica
Dawid KAŁA KTS MOKSiR Zawadzkie
Nicole ZYZIK KTS MOKSiR Zawadzkie
Nicola OLEKSZA VICTORIA Pilchowice
13-16.
Paweł WITAŁA LKS STRAŻAK Mikołów
Monika ROŻEK LKS 45 Bujaków
Adrian RZASA LKS 45 Bujaków
Anna GOSZTYŁA KTS MOKSiR Zawadzkie
17-24.
Maciej TABACKI Mikołów
Daniel PAWLAS Mikołów
Arkadiusz KURPAS LKS STRAŻAK Mikołów
Piotr LESZCZYŃSKI Paniówki
Adrian RZEPKA Mikołów
Małgorzata KAŁA KTS MOKSiR Zawadzkie
Magdalena ZACHERNIAK VICTORIA Plichowice
Dawid MROZIK AKS Mikołów
25-26.
Maciej SZCZYGIEŁ Mikołów
Katarzyna KURPAS LKS STRAŻAK Mikołów

KOBIETY:
1. Katarzyna BIAŁOWĄS - WOŚ LKS 45 Bujaków
2. Zuzanna MAJEWSKA MKS Siemianowice
3. Anna GOSZTYŁA KTS MOKSiR Zawadzkie
4. Patrycja WODARSKA GÓRNIK 09 KHW Mysłowice
5-6.
Monika ROŻEK LKS 45 Bujaków
Małgorzata KAŁA KTS MOKSiR Zawadzkie
7. Nicole ZYZIK KTS MOKSiR Zawadzkie

Zobacz galerię zdjęć - TUTAJ.


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.