...

Wyniki 3. turnieju młodzieży szkolnej na Opolszczyźnie

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 16 Grudnia 2009

Julia Wójcik (ZS Chróścice), Klaudiusz Krąpiec (PSP Korfantów), Karolina Zając (PSP Dalachów), Szymon Budkiewicz (PSP 6 Kędzierzyn Koźle), Sylwia Szlapa (ZS Chróścice) i Patryk Bajor (PG 3 Brzeg) wygrali trzeci turniej młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjum w woj. opolskim.


REKLAMA Czytaj dalej

Klasyfikacje - pobierz.


Ilość komentarzy: 6

widz napisał:
16 Grudnia 2009
IP: 87.205.209.*
Szkoda, że to były zawody szkolne na których "opiekunowie " prawie, że biją małe dzieci. Jeden ze starszych panów na swojego podopiecznego( miał chyba z 8-9 lat ? ) ciągle krzyczał donośnym gło w czasie gry. Chłopak był kompletnie załamy, ciągle płacząc. Kiedy przegrał mecz, po zażartej ( 2- 3 )- "opiekun " go zaczął wyzywać, krzyczeć, szarpać za kołnierz, dając mu mocne " klapsy " po głowie i na końcu go pchnął mocnym ruchem do przodu. Widziało to pół hali sportowej, ale nikt nie zareagował. Gdzie byli organizatorzy ? To się nadawało do prokuratora. Ładne zawody ...szkolne i fajny " pedagog - opiekun ".Tak nie można. Temu Panu powinno się natychmiast zabronić wykonywania tego "zawodu", bo może dojść do tragedii.

rodzic napisał:
16 Grudnia 2009
IP: 87.205.137.*
wcale bym sie nie zdziwila gdyby ten opiekun byl zarazem ojcem chłopaka, niesądzę zeby bylo inaczej, bo zaden trener nie odwazylby sie poza krzykiem uzyc rekoczynów. Niestety ale czesc rodzicow nie zasluguje na tak swietne dzieciaki. Sama byłam swiadkiem jak mamusia spoliczkowala syna z Mysłowic, kiedy probowalam jej uswiadomic co robi kazala mi sie ...

alley napisał:
16 Grudnia 2009
IP: 95.50.218.*
do rękoczynów jest jeszcze zdolny jeden pan z Opolszczyzny, a dokładniej z Brzegu Opolanie wiedzą o kogo chodzi

kibol napisał:
17 Grudnia 2009
IP: 83.5.38.*
to właśnie o tego pana chodzi...

As napisał:
15 Stycznia 2010
IP: 84.10.39.*
wiemu wiemu nie trzeba sie zastanawiac

Zawodnik inacze napisał:
15 Stycznia 2010
IP: 84.10.39.*
Prosze państwa, to nie był żaden rodzic on nie znosi jak jego zawodnicy przegrywaja albo sie spóżniaja ale chyba każdemu moze sie zdarzyc zaspac czy cos??? Nie prawda . ? Jak myślicie?

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.