...
Nocny 2019

Julia Wójcik, Piotr Kuźmiński, Anna Gosztyła i Jarosław Franczyk wygrali II WTK żaków i kadetów w woj. opolskim

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 29 Listopada 2009

Julia Wójcik (LZS Victoria Chróścice), Piotr Kuźmiński (UGKS Odra Brzeg), Anna Gosztyła (KTS MOKSiR Zawadzkie) i Jarosław Franczyk (UGKS Odra Brzeg) wygrali II WTK żaków i kadetów w woj. opolskim.

klasyfikacje:

żaczki:
1. Wójcik Julia 2000 LZS Victoria Chróścice 20 pkt
2. Kała Małgorzata 2000 KTS MOKSiR Zawadzkie 18 pkt
3. Kozubek Magda 1999 LZS Victoria Chróścice 16 pkt
4. Adamska Wiktoria 2000 MMKS Kędzierzyn Koźle 15 pkt
5. Janiak Karolina 2000 MKS Sokół Niemodlin 13 pkt
6. Holka Karolina 2000 MKS Sokół Niemodlin 12 pkt
7. Walków Oktawia 2000 MKS Sokół Niemodlin 10 pkt



REKLAMA Czytaj dalej



żacy:
1. Kuźmiński Piotr 2000 UGKS Odra Brzeg 20 pkt
2. Cież Michał 1999 KTS Kłodnica Kędzierzyn K. 18 pkt
3. Krąpiec Klaudiusz 2000 LUKS MGOKSiR Korfantów 16 pkt
4. Kuźmiński Paweł 2000 UGKS Odra Brzeg 15 pkt
5. Radko Michał 2000 MMKS Kędzierzyn Koźle 13 pkt
6. Romanowski Karol 1999 MMKS Kędzierzyn Koźle 12 pkt
7. Gawlik Dominik 2000 UGKS Odra Brzeg 10 pkt
8. Szawliński Mateusz 2000 UKS MOS Opole 9 pkt
9. Karwath Aleksander 1999 UKS MOS Opole 7 pkt

kadetki:
1. Gosztyła Anna 1996 KTS MOKSiR Zawadzkie 60 pkt
2. Hajka Daria 1995 KTS MOKSiR Zawadzkie 57 pkt
3. Zając Karolina 1997 UKS Dalachów 54 pkt
4. Wiatr Katarzyna 1995 UKS Dalachów 52 pkt
5. Sinicka Marta 1995 LUKS MGOKSiR Korfantów 50 pkt
6. Wójcik Julia 2000 LZS Victoria Chróścice 48 pkt
7. Zyzik Nicole 1998 KTS MOKSiR Zawadzkie 46 pkt
8. Kozubek Magda 1999 LZS Victoria Chróścice 44 pkt
9-12.
Handziewicz Sara 1996 LZS Victoria Chróścice 40 pkt
Kała Małgorzata 2000 KTS MOKSiR Zawadzkie 40 pkt
Kasperowicz Natalia 1998 LUKS MGOKSiR Korfantów 40 pkt

kadeci:
1. Franczyk Jarosław 1995 UGKS Odra Brzeg 60 pkt
2. Adamski Mateusz 1997 MMKS Kędzierzyn-Koźle 57 pkt
3. Kula Konrad 1996 LUKS Kałków 54 pkt
4. Budkiewicz Szymon 1997 KTS Kłodnica Kędzierzyn K. 52 pkt
5. Cer Piotr 1995 UKS Dalachów 50 pkt
6. Głuszek Wojciech 1996 LZS Victoria Chróścice 48 pkt
7. Piecka Patryk 1996 KTS MOKSiR Zawadzkie 46 pkt
8. Bąk Przemysław 1996 KS Marex Opole 44 pkt
9-12.
Urban Martin 1996 LZS Victoria Chróścice 40 pkt
Kała Dawid 1997 KTS MOKSiR Zawadzkie 40 pkt
Stefański Karol 1995 UGKS Odra Brzeg 40 pkt


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.