...
Nocny 2019

Patrycja Paszek i Sebastian Mrozik wygrali II WTK juniorów na Śląsku!

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 08 Listopada 2009

Patrycja Paszek

Wyświetleń: 4760

Komentarzy: 3

Tagi:
WTK
juniorzy
śląskie
Śląsk
Patrycja Paszek
Sebastian Mrozik

Patrycja Paszek (BTTS Silesia Miechowice Bytom) i Sebastian Mrozik (AKS Mikołów) wygrali II WTK juniorów w woj. śląskim.

klasyfikacje:

juniorki:
1. Paszek Patrycja 1995 BTTS Silesia Miechowice Bytom 70
2. Wiechuła Patrycja 1996 MOSiR Mysłowice 66
3. Miklar Karolina 1993 JKTS Jastrzębie Zdrój 62
4. Legierska Gabriela 1995 MKS Cieszko Cieszyn 59
5. Wawrzyńczak Aleksandra 1993 KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 57
6. Majewska Zuzanna 1996 MKS Siemianowice Śl. 55
7-8.
Baran Klaudia 1994 MOSiR Mysłowice 52
Kłaptocz Karolina 1993 ULKS Ligota 52
9-12.
Dawiec Daria 1994 RKS Cukrownik Chybie 47
Knap Julia 1993 MOSiR Mysłowice 47
Guzdek Natalia 1997 JKTS Jastrzębie Zdrój 47
Wyrobek Sabina 1992 AKS Mikołów 47
13-16.
Tokarcyzk Karolina 1998 LITS Anders Jedność Żywiec 39
Gałuszka Weronika 1992 LKS Lesznianka Leszna Górna 39
Kurek Anna 1993 KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 39
Gębka Kamila 1995 KU AZS AJD Częstochowa 39
17-24.
Sedlaczek Anna 1992 RKS Cukrownik Chybie 28
Wróbel Aneta 1993 KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 28
Cieślar Dominika 1996 MKS Cieszko Cieszyn 28
Cichy Hanna 1992 UKS Huragan Sosnowiec 28
Surma Joanna 1993 RKS Cukrownik Chybie 28
Januś Karolina 1999 MOSM Tychy 28
Banaś Dominika 1997 BTTS Silesia Miechowice Bytom 28
Wojciechowska Aleksandra 1996 MOSiR Mysłowice 28
25-32.
Nikiel Dominika 1994 RKS Cukrownik Chybie 16
Mozler Natalia 2001 JKTS Jastrzębie Zdrój 16
Matusiak Karolina 1996 RKS Cukrownik Chybie 16
Pietraszko Paulna 1997 LITS Anders Jedność Żywiec 16
Kocyan Aleksandra 1997 LKS Lesznianka Leszna Górna 16
Tabacka Karolina 1994 AKS Mikołów 16
Kamieniecka Marzena 1992 MKS Siemianowice Śl. 16
Hławiczka Dorota 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 16
33-48.
Wróbel Elżbieta 1994 KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 10
Gawlik Jagoda 1992 LKS Strażak Mikołów 10
Lewandowska Karolina 1996 MKS Cieszko Cieszyn 10
Szymczyk Marzena 1995 MOSiR Łaziska Górne 10
Klein Paulina 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 10
Jastrzębska Dajana 1996 MKS Siemianowice Śl. 10
Jarosińska Monika 1993 AKS Mikołów 10
Dąbrowska Teresa 1992 KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 10
Ochman Agnieszka 1995 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 10
Rożek Agnieszka 1993 LKS 45 Bujaków Mikołów 10
Tabacka Karolina 1994 AKS Mikołów 10
Szczęśniak Agnieszka 1993 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 10
Wiśniewska Martyna 1995 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 10
Czajkowska Angelika 1996 MOSM Tychy 10
Rożek Monika 1996 LKS 45 Bujaków Mikoów 10
Morys Julia 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 10
49-57.
Kurpas Magdalena 1993 AKS Mikołów 8
Oleksza Nicola 1995 LKS Victoria Pilchowice 8
Zacherniak Magdalena 1995 LKS Victoria Pilchowice 8
Gorol Sylwia 1993 RKS Cukrownik Chybie 8
Sobańska Sandra 1996 MOSM Tychy 8
Homa Monika 1996 MOSM Tychy 8
Bernatzky Sarah 1996 LKS Orzel Stanica 8
Kot Adrianna 1995 LKS Victoria Pilchowice 8
Pastor Katarzyna 1992 LKS Strażak Mikołów 8



REKLAMA Czytaj dalej



juniorzy:
1. Mrozik Sebastian 1992 AKS Mikołów 70
2. Surowiec Szymon 1995 MOSiR Mysłowice 66
3. Sójka Stanisław 1994 UKS Wolej Ruda Śl 62
4. Roj Wojciech 1994 BISTS Bielsko Biała 59
5. Malinowski Kacper 1993 KU AZS AJD Częstochowa 57
6. Bartusik Marek 1992 UKS Wolej Ruda Śl 55
7. Brożek Piotr 1993 UKS Wolej Ruda Śl 53
8. Janota Sylwester 1992 UKS Wolej Ruda Śl 51
9-12.
Sitkiewicz Jakub 1993 KŚ AZS Pol.Śl.Gliwice 47
Kaszuba Mateusz 1992 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 47
Tokarski Krystian 1993 KS Viret CMC Zawiercie 47
Wycisło Wojciech 1994 BTTS Silesia Miechowice Bytom 47
13-16.
Janeta Paweł 1994 LKS Rój Żory 39
Lasota Mateusz 1995 MUKS Jedynka Pszów 39
Stawicki Aleksander 1994 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 39
Światowski Mateusz 1993 MOSiR Mysłowice 39
17-24.
Krawczyk Maciej 1992 KTS Lędziny 28
Balcerzak Łukasz 1993 BTTS Silesia Miechowice Bytom 28
Chorąży Maciej 1995 MOSM Tychy 28
Kuśka Adam 1992 TS Kuźnia Rybnik 28
Błajet Mateusz 1996 BTTS Silesia Miechowice Bytom 28
Olszyna Andrzej 1992 UKS Wolej Ruda Śl. 28
Paszkiewicz Michał 1994 KS Viret CMC Zawiercie 28
Szydło Aleksander 1995 UKS Huragan Sosnowiec 28
25-32.
Gołda Kacper 1994 KU AZS AJD Częstochowa 16
Wałga Kacper 1993 LKS Lesznianka Leszna Górna 16
Spandel Szymon 1997 LKS Rój Żory 16
Izworski Filip 1996 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 16
Kołaczek Michał 1994 BTTS Silesia Miechowice Bytom 16
Paś Radosław 1993 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 16
Kuś Aleksander 1994 MOSM Tychy 16
Wąsik Michał 1995 MOSM Tychy 16
33-48.
Szymczyk Jan 1997 UKS Huragan Sosnowiec 10
Szmaj Dominik 1995 LKS Orzeł Stanica 10
Węcławski Jarosław 1992 KTS Lędziny 10
Konieczny Krzysztof 1995 MUKS Jedynka Pszów 10
Wandraj Marek 1996 LKS Rój Żory 10
Duda Wojciech 1992 LKS Pogórze 10
Czarnecki Michał 1994 ULKS Ligota 10
Łodziana Maciej 1996 LITS Anders Jedność Żywiec 10
Komorowski Marcin 1992 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 10
Dziembała Dominik 1996 LKS Lesznianka Leszna Górna 10
Kudełko Dariusz 1994 MKS Siemianowice Śl. 10
Gołąbek Michał 1993 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 10
Bomba Artur 1993 UKS Wolej Ruda Śl 10
Straszak Piotr 1992 MOSiR Mysłowice 10
Fomin Andrzej 1994 MOSiR Mysłowice 10
Potempa Jacek 1993 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 10
49-64.
Dziembała Dawid 1999 LKS Lesznianka Leszna Górna 8
Zięba Aleksander 1999 MOSM Tychy 8
Gerlich Mateusz 1994 MUKS Jedynka Pszów 8
Rygus Daniel 1994 LKS Strażak Mikołów 8
Tabacki Tomasz 1993 LKS Strażak Mikołów 8
Kurek Michał 1994 KŚ AZS Pol.Śl.Gliwice 8
Dziuk Kamil 1997 MOSM Tychy 8
Dziemieszkiewicz Adam 1992 KTS Lędziny 8
Roszkowski Adam 1993 LKS Pogórze 8
Zydek Dariusz 1992 LKS Victoria Pilchowice 8
Kudełko Dariusz 1994 MKS Siemianowice Śl. 8
Kudla Marcin 1994 MUKS Jedynka Pszów 8
Noga Krzysztof 1994 LITS Anders Jedność Żywiec 8
Święcicki Jakub 1995 MUKS Jedynka Pszów 8
Hawel Adam 1996 MUKS Jedynka Pszów 8
Stychno Mikołaj 1995 TS Kuźnia Rybnik 8
65-79.
Pustówka Jakub 1994 LKS Lesznianka Leszna Górna 6
Zamaryka Grzegorz 1995 JKTS Jastrzębie Zdrój 6
Sobota Daniel 1993 MKS Siemianowice Śl. 6
Hyba Rafał 1994 AKS Mikołów 6
Sowa Bartosz 1994 Niestowarzyszony 6
Langosz Łukasz 2000 MOSM Tychy 6
Sztefka Patryk 1996 LKS Lesznianka Leszna Górna 6
Pławecki Krzysztof 1994 AKS Mikołów 6
Kocyan Krzysztof 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 6
Kuśka Mateusz 1994 GKS Gwarek Ornontowice 6
Jaster Kamil 1994 MOSiR Łaziska 6
Baldik Adrian 1992 MOSiR Łaziska 6
Patyk Szymon 1993 MOSiR Łaziska 6
Świszczorowski Marek 1993 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 6
Pilich Bartłomiej 1997 JKTS Jastrzębie Zdrój 6


Ilość komentarzy: 3

wiki napisał:
09 Listopada 2009
IP: 86.96.226.*
gratuluje Patrycja WIKTOR z Dubaju

*** napisał:
09 Listopada 2009
IP: 62.29.136.*
BRAWO PATRYCJA

kibic napisał:
09 Listopada 2009
IP: 87.205.143.*
BRAWO PATRYCJA JESTEM POD WRAŻENIEM TWOJEJ GRY

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.