...

1. liga: Derby dla Dojlid

Kategoria: Liga profesjonalna - I liga / 24 Października 2009

W derbach Białegostoku, które zostały rozegrane w 3. kolejce 1. ligi mężczyzn, Baruch Dojlidy I pokonał MOKS Słoneczny Stok 7:3.

wyniki:

gr. północna:



REKLAMA Czytaj dalej



BARUCH PROKADR DOJLIDY WSFiZ I Białystok - MOKS Słoneczny Stok Białystok 7:3
Mateusz Czernik - Siergiej Kulpeksha 3:0
Piotr Napiórkowski - Piotr Zdzienicki 3:1
Mateusz Czernik - Piotr Zdzienicki 2:3
Piotr Napiórkowski - Siergiej Kulpeksha 3:1
Piotr Anchim - Artur Białek 0:3
Kamil Zdzienicki - Sławomir Cylwik 3:1
Piotr Anchim - Sławomir Cylwik 3:2
Kamil Zdzienicki - Artur Białek 1:3
Napiórkowski / Anchim - Zdzienicki / Cylwik 3:0
Czernik / Zdzienicki - Białek / Jarkowski 3:0

SCK HALS Warszawa - KS DEKORGLASS Działdowo 3:7

Grzegorz Janczewski - Artur Baranowski 1:3
Artur Kalita - Tomasz Sposób 0:3
Grzegorz Janczewski - Tomasz Sposób 0:3
Artur Kalita - Artur Baranowski 3:0
Tomasz Makowski - Przemysław Hatała 3:2
Adam Szatecki - Piotr Kołaciński 0:3
Tomasz Makowski - Piotr Kołaciński 0:3
Adam Szatecki - Przemysław Hatała 3:0
Kalita / Janczewski - Sposób / Baranowski 2:3
Makowski / Szatecki - Kołaciński / Hatała 1:3

GLKS Nadarzyn II - ENERGA MAXIMUS BROKER ELEKTRYK Toruń 3:7
Aleksander Wieteska - Michał Krzyżanowski 3:0
Łukasz Buza - Yang Zhao 1:3
Aleksander Wieteska - Yang Zhao 2:3
Łukasz Buza - Michał Krzyżanowski 1:3
Antoni Witkowski - Marcin Marchlewski 0:3
Bartosz Lebrecht - Szymon Polaszek 0:3
Antoni Witkowski - Szymon Polaszek 3:1
Bartosz Lebrecht - Marcin Marchlewski 0:3
Buza / Lebrecht - Krzyżanowski / Zhao 0:3
Wieteska / Witkowski - Marchlewski / Polaszek 3:1

MRKS Gdańsk - BARUCH DOJLIDY II KOKIS Kolno 9:1
Paweł Michna - Grzegorz Pietryka 3:0
Paweł Lemański - Bogdan Gwiazdowski 3:0
Paweł Michna - Bogdan Gwiazdowski 3:0
Paweł Lemański - Grzegorz Pietryka 3:0
Karol Skolimowski - Jarosław Żołądkowski 3:2
Przemysław Perzyński - Maksymilian Kulpa 3:0
Karol Skolimowski - Maksymilian Kulpa 3:0
Przemysław Perzyński - Jarosław Żołądkowski 1:3
Michna / Perzyński - Pietryka / Gwiazdowski 3:0
Skolimowski / Lemański - Kulpa / Żołądkowski 3:0

ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz - ŻTS MULTANIAK Nowy Dwór Gdański 9:1
Artur Daniel - Ryszard Grzelak 3:2
Mateusz Gołębiowski - Paweł Stopiński 3:0
Artur Daniel - Paweł Stopiński 2:3
Mateusz Gołębiowski - Ryszard Grzelak 3:0
Piotr Szafranek - Georgij Rubinstejn 3:0
Michał Dąbrowski - Andrzej Grzelak 3:0
Piotr Szafranek - Andrzej Grzelak 3:0
Michał Dąbrowski - Georgij Rubinstejn 3:0
Daniel / Gołębiowski - Grzelak / Rubinstein 3:0
Szafranek / Dąbrowski - Stopiński / Grzelak 3:0

KSTS KONTAP-OVB MOSIR Krosno - DAWID TREFL OPTIMA ZAMOŚĆ Tarnogród 8:2
Krzysztof Marcinowski - Jakub Wlizło 3:0
Konstantyn Puszkariow - Maciej Nowaliński 1:3
Krzysztof Marcinowski - Maciej Nowaliński 3:0
Konstantyn Puszkariow - Jakub Wlizło 3:0
Damian Wojdyła - Tomasz Filbrandt 2:3
Maciej Karmoliński - Roman Torba 3:1
Damian Wojdyła - Roman Torba 3:0
Maciej Karmoliński - Tomasz Filbrandt 3:1
Marcinowski / Karmoliński - Nowaliński / Filbrandt 3:1
Pushkarov / Wojdyła - Torba / Wlizło 3:0

gr. południowa:

KU AZS AE Wrocław - LKS STOMIL PAMBUD Bełchatów 8:2
Rafał Michalak - Wiktor Dzwonkowski 3:0
Kamil Duniec - Waldemar Dzwonkowski 3:1
Rafał Michalak - Waldemar Dzwonkowski 3:0
Kamil Duniec - Wiktor Dzwonkowski 3:0
Andrzej Borkowski - Michał Gieraga 3:1
Michał Bańkosz - Marcin Modranka 0:3
Andrzej Borkowski - Marcin Modranka 3:2
Michał Bańkosz - Michał Gieraga 2:3
Michalak / Borkowski - Dzwonkowski / Dzwonkowski 3:1
Bańkosz / Duniec - Gieraga / Modranka 3:2

UKTS ALFA - BANK SPÓŁDZIELCZY Radzyń Podl. - KS KROTOSZ Krotoszyn 8:2
Dmitrij Fareitarau - Kazimierz Wiszowaty 2:3
Marcin Czerniawski - Adrian Rybak 3:1
Dmitrij Fareitarau - Adrian Rybak 3:0
Marcin Czerniawski - Kazimierz Wiszowaty 3:1
Witold Skubiszewski - Jarosław Maćkowiak 3:0
Michał Wierzchowski - Kamil Tomaszuk 3:2
Witold Skubiszewski - Kamil Tomaszuk 3:0
Michał Wierzchowski - Jarosław Maćkowiak 3:0
Czerniawski / Skubiszewski - Wiszowaty / Maćkowiak 3:1
Chojnicki / Wierzchowski - Rybak / Tomaszuk 2:3


TKS GRANIT Strzelin - BISTS POLSPORT Bielsko-Biała 6:4
Zhen Meng - Łukasz Pietraszko 3:0
Piotr Bereziuk - Kamil Michalik 3:0
Zhen Meng - Kamil Michalik 3:1
Piotr Bereziuk - Łukasz Pietraszko 3:2
Dominik Skorupski - Mateusz Zagajewski 2:3
Dariusz Burger - Waldemar Pal 0:3
Mateusz Jurewicz - Waldemar Pal 3:1
Dariusz Burger - Mateusz Zagajewski 2:3
Meng / Jurewicz - Michalik / Pal 3:0
Skorupski / Bereziuk - Pietraszko / Zagajewski 2:3

BTTS SILESIA Miechowice - PKS KOLPING Jarosław 10:0
Jarosław Tomicki - Jacek Flaumenhaft 3:1
Karol Strowski-Prus - Igor Gudilkin 3:1
Jarosław Tomicki - Igor Gudilkin 3:1
Karol Strowski-Prus - Jacek Flaumenhaft 3:0
Grzegorz Iwaniuk - Tomasz Klag 3:1
Karol Szotek - Konrad Zieliński 3:0
Grzegorz Iwaniuk - Konrad Zieliński 3:0
Karol Szotek - Tomasz Klag 3:0
Prus-Strowski / Iwaniuk - Gudilkin / Klag 3:0
Tomicki / Szotek - Zieliński / Flaumenhaft 3:0

Pozostałe rezultaty znajdziecie w dziale WYNIKI.


Ilość komentarzy: 2

kibic Tarnogrod napisał:
25 Października 2009
IP: 84.10.160.*
Romek Torba swoją postawą pokazuje kibicom, że jego gra to wielka jedna porażka. Romek kończ waś wstydu oszczędź

sdsd napisał:
25 Października 2009
IP: 217.172.245.*
Artur Daniel doznal porazki

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.