...

Adrianna Szulc i Daniel Milde wygrali I WTK seniorów w woj. kujawsko-pomorskim

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 21 Września 2009

Adrianna Szulc

Wyświetleń: 3938

Komentarzy: 5

Tagi:
WTK
kujawsko-pomorskie
Adrianna Szulc
seniorzy
Daniel Milde

Adrianna Szulc (IKTS Noteć Inowrocław) i Daniel Milde (Elektryk Toruń) wygrali I WTK seniorów w woj. kujawsko-pomorskim.

klasyfikacje:

mężczyźni:
1. Milde    Daniel    Elektryk
2. Kowalski    Tomasz    Olimpia
3. Lisowski    Daniel    LUKS Chełmno
4. Piotrowski    Krzysztof    Elektryk
5. Dzikowski    Łukasz    LUKS Chełmno
6. Dąbrowski    Michał    Olimpia
7. Woskowicz    Marcin    LUKS Chełmno
8. Krzyżanowski    Michał    Elektryk
9-10.
Rybak    Tomasz    Kusy
Dzikowski    Mateusz    LUKS Chełmno
11-12.
Leszczyński     Zbigniew    Gwiazda
Bajer    Kazimierz    LUKS Chełmno
13-16.
Wasilewski    Adam    Emdek
Rakowicz    Maciej    Kusy
Łukaszewski    Krystian    Piast Kruszwica
Leszczyński     Krzysztof    Gwiazda
17-24.
Piotrowski    Paweł    Elektryk
Szramowski    Krystian    Gwiazda
Masiak    Tomasz    Emdek
Grzegorzewski    Artur    AZS UMK toruń
Buczkowski    Tomasz    ULKS Kamień
Samul    Krystian    Krajna
Mizera    Dawid    Piast Kruszwica
Wieczerzak    Łukasz    Emdek
25-32.
Dziamba    Robert    LUKS Chełmno
Michalczewski    Marcin    Krajna
Woskowicz    Mateusz    LUKS Chełmno
Hyjek    Bogusław    Krajna
Derengowski    Mateusz    Gwiazda
Majewski    Tomasz    Piast Kruszwica
Przybylski    Marcin    AZS-UMK Toruń
Schaefer    Dariusz    AZS-UMK Toruń
33-48.
Najtkowski    Damian    Korona Koronowo
Szczuka    Kamil    LUKS Chełmno
Wojtasik    Krzysztof    Piast Kruszwica
Rybka    Eligiusz    Krajna
Renkel    Edmund    Niestowarzyszony
Iwanicki    Damian    UKS Pigża
Komorowski    Michał    UKS 22 Włocławek
Gawłowski    Maciej    UKS 22 Włocławek
Wolski    Łukasz    Korona Koronowo
Bonin    Dawid    Korona Koronowo
Urbański    Mateusz    LUKS Chełmno
Rogowski    Piotr    Krajna
Forjas    Damian    Gwiazda
Pakulski    Artur    UKS 22 Włocławek
Rybak    Marcin    Kusy
Przybyłka    Wiktor    Krajna
49-54.
Szmańda    Marcin    Krajna
Trzymkowski    Sławomir    UKS Pigża
Piotrowski    Mikołaj    Gwiazda
Maruszak    Piotr    Elektryk
Wajnert    Mateusz    Korona Koronowo



REKLAMA Czytaj dalej



kobiety:
1. Szulc    Adrianna    IKTS Noteć
2. Derkowska    Monika    LUKS Chełmno
3. Kocoń     Anika    LUKS Chełmno
4. Dziadkowiec    Martyna    LUKS Chełmno
5. Baranowska     Beata    Sokół Gniewkowo
6. Kaszuba    Agata    IKTS Noteć
7. Pietrzak    Katarzyna    IKTS Noteć
8. Palacz    Katarzyna    IKTS Noteć
9. Moskal    Agnieszka    LUKS Chełmno
10. Woźnicka    Magdalena    Start Lubraniec
11. Bukolt     Beata    Krajna
12. Rogińska    Paulina    Start Lubraniec
13-16.
Ciemna    Natalia    IKTS Noteć
Pakulska    Aleksandra    Start Lubraniec
Boniewicz    Daria    Sokół Gniewkowo
Duda    Joanna    IKTS Noteć
17-18.
Graczyk    Joanna    IKTS Noteć
Łuszczek    Iwona    IKTS Noteć
 


Ilość komentarzy: 5

Wojt napisał:
22 Września 2009
IP: 89.238.32.*
Miły chyba w formie. No ale ja nie grałem no to wygrał

. napisał:
22 Września 2009
IP: 77.113.93.*
ale poziom zenada

Bedi napisał:
22 Września 2009
IP: 89.78.165.*
Gratki Ada

Patryk napisał:
22 Września 2009
IP: 89.228.75.*
Nie podlizuj sie ...

saefaaa napisał:
04 Stycznia 2010
IP: 80.51.140.*
nie no jak martyna dziadkowiec jest w 4 na seniorkach to jest naprawe juz smieszne haha

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.