W Polsce:
Mistrzostwa Polski |
OTK |
Pozostałe turnieje |
WTK |
Festiwal Tenisa Stołowego |
Puchar Polski
Za granicą:
Igrzyska Olimpijskie |
Mistrzostwa Europy |
Mistrzostwa Świata |
Pro Tour |
Puchar ETTU |
TOP 10 |
TOP 12 |
Pozostałe turnieje
Wojciech Gronowski i Zuzanna Wojtkowska wygrali I WTK młodzików w woj. kujawsko-pomorskim
Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 21 Września 2009
Wyświetleń: 2498
Komentarzy: 0
Tagi:
młodzicy
WTK
kujawsko-pomorskie
Zuzanna Wojtkowska
Wojciech Gronowski
Wojciech Gronowski (LUKS Chełmno) i Zuzanna Wojtkowska (Start Lubraniec) wygrali I WTK młodzików w woj. kujawsko-pomorskim.
klasyfikacje:
młodzicy:
1. Gronowski Wojciech LUKS Chełmno
2. Węderlich Damian Elektryk
3. Grębicki Mikołaj LUKS Chełmno
4. Chojecki Jakub Elektryk
5. Strychalski Filip Tytan
6. Kubiak Mateusz Tajfun Śmiłowice
7. Chrupczyński Kamil Emdek
8. Wiśniewski Łukasz Kusy
9-12.
Wesołowski Filip Piast Łasin
Byczkowski Michał Emdek
Makowski Kacper Piast Łasin
Kapuściński Fabian Kusy
13-16.
Zawadzinski Paweł Emdek
Nowak Patryk Sokół
Frączak Bartłomiej Tytan
Słaby Mateusz Kusy
17-24.
Piotrowski Mikołaj Gwiazda
Kawczyński Kacper Sokół
Rutkowski Marek Kusy
Śnieżek Patryk Piast Łasin
Kołodziejczak Kamil Kusy
Jaszewski Paweł Piast Łasin
Karpus Bartosz Piast Łasin
Jackowiak Karol Tytan
25-32.
Sworowski Jakub Kusy
Modliborski Tomasz Olimpia
Wiśniewski Patryk Elektryk
Wolski Radosław Emdek
Zalewski Arkadiusz Kusy
Błachowicz Mateusz Kusy
Thomas Jacek Krajna
Gotowalski Szymon Sokół
33-48.
Konieczka Jonatan Kusy
Golusiński Hubert Kusy
Liwak Michał Gwiazda
Drzycimski Karol Kusy
Szymański Mateusz Kusy
Zmysłowski Jan Tytan
Łodygowski Wojciech UKS 22 Włocławek
Wiśniewski Patryk Kusy
Olszewski Marcin Emdek
Kudłacz Patryk Tytan
Jąkalski Adrian Emdek
Musialik Michał UKS 22 Włocławek
Langner Robert Tytan
Rumiński Patryk Kusy
Cholewiński Mateusz Tytan
Miloch Wojciech Kusy
49-55.
Kasiorek Franciszek Emdek
Janaszkiewicz Jakub Tytan
Wrzeszczyński Krzysztof Kusy
Woźniak Bartłomiej Start Lubraniec
Czapiewski Iwo Tytan
Kołodziejczak Sebastian Kusy
Kamiński Dominik Tajfun Śmiłowice
młodziczki:
1. Wojtkowska Zuzanna Start Lubraniec
2. Ciemna Natalia IKTS Noteć
3. Szatkowska Natalia LUKS Chelmno
4. Graczyk Joanna IKTS Noteć
5. Hennig Katarzyna LUKS Chelmno
6. Dziadkowiec Aneta LUKS Chełmno
7. Szczuka Agata LUKS Chełmno
8. Duda Joanna IKTS Noteć
9-12.
Bejenka Karolina Emdek
Płachta Kinga LUKS Chełmno
Lewandowska Anna Sokół Gniewkowo
Jasińska Zuzanna IKTS Noteć
13-16.
Błażejewicz Zuzanna LUKS Chełmno
Pastor Emilia Tytan
Żakowska Klaudia Tytan
Zalewska Marta Kusy
17-24.
Woźnicka Dominika Start Lubraniec
Łytkowska Klaudia IKTS Noteć
Wardzińska Kinga Kusy
Kocoń Sandra LUKS Chełmno
Mizera Justyna Piast Kruszwica
Łożyńska Agata UZTS Barcin
Kwiatkowska Alicja LUKS Chełmno
Gołecka Magdalena Kusy
25-32.
Jaworska Magdalena UKS 22
Szymczak Julia IKTS Noteć
Gaca Alicja UZTS Barcin
Litkowska Agata Kusy
Glaza Alicja Kusy
Ziętara Alicja Tytan
Jeziorowska Oliwia IKTS Noteć
Guzicka Julia Tytan
33-36.
Mitana Marta Kusy
Kamińska Justyna Tajfun Śmiłowice
Siwiec Daria IKTS Noteć
Wesołowska Patrycja Kusy
Zostaw komentarz