...

Kamil Szczuka i Iwona Łuszczek wygrali I WTK kadetów w woj. kujawsko-pomorskim

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 13 Września 2009

Wyświetleń: 1810

Komentarzy: 4

Tagi:
WTK
kadeci
kujawsko-pomorskie
Kamil Szczuka
Iwona Łuszczek

Kamil Szczuka (LUKS Chełmno) i Iwona Łuszczek (IKTS Noteć Inowrocław) wygrali I WTK kadetów w woj. kujawsko-pomorskim.

klasyfikacje:

kadetki:
1. Łuszczek    Iwona    IKTS Noteć Inowrocław
2. Suchomska    Barbara    Kusy Laskowice
3. Jędrzejewska    Anna    IKTS Noteć Inowrocław
4. Olszanowska    Joanna    UZTS Barcin
5. Rogińska    Paulina    Start Lubraniec
6. Nawrocka    Klaudia    UZTS Barcin
7. Hennig    Katarzyna    LUKS Chełmno
8. Ciesielska    Sylwia    Start Lubraniec
9-12.
Śliwa    Martyna    Kusy Laskowice
Wojtkowska    Zuzanna    Start Lubraniec
Jasińska    Zuzanna    IKTS Noteć Inowrocław
Graczyk    Joanna    IKTS Noteć Inowrocław
13-16.
Otto    Beata    Kusy Laskowice
Szatkowska    Natalia    LUKS Chełmno
Dziadkowiec    Aneta    LUKS Chełmno
Ciemna    Natalia    IKTS Noteć Inowrocław
17-24.
Lewandowska    Anna    Sokół Gniewkowo
Szczuka    Agata    LUKS Chełmno
Bejenka    Karolina    Emdek
Gaca    Alicja    UZTS Barcin
Świerczynska    Aneta    Kusy Laskowice
Wojciechowska    Kinga    Kusy Laskowice
Grzelak    Ada    UZTS Barcin
Płachta    Kinga    LUKS Chełmno
25-30.
Kośmider    Sara    UZTS Barcin
Błazejewicz    Zuzanna    LUKS Chełmno
Łożyńska    Agata    UZTS Barcin
Duda    Joanna    IKTS Noteć Inowrocław
Kwiatkowska    Alicja    LUKS Chełmno
Mizera    Justyna    Piast Kruszwica



REKLAMA Czytaj dalej



kadeci:
1. Szczuka    Kamil    LUKS Chełmno
2. Piotrowski    Paweł    Elektryk
3. Kurtyka    Tomasz    Elektryk
4. Komisarek    Mikołaj    LUKS Chełmno
5. Michalczewski    Marcin    Krajna
6. Otto    Jakub    Kusy
7. Grabski    Jakub    Elektryk
8. Przybyłka    Wiktor    Krajna
9-12.
Słaby    Paweł    Kusy
Borlik     Borys    ULKS Kamień Kr.
Kawalerski    Dawid    Sokół Gniewkowo
Sieracki    Damian    Gwiazda
13-16.
Węderlich    Damian    Elektryk
Kapuścinski    Fabian    Kusy
Gruszczyk    Jakub    LUKS Chełmno
Madej    Dawid    Piast Łasin
17-24.
Gronowski    Wojciech    LUKS Chełmno
Rajca    Rafał    Sokół Gniewkowo
Wrotniak    Krystian    Olimpia
Chojecki    Jakub    Elektryk
Kruczek    Damian    Olimpia
Flisiak    Hubert    Elektryk
Wesołowski    Filip    Piast Łasin
Byczkowski    Michał    Emdek
25-32.
Chrubczyński    Kamil    Emdek
Wiśniewski    Łukasz    Kusy
Modliborski    Tomasz    Olimpia
Radac    Radosław    Emdek
Jędrzejczak    Dawid    Sokół Gniewkowo
Zawadziński    Paweł    Emdek
Gajda    Patryk    LUKS Chełmno
Rybka    Mateusz    ULKS Kamień Kr.
33-48.
Kawczyński    Kacper    Sokół Gniewkowo
Grębicki    Mikołaj    LUKS Chełmno
Konieczka    Jonatan    Kusy
Makowski    Kacper    Piast Łasin
Słaby    Mateusz    Kusy
Liwak    Michał    Gwiazda
Zalewski    Arkadiusz    Kusy
Błachowicz    Konrad    Kusy
Strychski    Filip    Tytan 65
Śnieżek    Patryk    Piast Łasin
Gotowalski    Szymon    Sokół Gniewkowo
Frączak    Bartłomiej    Tytan 65
Żak    Łukasz    Tytan 65
Kołodziejczak    Kamil    Kusy
Nowak    Patryk    Sokół Gniewkowo
Krzewski    Jacek    Tytan 65
49-59.
Sworowski    Jakub    Kusy
Kraska    Marcin    Sokół Gniewkowo
Błachowicz    Mateusz    Kusy
Witczak    Piotr    Sokół Gniewkowo
Golusiński    Hubert    Kusy
Olszewski    Marcin    Emdek
Rutkowski    Marek    Kusy
Wiśniewski    Patryk    Kusy
Stypka    Błażej    Gwiazda
Piotrowski    Mikołaj    Gwiazda
Czaplicki    Dawid    Piast Kruszwica


Ilość komentarzy: 4

kawa napisał:
22 Czerwca 2010
IP: 83.8.81.*
bobel wygra

Błaszczyk napisał:
22 Czerwca 2010
IP: 83.8.81.*
Ten Kawalerski nieźle sobie radzi niedługo zagrozi Szczuce

Rafał napisał:
08 Sierpnia 2011
IP: 82.160.62.*
Haha xD
Pozdro dla wszystkich : ).

Rafał napisał:
08 Sierpnia 2011
IP: 82.160.62.*
Kawa wiadomo że ten komentarz drugi napisałeś ty widać po ip haha pozdro

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.