...

Kacper Malewicz, Tomasz Kaliszuk, Radosław Bortnowski i Marcin Bąk najlepsi w 'Europa bez granic'

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 11 Września 2009

Kacper Malewicz (Unia Lubiszyn Tarnów), Tomasz Kaliszuk (Gorzovia Gorzów Wlkp.), Radosław Bortnowski (Gorzovia Gorzów Wlkp.) i Marcin Bąk (Warta Kostrzyn) wygrali VII międzynarodowy turniej tenisa stołowego pn. "Europa bez granic".

klasyfikacje:

młodzicy:
1. Malewicz    Kacper    Unia Lubiszyn Tarnów
2. Białowska    Karolina    Trójka Międzyrzecz
3. Kulczycki     Samuel    Gorzovia Gorzów Wlkp.
4. Słodowska    Magdalena    GCTS Jedynka Gorzów Wlkp.
5. Białowska    Sandra    Trójka Międzyrzecz
6. Duda    Kenneth    Gorzovia Gorzów Wlkp.
7. Wieromiejczyk    Szymon    Gorzovia Gorzów Wlkp.
8. Idzikowski    Patryk    Trójka Międzyrzecz
9. Maliński    Michał    GCTS Jedynka Gorzów Wlkp.
10. Kopydłowski    Paweł    Gorzovia Gorzów Wlkp.
11. Stańczuk        Gorzovia Gorzów Wlkp.
12. Kozłowski    Wiktor    Gorzovia Gorzów Wlkp.



REKLAMA Czytaj dalej



kadeci:
1. Kaliszuk     Tomasz    Gorzovia Gorzów Wlkp.
2. Rogowska    Elżbieta    Gorzovia Gorzów Wlkp
3. Malewicz     Kacper    Unia Lubiszyn Tarnów
4. Prokot     Krystian    Gorzovia Gorzów Wlkp.
5. Kulczycki     Samuel    Gorzovia Gorzów Wlkp.
6. Abragimowicz    Arnold    GCTS Jedynka Gorzów Wlkp.
7. Duda    Roger    Gorzovia Gorzów Wlkp.
8. Gajgał    Bartosz    GCTS Jedynka Gorzów Wlkp.
9. Centkiewicz    Damian    Gorzovia Gorzów Wlkp.

juniorzy:
1. Bortnowski    Radosław    Gorzovia Gorzów Wlkp.
2. Kowalski    Michał    Gorzovia Gorzów Wlkp.
3. Rudomina     Kamil    Gorzovia Gorzów Wlkp.
4. Gaborek    Michał    Gorzovia Gorzów Wlkp.
5. Kępowicz    Tomasz    Gorzovia Gorzów Wlkp.
6. Staciwa    Grzegorz    Gorzovia Gorzów Wlkp.
7. Tomaszewski    Mateusz    Gorzovia Gorzów Wlkp.
8. Dobrzyński    Wojciech    Gorzovia Gorzów Wlkp.
9. Pakuła    Jakub    Gorzovia Gorzów Wlkp.
10. Leśnicka    Aleksandra    GCTS Jedynka Gorzów Wlkp.
11. Rogowska    Elżbieta    Gorzovia Gorzów Wlkp.
12. Malewicz    Kacper    Unia Lubiszyn Tarnów
13. Prokot    Krystian    Gorzovia Gorzów Wlkp.
14. Kozłowski    Paweł    GCTS Jedynka Gorzów Wlkp.

seniorzy:
1. Bąk    Marcin    Warta Kostrzyn
2. Maluszczak    Agnieszka    Gorzovia Gorzów Wlkp.
3. Matląg    Łukasz    Gorzovia Gorzów Wlkp.
4. Bortnowski    Radosław    Gorzovia Gorzów Wlkp.
5. Żarski    Karol    Warta Kostrzyn
6. Gaborek    Michał    Gorzovia Gorzów Wlkp.
7. Rudomina    Kamil    Gorzovia Gorzów Wlkp.
8. Kowalski    Michał    Gorzovia Gorzów Wlkp.
9. Wieczorkiewicz    Marcin    Bocian Słońsk
10. Sawoch    Artur    Gorzovia Gorzów Wlkp.
11. Rogowski    Zbigniew    Gorzovia Gorzów Wlkp.
12. Czarniawski    Piotr    Gorzovia Gorzów Wlkp
13. Jankowski    Paweł    Gorzovia Gorzów Wlkp.
14. Walczak    Zenon    SOKSiR Sulęcin
15. Purat    Grzegorz    Bocian Słońsk
16. Kozłowski    Jędrzej    Gorzovia Gorzów Wlkp.
17. Nadziejko    Tadeusz    Spójnia Ośno Lubuskie


Ilość komentarzy: 2

och1 napisał:
11 Września 2009
IP: 83.12.43.*
gdzie ci zagraniczni zawodnicy ,turniej taki Międzynarodowy jak ja Swiety

Bartosz GEJGAL napisał:
24 Grudnia 2009
IP: 89.228.128.*
I znowu ten sam blad prosze o porawienie nazwiska Bartosza z GCST uks jedynka
z gAjgal na gEjgal

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.