...

PZTS chce promować tenis stołowy wśród dzieci i młodzieży

Kategoria: Inne wiadomości - Pozostałe / 09 Września 2009

Polski Związek Tenisa Stołowego planuje zorganizować nowe turnieje tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży. Pod nazwą  "I Ogólnopolski Festiwal Tenisa Stołowego o Puchar Ministra Sportu i Turystyki" oraz "Ogólnopolska Pingpongowa Liga Dzieci - CHCĘ BYĆ MISTRZEM" będą rozgrywane zawody, mające na celu promocję naszej dyscypliny wśród najmłodszych zawodników.


REKLAMA Czytaj dalej

PZTS stara się nadać tym imprezom charakter powszechny, integrujący dzieci ze wszystkich środowisk.

Więcej szczegółów na temat tych turniejów znajdziecie TUTAJ.


Ilość komentarzy: 7

kibic napisał:
09 Września 2009
IP: 83.20.36.*
Z regulaminu wynika że dzieci z licencją nie maja prawa gry?

fants napisał:
09 Września 2009
IP: 77.254.12.*
No przecież wyrażnie pisze w dz.II Regulaminu ,że dzieci posiadające licencję nie mogą brać udziału w tej akcji. Co tu można nie rozumieć ?

rodzic 7latki napisał:
09 Września 2009
IP: 87.205.143.*
tak w wielu wojewodztwach sa kategorie skrzat czyli dzieci rocznik 2001 i mlodsze i aby mogly grac musza miec licencje, wiec nie wiem dla kogo jest ten regulamin bo formalnie za amatora uznaje sie zawodnikow ktorzy nie moga grac w lidze III, i wyższych. Niestety dzieci z licencja mimo, że z zawodnikami nie maja nic wspolnego zostaly pozbawione szansy startu gratuluje pomyslowosci na pewno to ich zacheci do tenisa stołowego jak dostana baty od zawodnikow w starszych kategooriach

pl napisał:
09 Września 2009
IP: 217.173.182.*
no i dobrze, niech grają dzieci nie zrzeszone w klubach, a grające np. w szkole czy chcące zobaczyć co to jest w ogóle tenis stołowy.

najlepiej przywieźć dzieciaka w najnowszym stroju butterfly i dać mu wielką satysfakcję wygrania turnieju!jest dużo turniejów dla dzieci w różncyh kat. wiekowych więc w czym problem.

A takie zwycięstwo sprzętowca może tylko zniechęcać dzieci nie trenujące.

rodzic 7latki napisał:
09 Września 2009
IP: 87.205.143.*
Do pl naucz sie czytac ja nie mowie o zawodnikach roznych kategorii, tylko o dzieciach 7, 8 letnich tylko w 2 wojewodztwach musza miec licencje w pozostalych nie sa to dzieci ktore nawet w klubach nie maja miejsca przy stole bo nikt z nimi nie chce grac. A ich jedynym pechem jest ze mieszkaja w wojewodztwie ktore zeby dopuscic ich do kategorii wiekowej skrzata kazaly wykupi licencje czytaj ściagnely kase od rodzica. Nie opowiadaj ze dzieci ktore graja w pozostalych woj jak to nazywasz nie zrzeszone , graja w szkole owszem bo szkola ma UKS w ktorym dziecko gra jesli tak bronisz amatorow to wprowadz poprawke liga tylko dla zawodnikow osiedlowych świetlic, bo inaczej zawsze bedziesz mial dziecko grajace w jakims klubie tyle ze bez licencji, i ciekawe jak to zweryfikujesz. Stroj nie ma nic kompletnie do umiejetnosci moje dziecko moze w takiej czy innej bluzce firmowej biegac po ulicy.

Sherif27 napisał:
10 Września 2009
IP: 89.229.213.*
To nie komuna Nic za darmo nie ma. W kapitalizmie jest inaczej

GB napisał:
11 Września 2009
IP: 212.160.172.*
PZTS zadbało tym razem o dzieci, których rodzicom zabrakło kasy na wykupienie licencji. Trenują w klubach - zwykle UKS-ach i spośród nich będą zwycięscy turniejów wojewódzkich. Bo przecież regulamin nie pozbawi prawa startu dzieci opłacające składki za udział w treningach. Moja uwaga jedynie w przypadku skrzatów może się nie potwierdzić - te dzieci częściej pogrywają w domach niż w klubach. Ich dojście do etapu wojewódzkiego będzie zależało od ambicji i umiejętności tenisowych kogoś starszego z rodziny (trener naturalny).

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.