W Polsce:
Mistrzostwa Polski |
OTK |
Pozostałe turnieje |
WTK |
Festiwal Tenisa Stołowego |
Puchar Polski
Za granicą:
Igrzyska Olimpijskie |
Mistrzostwa Europy |
Mistrzostwa Świata |
Pro Tour |
Puchar ETTU |
TOP 10 |
TOP 12 |
Pozostałe turnieje
Adrianna Radziszewska i Jakub Dudziński wygrali I WTK kadetów na Podlasiu
Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 05 Września 2009
Adrianna Radziszewska (LUKS Czarni Czarna Białostocka) i Jakub Dudziński (MOKS Słoneczny Stok Białystok) wygrali I WTK kadetów w woj. podlaskim.
klasyfikacje:
kadeci:
1. DUDZIŃSKI JAKUB MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK
2. GOGIEL KAMIL UKS DOJLIDY BIAŁYSTOK
3. WŁÓCZKO KRZYSZTOF UKS DWÓJKA GRAJEWO
4. KADŁUBOWSKI MARCIN UKS DOJLIDY BIAŁYSTOK
5-6.
WOŁOSOWICZ ŁUKASZ MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK
FECHNER ROBERT UKS DOJLIDY BIAŁYSTOK
7-8.
BARUCH BARTŁOMIEJ UKS DOJLIDY BIAŁYSTOK
KAPELEWSKI SEBASTIAN KU AZS PWSIP ŁOMŻA
9-12.
WYSZYŃSKI MATEUSZ KTS WYSOKIE MAZOW.
MARCZYKOWSKI RAFAŁ UKS DWÓJKA GRAJEWO
JESIONKOWSKI ERNEST UKS NAREW WIZNA
SIŁKOWSKI SZYMON UKS NETTA SP NETTA
13-16.
SITKO MATEUSZ LUKS CZARNI CZARNA BIAŁ.
SURAL KRZYSZTOF UKS "SOVIT" BIAŁYSTOK
KRUPIŃSKI PAWEŁ UKS BIAŁOBRZEGI
WŁOSTOWSKI JAKUB KTS WYSOKIE MAZOW.
17-24.
PIOTROWSKI PATRYK UKS NAREW WIZNA
ŚWIĘCICKI MICHAŁ LUKS CZARNI CZARNA BIAŁ.
KONIECKO HUBERT UKS DWÓJKA GRAJEWO
ADAMSKI PRZEMYSŁAW UKS TS "PŁOMIEŃ" DOBRZYNIEWO D.
KIMBAR KRYSTIAN KU AZS PWSIP ŁOMŻA
BRONAKOWSKI ŁUKASZ UKS BIAŁOBRZEGI
LIPIŃSKI ŁUKASZ KU AZS PWSIP ŁOMŻA
PODZIEWSKI DOMINIK UKS REMIK STARY FOLWARK
25-32.
OSTROWSKI ADAM UKS BIAŁOBRZEGI
ZALEWSKI MIKOŁAJ UKS NETTA SP NETTA
FILIPKOWSKI KONRAD UKS KORA KORYCIN
SITNIK PATRYK UKS BIAŁOBRZEGI
ŚWIACKI PIOTR UKS BIAŁOBRZEGI
KRYSTOSIAK KRYSTIAN KTS WYSOKIE MAZOW.
KASJANOWICZ ADAM UKS NETTA SP NETTA
WRÓBEL TOMASZ UKS TS "PŁOMIEŃ" DOBRZYNIEWO D.
33-48.
CIEŚLUK PRZEMYSŁAW UKS ÓSEMKA BIAŁYSTOK
JARMOC KRZYSZTOF UKS ZNICZ SURAŻ
PUCZEL MATEUSZ UKS "SOVIT" BIAŁYSTOK
JANOSZUK MARCIN LUKS CZARNI CZARNA BIAŁ.
SUCHOCKI MACIEJ UKS "SOVIT" BIAŁYSTOK
PISZCZATOWSKI PAWEŁ KTS WYSOKIE MAZOW.
URBAN PATRYK UKS NETTA SP NETTA
GAWRYCH MATEUSZ KOKIS KOLNO
KOPCIEWSKI DAWID UKS KORA KORYCIN
FRELING ADRIAN UKS NAREW WIZNA
AMBROZIAK MARIUSZ UKS LIDER DĄBRÓWKA KOŚC.
ŚWIENC PATRYK UKS "KORA" KORYCIN
ŁANIEWSKI MATEUSZ UKS NETTA SP NETTA
KULIK RAFAŁ UKS NETTA SP NETTA
KOBYLIŃSKI ŁUKASZ UKS BIEBRZA GONIĄDZ
ŁABANOWSKI PRZEMYSŁAW UKS BIEBRZA GONIĄDZ
49-56.
WOJNO DAWID KTS WYSOKIE MAZOW.
RADZISZEWSKI PRZEMYSŁAW UKS TS "PŁOMIEŃ" DOBRZYNIEWO D.
JAŻWIŃSKI ARKADIUSZ KTS WYSOKIE MAZOW.
DEROŃ ADRIAN UKS DWÓJKA GRAJEWO
JAKIMIEC KAMIL UKS ZNICZ SURAŻ
RUSIŁOWSKI PAWEŁ UKS NETTA SP NETTA
ADAMSKI DANIEL UKS TS "PŁOMIEŃ" DOBRZYNIEWO D.
WOŻNIEWSKI DAWID UKS "KORA" KORYCIN
kadetki:
1. RADZISZEWSKA ADRIANNA LUKS CZARNI CZARNA B-STOCKA
2. CHRULSKA ZUZANNA LUKS CZARNI CZARNA B-STOCKA
3. KOSTRO PATRYCJA KTS WYSOKIE MAZOW.
4. PODLEWSKA MAGDALENA UKS REMIK STARY FOLWARK
5-6.
CIOŁKO ALEKSANDRA UKS TS "PŁOMIEŃ" DOBRZYNIEWO D.
OPANOWSKA MONIKA UKS REMIK STARY FOLWARK
7-8.
TOMASZEWSKA ANGELIKA UKS REMIK STARY FOLWARK
TOMASZEWSKA JOLANTA MKS EUROCENTR SUCHOWOLA
9-12.
ZIMNOCH JOANNA UKS TS "ÓSEMKA" BIAŁYSTOK
PUŻUK MARTYNA LUKS CZARNI CZARNA B-STOCKA
BUDENAS KAROLINA UKS DWÓJKA GRAJEWO
GOŚCIŁO MAGALENA MKS EUROCENTR SUCHOWOLA
13-16.
KISZŁO EWELINA MKS EUROCENTR SUCHOWOLA
CIOŁKO URSZULA UKS TS "PŁOMIEŃ" DOBRZYNIEWO D.
SAKOWICZ EWELINA MKS EUROCENTR SUCHOWOLA
ZIMNOCH IZABELA UKS TS "ÓSEMKA" BIAŁYSTOK
17-24.
OLENDER MARTYNA UKS BIEBRZA GONIĄDZ
NOWOSADKO KAMILA UKS REMIK STARY FOLWARK
ŚWIĘCICKA PAULINA LUKS CZARNI CZARNA B-STOCKA
ŻADZIŁKO KAROLINA MKS EUROCENTR SUCHOWOLA
HOŁUBOWICZ OLIWIA UKS REMIK STARY FOLWARK
LUBECKA KLAUDIA UKS TS "ÓSEMKA" BIAŁYSTOK
KOMOSA MARTA LUKS CZARNI CZARNA B-STOCKA
GRABOWIECKA NELA MKS EUROCENTR SUCHOWOLA
25. KULIKOWSKA MONIKA UKS BIEBRZA GONIĄDZ
Zostaw komentarz