...

Znamy nowych mistrzów Polski Zrzeszenia LZS

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 29 Czerwca 2009

Zuzanna Chrulska (Białystok), Szymon Burek (Stronie Śląskie), Natalia Michorczyk (Stronie Śląskie), Antoni Witkowski (Nadarzyn), Anna Zielińska (Lidzbark Warmiński) i Wiktor Franc (Gorzów) zostali mistrzami Polski Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym.

klasyfikacje:

młodziczki:
1. CHRULSKA ZUZANNA 13.02.96 LUKS CZARNI CZARNA B-STOCKA PODLASKIE 20
2. NOWAK ALEKSANDRA 07.12.96 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE OPOLSKIE 17
3. GALUS KATARZYNA 21.02.98 LUKS „SKRZYSZÓW” SKRZYSZÓW MAŁOPOLSKIE 15
4. KNYSZEWSKA PAULINA 16.08.97 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE OPOLSKIE 14
5-6.
URBANIAK MARTYNA 29.11.96 KS STELLA GNIEZNO WIELKOPOLSKIE 12
TOKARCZYK KAROLINA 07.03.98 LITS ANDERS-JEDNOŚĆ ŻYWIEC ŚLĄSKIE 12
7-8.
BARANOWSKA DAGMARA 31.01.97 ULKS DYSTANS NIEDŹWIADA LUBELSKIE 10
LALAK KAROLINA 08.06.98 KKS SYGNAŁ LUBLIN LUBELSKIE 10
9-12.
DRÓZD PATRYCJA 19.08.96 UKS LEGION GRABÓW SZLACH. LUBELSKIE 6
GLINIANY MAŁGORZATA 30.04.96 UKS TS SP 2 OBORNIKI WIELKOPOLSKIE 6
JENEK ADRIANNA 04.09.96 UKS NAŁĘCZ OSTRORÓG WIELKOPOLSKIE 6
WOŹNIAK ZUZANNA EWA 05.06.97 UKS VICTORIA WIĘCKI WARM.-MAZURSKIE 6
13-16.
JACKIEWICZ JOANNA 04.03.96 UKS TUR CZERWONKA PODLASKIE 3
PIETRASZKO PAULINA 08.11.97 LITS ANDERS-JEDNOŚĆ śYWIEC ŚLĄSKIE 3
ROGOWSKA ELŻBIETA 01.03.96 GKS GORZOVIA GORZÓW Wlkp. LUBUSKIE 3
ŚLIWA MARTYNA 27.02.96 UKS KUSY LASKOWICE KUJAWSKO-POMOR. 3
17-31.
DOMAGAŁA SARA 24.04.97 ULKS TOP-SPIN KIELCE ŚWIĘTOKRZYSKIE 2
WARAKSA JUSTYNA 18.01.97 UKS VICTORIA WIĘCKI WARM.-MAZURSKIE 2
KAMIŃSKA MARCELINA 08.08.97 KS „AGRO-KOCIEWIE” STAROGARD GD. POMORSKIE 2
ŻYTNIEWSKA MONIKA 21.04.97 LKS OLIMPIA BUCZE MAŁOPOLSKIE 2
ŻUREK WERONIKA 04.05.97 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE DOLNOŚLĄSKIE 2
KIERZEK PAULINA 01.02.97 UKS DALACHÓW OPOLSKIE 2
STARTEK STELLA 27.01.96 KS „UNIA” LUBISZYN-TARNÓW LUBUSKIE 2
KOMOSA MARTA 22.03.96 LUKS CZARNI CZARNA B-STOCKA PODLASKIE 2
RUSZAJ GABRIELA 13.01.97 LKS OLIMPIA BUCZE MAŁOPOLSKIE 2
FIEDUREK AGATA 17.11.96 UKS KUSY LASKOWICE KUJAWSKO-POMOR. 2
CIURA ALEKSANDRA 09.05.99 MLKS ŚNIEśNIK STRONIE ŚL. DOLNOŚLĄSKIE 2
SZCZUKA AGATA 28.12.00 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR. 2
WIERZBICKA ANNA 01.09.96 UKS śAK GIERAŁTOWIEC DOLNOŚLĄSKIE 2
STĘPIEŃ PAULINA 16.09.96 UKS „UŁAN” BOLMIN ŚWIĘTOKRZYSKIE 2
OSINIAK PATRYCJA ULKS „RUCH” PNIÓW ŚLĄSKIE 2



REKLAMA Czytaj dalej



młodzicy:
1. BUREK SZYMON 10.05.97 MLKS ŚNIEśNIK STRONIE ŚL. DOLNOŚLĄSKIE 20
2. DUGIEL ADRIAN 15.11.97 MLKS ŚNIEśNIK STRONIE ŚL. DOLNOŚLĄSKIE 17
3. KULIGOWSKI ALEKSANDER 05.07.96 MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA WARM.-MAZURSKIE 15
4. KOTOWSKI TOMASZ 05.07.98 LUKS ABC śAK PISANICA WARM.-MAZURSKIE 14
5-6.
MALEC DANIEL 28.02.96 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE DOLNOŚLĄSKIE 12
STOCHMAL MACIEJ 01.08.96 UKS ORLĘTA SP BILCZA ŚWIĘTOKRZYSKIE 12
7-8.
KLEINSCHMIDT MACIEJ 08.05.97 KS „AGRO-KOCIEWIE” STAROGARD GD. POMORSKIE 10
CEMBROWICZ JAKUB 15.06.96 UKS NAŁĘCZ OSTRORÓG WIELKOPOLSKIE 10
9-12.
LEBRECHT BARTOSZ 03.03.96 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 6
ŁODZIANA MACIEJ 14.11.96 LITS ANDERS-JEDNOŚĆ śYWIEC ŚLĄSKIE 6
SZCZUKA KAMIL 23.05.96 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR. 6
PIS MARCIN 19.05.96 LUKS „SKRZYSZÓW” SKRZYSZÓW MAŁOPOLSKIE 6
13-16.
KONICKI FILIP 12.03.96 KS STELLA GNIEZNO WIELKOPOLSKIE 3
GŁUSZEK WOJCIECH 15.02.96 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE OPOLSKIE 3
CHODOROWSKI MICHAŁ 18.04.96 UKS „RUCH” LUBLIN LUBELSKIE 3
JAROCKI ŁUKASZ 09.06.96 UKS „RUCH” LUBLIN LUBELSKIE 3
17-32.
PROKOT KRYSTIAN 11.05.96 GKS GORZOVIA GORZÓW Wlkp. LUBUSKIE 2
WITKOWSKI KAROL 29.12.97 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 2
TYLKOWSKI SZYMON 04.07.97 KS „AGRO-KOCIEWIE” STAROGARD GD. POMORSKIE 2
RÓŻAK JAKUB 09.09.98 KS STELLA GNIEZNO WIELKOPOLSKIE 2
ŻYŁA MICHAŁ 11.04.96 LKS „ORZEŁ” STANICA ŚLĄSKIE 2
DZIEMBAŁA DOMINIK 28.06.96 LKS LESZNIANKA LESZNA GÓRNA ŚLĄSKIE 2
GRONOWSKI WOJCIECH 08.05.98 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR. 2
GRUSZCZYK JAKUB 13.09.96 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR. 2
KASIŃSKI STANISŁAW 03.04.97 LUKS "SOBOLIK" SOBOLÓW MAŁOPOLSKIE 2
GAMROT PATRYK 19.09.98 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE OPOLSKIE 2
KOZUBEK MARCIN 16.09.96 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE OPOLSKIE 2
BŁASZCZYK SZYMON 11.04.96 UKS „UŁAN” BOLMIN ŚWIĘTOKRZYSKIE 2
HALICKI ŁUKASZ 04.09.97 UKS TUR CZERWONKA PODLASKIE 2
MISARKO ARTUR 02.01.97 UKS TUR CZERWONKA PODLASKIE 2
WÓJCIK PAWEŁ 18.06.97 ULKS DYSTANS NIEDŹWIADA LUBELSKIE 2
GOŁDYŚ PIOTR 18.07.97 ULKS TOP-SPIN KIELCE ŚWIĘTOKRZYSKIE 2
33-34.
KULCZYCKI SAMUEL 09.08.02 GKS GORZOVIA GORZÓW LUBUSKIE 1
OPIŁO ARKADIUSZ 11.01.96 LUKS „LIPIE” LIPIE MAŁOPOLSKIE 1

kadetki:
1. MICHORCZYK NATALIA 08.03.94 MLKS ŚNIEśNIK STRONIE ŚL. DOLNOŚLĄSKIE 20
2. JOŃCZYK ADA 13.11.95 MLKS ŚNIEśNIK STRONIE ŚL. DOLNOŚLĄSKIE 17
3. ŻBIKOWSKA MONIKA 25.05.95 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 15
4. ANDRACZEK JESSIKA 02.01.94 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE OPOLSKIE 14
5-6.
MARCHEWSKA AGNIESZKA 14.04.95 MLKS VICTORIA JELCZ-LASKOWICE DOLNOŚLĄSKIE 12
WYSOCKA MAGDALENA 10.03.95 KS STELLA GNIEZNO WIELKOPOLSKIE 12
7-8.
JANECZEK KATARZYNA 08.01.95 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR. 10
SZLAPA SYLWIA 03.02.95 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE OPOLSKIE 10
9-12.
GRUZA HONORATA 06.01.94 UKS LEGION GRABÓW SZLACH. LUBELSKIE 6
LIS MARTA 23.03.95 LUKS "WARMIA" LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 6
PORADKA HANNA 15.02.94 KS STELLA GNIEZNO WIELKOPOLSKIE 6
TROCHIM ALEKSANDRA 01.06.95 LUKS "WARMIA" LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 6
13-16.
DOMYSŁAWSKA EMILIA 10.05.95 LUKS "WARMIA" LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 3
JARZĘBIŃSKA MAGDALENA 10.02.94 MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJ. KUJAWSKO-POMOR. 3
JARZYNA NATALIA 21.02.94 KS "UNIA" LUBISZYN-TARNÓW LUBUSKIE 3
RÓŻAK SANDRA 16.03.94 KS STELLA GNIEZNO WIELKOPOLSKIE 3
17-30.
BRACHA MAŁGORZATA 18.02.94 ULKS TOP-SPIN KIELCE ŚWIĘTOKRZYSKIE 2
DRÓZD ILONA 05.02.94 UKS LEGION GRABÓW SZLACH. LUBELSKIE 2
GRZELAK KLAUDIA ULKS „VIKTORIA” PLICHOWICE ŚLĄSKIE 2
HAJKA DARIA 25.06.95 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE OPOLSKIE 2
KALMUS ANETA 30.04.94 LUKS CZARNI CZARNA B-STOCKA PODLASKIE 2
KOT ADRIANNA ULKS „VIKTORIA” PLICHOWICE ŚLĄSKIE 2
KOZIEŁ KLAUDIA 28.01.95 UPKS ARKA RYKI LUBELSKIE 2
MAZIEC MAŁGORZATA ULKS „RUCH” PNIÓW ŚLĄSKIE 2
NOWAK ANETA 30.12.94 LUKS "SOBOLIK" SOBOLÓW MAŁOPOLSKIE 2
PIS AGNIESZKA 26.03.95 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW MAŁOPOLSKIE 2
PUśUK MARTYNA 29.10.95 LUKS CZARNI CZARNA B-STOCKA PODLASKIE 2
RADZISZEWSKA ADRIANNA 27.09.95 LUKS CZARNI CZARNA B-STOCKA PODLASKIE 2
STAWICKA DARIA 08.07.95 LUKS "STRASZYN" STRASZYN POMORSKIE 2
SUCHOMSKA BARBARA 07.02.95 UKS KUSY LASKOWICE KUJAWSKO-POMOR. 2

kadeci:
1. WITKOWSKI ANTONI 02.02.94 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 20
2. ROJ WOJCIECH 29.04.94 BISTS BIELSKO BIAŁA ŚLĄSKIE 17
3. WIĘCEK ADRIAN 27.06.95 MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA WARM.-MAZURSKIE 15
4. ROZWADOWSKI PAWEŁ 16.01.95 MUKS ROZTOCZE SZCZEBRZESZYN LUBELSKIE 14
5-6.
DZIAMBA ROBERT 18.12.94 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR. 12
WOSKOWICZ MARCIN 25.04.94 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR. 12
7-8.
BORYS SEBASTIAN 06.02.94 UKS DOJLIDY BIAŁYSTOK PODLASKIE 10
KWASZYŃSKI PRZEMYSŁAW 12.01.95 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE DOLNOŚLĄSKIE 10
9-12.
KAMIŃSKI MIKOŁAJ 09.01.95 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 6
MLECZKO BARTŁOMIEJ 29.07.94 LKS OLIMPIA BUCZE MAŁOPOLSKIE 6
STEPUCH DOMINIK 07.05.95 UKS SP GOŚCIERADÓW LUBELSKIE 6
STEPUCH RADOSŁAW 07.05.95 UKS SP GOŚCIERADÓW LUBELSKIE 6
13-16.
ADAMCZUK ŁUKASZ 18.12.94 LZS TS ZARĘBA DOLNOŚLĄSKIE 3
KOZAK MATEUSZ 10.06.95 ULKS URSUS ZŁOTORYJA DOLNOŚLĄSKIE 3
NOWAK MICHAŁ 15.05.94 KS STELLA GNIEZNO WIELKOPOLSKIE 3
RYBAK DAMIAN 31.03.95 LKS BIAŁA RAWSKA ŁÓDZKIE 3
17-32.
CER ŁUKASZ 26.02.94 UKS DALACHÓW OPOLSKIE 2
CHMIELEWSKI KRYSTIAN 15.07.94 KS STELLA GNIEZNO WIELKOPOLSKIE 2
CZARNECKI MICHAŁ 25.01.94 ULKS "LIGOTA" LIGOTA ŚLĄSKIE 2
GWIAZDOWSKI ROBERT 11.07.94 UKS DOJLIDY BIAŁYSTOK PODLASKIE 2
KĘPOWICZ TOMASZ 28.01.94 GKS GORZOVIA GORZÓW Wlkp. LUBUSKIE 2
KIEJDA PATRYK 18.04.94 PKS RAFAELLO KAZIM.WIELKA ŚWIĘTOKRZYSKIE 2
LIWSKI KRZYSZTOF 14.06.95 LUKS "STRASZYN" STRASZYN POMORSKIE 2
MICHALCZEWSKI MARCIN 01.09.95 MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJ. KUJAWSKO-POMOR. 2
NAWARRO BARTOSZ 26.06.95 PKS RAFAELLO KAZIM.WIELKA ŚWIĘTOKRZYSKIE 2
OSIKA CEZARY 21.01.95 LKS OLIMPIA BUCZE MAŁOPOLSKIE 2
PAMUŁA MARCIN 11.11.94 UKS DALACHÓW OPOLSKIE 2
RAKSIMOWICZ KACPER 14.09.94 POLONIA-ARSENAŁ ŚMIGIEL WIELKOPOLSKIE 2
SITAREK GRZEGORZ 23.06.95 MLUKS DWÓJKA RAWA MAZOWIECKA ŁÓDZKIE 2
STOCHMAL MICHAŁ 15.05.94 UKS ORLĘTA SP BILCZA ŚWIĘTOKRZYSKIE 2
URBANIAK DAWID 25.06.95 GUKS STS GORZKOWICE ŁÓDZKIE 2
WDOWIAK MICHAŁ 23.10.94 LUKS PEŁCZ GÓRKI NOTECKIE LUBUSKIE 2
33-34.
MLECZKO MAREK 30.04.94 LUKS SUFCZYN MAŁOPOLSKIE 1
RAMENDA ADAM 08.10.95 UKS "THE BEST" BESTWINKA ŚLĄSKIE 1

juniorki:
1. ZIELIŃSKA ANNA MONIKA 16.05.92 LUKS "WARMIA" LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 20
2. KLIMAS PAULINA 11.01.91 KS STELLA GNIEZNO WIELKOPOLSKIE 17
3. STRAMOWSKA MAŁGORZATA 03.06.92 LUKS "WARMIA" LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 15
4. KOCOŃ ANIKA 30.07.92 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR. 14
5-6.
CZARNOMSKA ALICJA 19.10.93 LUKS "WARMIA" LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 12
DERKOWSKA MONIKA 17.03.91 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR. 12
7-8.
GRUDZIEŃ OLGA 08.03.93 UPKS ARKA RYKI LUBELSKIE 10
OPERMAN SARA 03.05.93 MLKS SPARTA ZŁOTÓW WIELKOPOLSKIE 10
9-12.
BUCHER ALEKSANDRA 29.07.91 KS HELIOS CZEMPIŃ WIELKOPOLSKIE 6
KRZĘPIEC KATARZYNA 03.02.93 KS "UNIA" LUBISZYN-TARNÓW LUBUSKIE 6
ŁEBEK MARTYNA 20.01.93 KS "UNIA" LUBISZYN-TARNÓW LUBUSKIE 6
PAWLACZYK KATARZYNA 18.11.91 UKS DALACHÓW OPOLSKIE 6
13-16.
BAŃKA MONIKA 28.08.93 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE DOLNOŚLĄSKIE 3
KONOFAŁ DOMINIKA 29.03.93 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 3
OSIKA ANETA 04.10.93 LUKS "SOBOLIK" SOBOLÓW MAŁOPOLSKIE 3
WOŹNIK DOROTA 21.01.91 LKS LESZNIANKA LESZNA GÓRNA ŚLĄSKIE 3
17-28.
BARANOWSKA AGATA 11.09.93 MKS EUROCENTR SUCHOWOLA PODLASKIE 2
BARCZYCKA KATARZYNA 04.09.93 UKS śAK GIERAŁTOWIEC DOLNOŚLĄSKIE 2
BYSIAK PATRYCJA 18.11.93 ULKS TOP-SPIN KIELCE ŚWIĘTOKRZYSKIE 2
FRIEBE DOMINIKA 09.10.91 ULKTS PSZCZYNA ŚLĄSKIE 2
GAJASZEK IWONA UKS LEGION GRABÓW SZLACH. LUBELSKIE 2
GAŁUSZKA WERONIKA 31.08.92 LKS LESZNIANKA LESZNA GÓRNA ŚLĄSKIE 2
JANECZEK JOANNA 29.05.92 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR. 2
KOTYL EWA 10.12.93 LZS ORION BUKOWICE DOLNOŚLĄSKIE 2
OCHNIK SYLWIA UKS LEGION GRABÓW SZLACH. LUBELSKIE 2
RATUSZNY JUSTYNA 17.08.93 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE OPOLSKIE 2
SZUBZDA JOANNA 30.05.91 MKS EUROCENTR SUCHOWOLA PODLASKIE 2
WOTZKO ANETA 24.07.93 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE OPOLSKIE 2

juniorzy:
1. FRANC WIKTOR 08.07.92 GKS GORZOVIA GORZÓW Wlkp. LUBUSKIE 20
2. WIERZCHOWSKI MICHAŁ 05.01.91 UKTS „ALFA” RADZYŃ PODLASKI LUBELSKIE 17
3. GAŁĄZKA TOMASZ 02.01.93 LKS GROM-ZŁOTA DAMA POCZESNA ŚLĄSKIE 15
4. KOWALSKI MICHAŁ 05.02.92 LUKS PEŁCZ GÓRKI NOTECKIE LUBUSKIE 14
5-6.
KOLANKO TOMASZ 03.07.91 LUKS MGOKSIR KORFANTÓW OPOLSKIE 12
PLACEK JAKUB 08.05.91 UKS "BEDNARY" BEDNARY ŁÓDZKIE 12
7-8.
RESZKA ŁUKASZ 15.04.93 KS PERŁA ROKITNO LUBELSKIE 10
URBAŃSKI MATEUSZ 30.07.93 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR. 10
9-12.
KUDŁO KONRAD 13.08.91 MKS LEWART LUBARTÓW LUBELSKIE 6
MLECZKO RADOSŁAW 07.01.93 LKS OLIMPIA BUCZE MAŁOPOLSKIE 6
RUDOMINA KAMIL 22.03.92 GKS GORZOVIA GORZÓW LUBUSKIE 6
WOSKOWICZ MATEUSZ 29.04.92 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR. 6
13-16.
LIS MARIUSZ 14.05.91 LKS BIAŁA RAWSKA ŁÓDZKIE 3
TATAJ MICHAŁ 08.08.91 LKS BIAŁA RAWSKA ŁÓDZKIE 3
WRÓBEL PAWEŁ 21.06.91 BISTS BIELSKO BIAŁA ŚLĄSKIE 3
TOBIASZ WOJCIECH 27.12.92 LUKS MGOKSIR KORFANTÓW OPOLSKIE 3
17-32.
GWIAZDOWSKI BOGDAN 17.07.92 UKS DOJLIDY BIAŁYSTOK PODLASKIE 2
HONEK KONRAD 18.05.93 PKS RAFAELLO KAZIM.WIELKA ŚWIĘTOKRZYSKIE 2
JAWORSKI PRZEMYSŁAW 21.01.92 PKS RAFAELLO KAZIM.WIELKA ŚWIĘTOKRZYSKIE 2
LIWSKI GRZEGORZ 25.06.91 LUKS „STRASZYN” STRASZYN POMORSKIE 2
MARCZAK STANISŁAW 18.01.93 KS „AGRO-KOCIEWIE” STAROGARD GD. POMORSKIE 2
OSIKA PRZEMYSŁAW 15.09.92 LKS OLIMPIA BUCZE MAŁOPOLSKIE 2
OSTYNOWICZ MACIEJ 27.09.92 LUKS CZARNI CZARNA B-STOCKA PODLASKIE 2
PRZYBYLSKI WOJCIECH 07.03.93 POLONIA-ARSENAŁ ŚMIGIEL WIELKOPOLSKIE 2
PURTA KAMIL 25.09.93 LKS PROMIEŃ MOŃKI PODLASKIE 2
ROSIŃSKI KAJETAN 05.01.93 MLKS SPARTA ZŁOTÓW WIELKOPOLSKIE 2
SZYMAŃSKI JAKUB 05.06.91 MLKS SPARTA ZŁOTÓW WIELKOPOLSKIE 2
SZYMAŃSKI JAN 04.08.91 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 2
TOMASZEWSKI TOMASZ 07.12.92 ULKS śOK śMIGRÓD DOLNOŚLĄSKIE 2
WAŁGA KACPER 24.03.93 LKS LESZNIANKA LESZNA GÓRNA ŚLĄSKIE 2
WOŁK JĘDRZEJ 22.02.93 LZS ORION BUKOWICE DOLNOŚLĄSKIE 2
ŻYDOWICZ MATEUSZ 21.11.93 UKS KUSY LASKOWICE KUJAWSKO-POMOR. 2
33-35.
PIS KAMIL 20.03.91 LUKS "SKRZYSZÓW" SKRZYSZÓW MAŁOPOLSKIE 1
POTEMSKI GRZEGORZ 10.08.93 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 1


Ilość komentarzy: 16

pit napisał:
29 Czerwca 2009
IP: 83.19.46.*
a seniorzy?

... napisał:
29 Czerwca 2009
IP: 82.160.104.*
seniorzy nie grają

kibic napisał:
29 Czerwca 2009
IP: 83.4.46.*
LZS zeszły na psy nie warto w nich startować.

Zawodniczka napisał:
29 Czerwca 2009
IP: 83.4.29.*
hah gdybys gral to z pewnoscia by nie zeszly co ???

Kaczorek:P napisał:
29 Czerwca 2009
IP: 93.105.114.*
Wiktor do kadry do gdanska go!!!!!!!

hardcore player napisał:
30 Czerwca 2009
IP: 194.88.159.*
no dokładnie bo z tego co widziałem to ostatnia 10-tka to rakietki nie umie nawet trzymac.a opis ich umiejetnosci pozwole sobie pozostawic bez komentarza

sil napisał:
30 Czerwca 2009
IP: 83.7.109.*
nie przesadzajcie z tym poziomem napewno byl nizszy nie na kazdym otk-u ale w wiekszzosci kategorii czolowka byla pierwsze 8-mki prezentowaly poziomy adekwatne do umiejetnosci swojej kategorii w polsce

TL napisał:
30 Czerwca 2009
IP: 83.28.121.*
Dwa pytania, może ktoś odpowie:
jakie były nagrody na MP LZS, organizatorzy otrzymali na organizację od Zrzeszenia 28 tys. zł, plus opłaty za wyżywienie i noclegi to daje z prostego rachunku ponad 40 tys. zł
i drugie pytanie jakie to są MP LZS skoro widzę zawodników z poza Zrzeszenia LZS, a mogą należec do Zrzeszenia LZS kluby:LZS, LUKS i UKS.

odp do TL napisał:
30 Czerwca 2009
IP: 83.22.243.*
nagrodami były medale i dyplomy a za 1 miejsce był jeszcze kubek...

do TL napisał:
30 Czerwca 2009
IP: 79.163.54.*
nagrody pozostawmy bez komentarza organizatorzy się ośmieszyli

Zawodniczka napisał:
30 Czerwca 2009
IP: 83.4.29.*
Sedziowie wogole nie umieli przeczytac imienia Jessika...
A juz nie wspomne o nazwiskach..
To bylo zenujace.;-)

bol napisał:
30 Czerwca 2009
IP: 83.5.118.*
Patrząc na wyniki to poziom MP na WTK Opolskiego.

:) napisał:
01 Lipca 2009
IP: 79.189.213.*
Już sie tego opolskiego nei czepiajmy Ale nagrody byly fantastyczne Więcej na jakichś podrzędnych turniejach można zebrać

;p napisał:
03 Lipca 2009
IP: 80.50.236.*
barwo stronie
1 i 2 kadetki
1 i 2 młodzicy

jhk napisał:
28 Listopada 2009
IP: 80.50.236.*
dhsg

kasia napisał:
18 Maja 2010
IP: 217.97.178.*
hahahahahah!!!!! kon gra w ping ponga o lol

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.