...

Nowi kandydaci na dyrektorów w PZTS

Kategoria: Inne wiadomości - Pozostałe / 16 Czerwca 2009

Polski Związek Tenisa Stołowego poinformował, że do kancelarii PZTS wpłynęły nowe oferty na dyrektora biura i dyrektora sportowego PZTS. PZTS dziś przedstawił dwie różne listy kandydatów.

wersja pierwsza:

Oferty na konkurs na Dyrektora Biura i Dyrektora Sportowego złożyły następujące osoby
:REKLAMA Czytaj dalejdyrektor sportowy:
1. Jerzy Grycan
2. Zoran Djokić

dyrektor biura:
1. Dariusz Miazga
2. Marcin Pawlak
3. Wojciech Klimaszewski
4. Marta Barańczak
5. Andrzej Wójcik

Do II etapu konkursów na trenerów kadry nadrodowej kobiet i mężczyzn zostali zakwalifikowani:

trener kadry kobiet:
1. Zbigniew Nęcek

trener kadry mężczyzn:
1. Tomasz Krzeszewski
2. Henryk Śpiewok

wersja druga:

Polski Związek Tenisa Stołowego informuje, że oferty na II konkurs na Dyrektora Biura i Dyrektora Sportowego złożyły następujące osoby
:

dyrektor Sportowy:
1. Jerzy Grycan

dyrektor Biura:
1. Dariusz Miazga
2. Marcin Pawlak
3. Wojciech Klimaszewski
4. Marta Barańczak
5. Andrzej Wójcik

Do II etapu konkursów na trenerów kadry narodowej kobiet i mężczyzn zostali zakwalifikowani:

trener kadry kobiet:
1. Zbigniew Nęcek

trener kadry mężczyzn:
1. Tomasz Krzeszewski
2. Henryk Śpiewok
3. Zoran Djokic


Ilość komentarzy: 13

PawelG napisał:
16 Czerwca 2009
IP: 87.205.185.*
Mam dwa pytania: 1. Gdzie sie podzial Zoran Djokić wsrod kandydatow na trenera? 2. Kim jest ta kobieta, ktora stara sie o fotel dyrektora biura?

... napisał:
16 Czerwca 2009
IP: 89.75.137.*
panie pawleg, czy pan jest seksistą, czyżby kobieta nie mogła się ubiegać o stanowisko, a może zadamy pytanie kim są pozostali, co robi tu trener nieudacznik Zbigniew Nęcek, trener który dla swej zawodniczki jest w stanie upokorzyć polska reprezentacje, gdy to nie jest dobre dla jego zawodniczki klubowej, panie pawleg, bądź pan dżentelmenem. ps. Pan Wojtek Klimaszewski jak mi się udało dowiedzieć, to bardzo bliski znajomy pana Prezesa Darka Szumachera, pan Klimaszewski to dyrektor OSiR w Grodzisku, podobno zajmuje się zjeżdżalnia basenową, halową piłka nożną, i karate. po rowerzystach, teraz sporty siłowe.

drepta napisał:
16 Czerwca 2009
IP: 83.16.195.*
Z treści pisanych przez pana Prezesa PZTS "odezw do środowiska" , i przebiegu ogłoszonych "konkursów" można odnieść wrażenie, że "nowa ekipa" głosząc program uzdrowienia t.s. na walnym 14.02.2009r zdaje się być teraz bez swojego zaplecza, albo nie miała koncepcji personalnych, tylko jakoś to będzie, a czas pokarze.
Obecnie chce aby było demokratycznie, ale nie koniecznie najlepiej merytorycznie.
Ciekawe, co z tej zabawy powstanie?
Zarządowi PZTS-u życzę dalszej twórczej weny!

myśliciel napisał:
16 Czerwca 2009
IP: 82.197.33.*
Akurat p.Szumacher potrafi dobierać sobie współpracowników i pracowników można sądzić po dotychczasowej działalności w klubie .Tego się nie da podważyć bo to klub nr.1 w Polsce także jego rekomendacja może tylko kandydatowi na jakiekolwiek stanowisko pomóc i można wieżyć że człowiek ten jest odpowiednim kandydatem.Tak sobie to wymyśliłem.

www napisał:
16 Czerwca 2009
IP: 62.87.210.*
No a kiedy konkurs na trenera kadetek?Jeden człowiek orkiestra będzie teraz prowadził-kadrę kadetek,ośrodek na Bronowiance oraz drużynę kobiet w ekstraklasie.No super.Geniusz!!!Obaw iam się tylko o poziom sportowy i ... opiekę wychowawczą w ośrodku.

zdeb napisał:
16 Czerwca 2009
IP: 83.26.235.*
Myślicielu, pomyśl i napisz wierzyć poprawnie. Przecież tu same dzieci piszą i czytają.

PawelG napisał:
16 Czerwca 2009
IP: 87.205.185.*
Krzysztofie P. jestem zdziwiony, ze sa jakies kobiety (oprocz p. B.S.), ktore sa zainteresowane rządami w PZTS. Stad tez kandydatura twojej znajomej mnie zdziwila, bo jej nie znam...

Darek Z napisał:
16 Czerwca 2009
IP: 83.24.56.*
Ups... zdemaskowany ?

... napisał:
17 Czerwca 2009
IP: 89.75.137.*
Darek Z. jak zwykle zdziwiony, ups, swoje zdziwienie opanował po aktorsku, ups, aż nie dziw, że nie wie jak jego druzyna kobiet znalazła się w ekstraklasie, przeciez odmówiła gry w barażach, ups, ale zdziw że jest, jest.
pawleg trudno byś znał wszystkich, ja też nie znam tej kandydatury, oczywiście znam osobę, oczywiście wiem kto to jest, i uważam że związku nie stać na ta osobę, bo to jest kandydat z najwyższej półki, wiem, że pingpong to jej hobby. Dlaczego złożyła, może uważa że jest w stanie pomóc, może w jej ścieżce kariery potrzebna jest tak funkcja, nie wiem, i nie chcę agitować z nią, bo nie taka jest moja rola. Czy Dyr. Biura w PZTS to ważna osobistość, jeżeli będzie dobry to będzie najważniejszą postacią, jeżeli kiepski to nie pomogą żadne poparcia w zarządzie, bo to co najważniejsze dla związku jest na zewnątrz.

Darek Z napisał:
17 Czerwca 2009
IP: 83.24.56.*
Panie Krzysztofie niech Pan dalej demaskuje , odsłania , śledzi , tropi i wyjaśnia. Mnie to już NIE DZIWI . Tylko czemu się Pan pod tym nie podpisuje ? Czytałem kiedyś Pańską wypowiedz o tchórzliwym zachowaniu jakim jest krycie się za nickami i "dowalanie" za węgła" . Dlatego jeszcze się ździwiłem, ale obiecuję że Po RAZ OSTATNI.
Pozdrawiam Darek Z
PS Ach Panie Krzysiu zauważyłem ,że ostatnio bardziej zangażował się Pan w Bogorię i Darka Szumachera te wszystkie tajemnicze afery , CIA , CBA , malwersacje , długie macki władzy. Zaniedbuje mnie Pan ,nieładnie , ... zaczynam być zazdrosny.

boss napisał:
17 Czerwca 2009
IP: 217.116.110.*
jak czytam przemądrzałe wypowiedzi k.piwowarskiego to mi się nóż w kieszeni otwiera.waldowski zły,kawa też już zły,zwoliński oszust ,szumacher już też przestępca-człowie ku pier... się w łeb.nie możesz mieć pretensji do całego świata że innym się udaje tylko ty jesteś nieudacznikiem.kompl eksy można leczyć to też choroba!!!

vidoq napisał:
17 Czerwca 2009
IP: 212.180.248.*
panie Darku, widac ze prawda w oczy kole, liczby panskich grzechow i przewin trudno zliczyc, a ze krzysztof je wylapuje u pana, widocznie sa one miernej wirtuozerii. nie bronie krzysztofa p, ale nie zauwazylem by napadal na Bogorie i pana Darka Sz. to raczej w panskiej glowce sie klebi i to pan przypisuje mu rozne wydarzenia, byc moze to pan lub z pana inspiracji powstaja te rozne niusy, sensacje.

Darek Z napisał:
17 Czerwca 2009
IP: 83.24.52.*
Pojawiłeś się vidoq z nikąd , a tak świetnie znasz mnie ( ponoć ) i Pana Krzysztofa Może się nam przedstawisz z Imienia i nazwiska , czy raczej mamy do czynienia z kolejnym wcieleniem ? Tak to się możemy bawić w do u ... . smierci w kotka i myszkę , a ten poziom choć czasami ( jak mam nieco więcej czasu - nawet mnie śmieszy ) to jest jednak
generalnie jest żenujący.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.