...

Natalia Bajor brązową medalistką MM Luksemburga

Kategoria: Turnieje za granicą - Pozostałe turnieje / 14 Czerwca 2009

Natalia Bajor zajęła trzecie miejsce, Anna Zielińska czwarte, Paulina Nowacka ósme, Tomasz Rakowski 18., Krystian Tokarski 20. a Oskar Sroczyński 22. w międzynarodowych młodzieżowych mistrzostwach Luksemburga w tenisie stołowym.

klasyfikacje:

juniorki:
1. KONSBRÜCK Danielle LUXC Luxembourg C
2. DE NUTTE Sarah LUXB Luxembourg B
3. GONDERINGER Tessy LUXA Luxembourg A
4. ZIELINSKA Anna POLZ Lidzbark Warminski
5. BONILLA Raquel CAT Catalunya
6. DIEKER Suzanne NED1 Netherlands 1
7. KRAPF Lena HTTV Hessischer TT Verband
8. COHEN Tali NED2 Netherlands 2
9. SILLUS Nadine WTTV Westdeutscher TT Verband
10. SÖDERLUND Ida ANG2 Ängby Stockholm 2
11. MÜLLER Meike TTV2 TT-V Niedersachsen 2
12. NISSEN Kristin SHTV Schleswig-Holstein TT Verband
13. RADTKE Sonja TTVN TT-V Niedersachsen 1
14. STAMMET Annick LUBW Lux-Baden Würtemberg Mixte
15. RENTSCHLER Eva TTVB TT-V Baden-Württemberg
16. NOGUEIRA Maria POR Portugal
17. LUGINGER Melanie AUT Austria
18. PHILLIPS Megan WAL Wales
19. DEREY Camille LORR Lorraine
20. KURTOVIC Sara SUI Schweiz



REKLAMA Czytaj dalej



juniorzy:
1. SILVA Diogo POR Portugal
2. PINHO Diogo POR2 Portugal 2
3. VAN DER LEE Nathan NED1 Netherlands 1
4. KILL Christian LUXA Luxembourg A
5. GIEBENRATH Robert TTV2 TT-V Niedersachsen 2
6. QIU Liang TTVB TT-V Baden-Württemberg
7. CAYMEL Marc CAT Catalunya
8. OOSTWOUDER Ewout NED2 Netherlands 2
9. SERVATY Michael WTTV Westdeutscher TT Verband
10. KRANABITL Bernhard AUT Austria
11. CORDS Daniel SHTV Schleswig-Holstein TT Verband
12. BERGLUND Jesper ANGB Ängby Stockholm 1
13. SURNIN Gregor HTTV Hessischer TT Verband
14. MARTINET Julien LORR Lorraine
15. DOHRMANN Yannick TTVN TT-V Niedersachsen 1
16. SANCHEZ ZUNIGA Guillermo ANDA Federation Andaluza
17. HANSEN Sven LUXB Luxembourg B
18. THOMAS Patrick WAL Wales
19. WAGNER Timo LUBW Lux-Baden Würtemberg Mixte
20. TOKARSKI Krystia POLZ ZKS Drzonkow
21. BOGERNYR Rickard ANG2 Ängby Stockholm 2
22. COLLAROS Paul-Antoine SUI Schweiz
23. THEWS Jan LUXC Luxembourg C

kadetki:
1. XIAO Maria POR Portugal
2. LIEDMEIER Arianne WTTV Westdeutscher TT Verband
3. BARENDREGT Alice NED1 Netherlands 1
4. SHIIBA Maria TTVN TT-V Niedersachsen 1
5. VOSSLER Lisa Maylin HTTV Hessischer TT Verband
6. LEHMANN Theresa TTVB TT-V Baden-Württemberg
7. PIERRAT Sabrina LORR Lorraine
8. NOWACKA Paulina POLZ Polkowice
9. BECKER Saskia LUBW Lux-Baden Würtemberg Mixte
10. KLEEMISS Linda TTV2 TT-V Niedersachsen 2
11. PHILLIPS Angharad WAL Wales
12. MEISS Lena SHTV Schleswig-Holstein TT Verband
13. WAN Yuan LUXC Luxembourg C
14. GAMEZ JALDO Maria ANDA Federation Andaluza
15. CLADELLAS Alba CAT Catalunya
16. HOLM Linea ANG2 Ängby Stockholm 2
17. BERGSTRÖM Linda ANGB Ängby Stockholm 1
18. BRUGGER Michelle SUI Schweiz
19. NEUMAIER Jana LUXB Luxembourg B
20. ÖSTERREICHER Kristina AUT Austria
21. COK Gioia NED2 Netherlands 2
22. BERNS Jil LUXA Luxembourg A

kadeci:
1. GERALDO Joao POR Portugal
2. RODE Marc HTTV Hessischer TT Verband
3. QIU Dang TTVB TT-V Baden-Württemberg
4. STENER Jonas ANG2 Ängby Stockholm 2
5. TRUMMLER Linus SUI Schweiz
6. ADLER Anton WTTV Westdeutscher TT Verband
7. SEDUVEM Jaâo POR2 Portugal 2
8. PERAL Xavier CAT Catalunya
9. HAAGERAATS Koen NED1 Netherlands 1
10. MOHR JULIAN LUBW Lux-Baden Würtemberg Mixte
11. TROMER Laurens NED2 Netherlands 2
12. FINKENDEY Fabian TTV2 TT-V Niedersachsen 2
13. WITTER Christian SHTV Schleswig-Holstein TT Verband
14. LUNDH Mikael ANGB Ängby Stockholm 1
15. ZAGNONI Clement LORR Lorraine
16. DOMINGUEZ GOMEZ Miguel An ANDA Federation Andaluza
17. DIERKS Maximilian TTVN TT-V Niedersachsen 1
18. RAKOWSKI Tokasz POLZ ZKS Drzonkow
19. WELLINGER Philipp AUT Austria
20. DAL ZOTTO Alessio LUXB Luxembourg B
21. LANCEY Mathew WAL Wales
22. DAIX Pol LUXA Luxembourg A
23. FROST Dany LUXC Luxembourg C

młodziczki:
1. MITTELHAM Nina WTTV Westdeutscher TT Verband
2. LEMMER Alena HTTV Hessischer TT Verband
3. BAJOR Natalia POLZ Wroclaw
4. EISE Lily TTVB TT-V Baden-Württemberg
5. CAREY Charlotte WAL Wales
6. BÖHM Svenja TTVN TT-V Niedersachsen 1
7. CHASSELIN Pauline LORR Lorraine
8. GARCIA PEREZ Angela ANDA Federation Andaluza
9. KAIM Julia LUBW Lux-Baden Würtemberg Mixte
10. ÄCKERLIND Erica ANGB Ängby Stockholm 1
11. MOTA Joana POR Portugal
12. DOHR Melanie AUT Austria
13. ESCARTIN Nora CAT Catalunya
14. TUREGARD Lisa LUXC Luxembourg C
15. ZETTERSTRÖM Helena ANG2 Ängby Stockholm 2
16. DE HOOP Sanne NED1 Netherlands 1
17. BOURS Melissa NED2 Netherlands 2
18. MODERT Michelle LUXB Luxembourg B
19. MEZZAPESA Lorella LUXA Luxembourg A
20. FAZLIC Ajla SHTV Schleswig-Holstein TT Verband
21. REUST Celine SUI Schweiz
22. HENSCHEN Rica TTV2 TT-V Niedersachsen 2

młodzicy:
1. CHEN Diogo POR Portugal
2. SCHEJA Dominik HTTV Hessischer TT Verband
3. CLOOS Jim LUXA Luxembourg A
4. OTTO Niklas TTVN TT-V Niedersachsen 1
5. COSTA Jorge POR2 Portugal 2
6. LEVENKO Andreas AUT Austria
7. SPRECKELSEN Moritz SHTV Schleswig-Holstein TT Verband
8. KOLBINGER Pierre TTVB TT-V Baden-Württemberg
9. VENDÉ Gaël SUI Schweiz
10. DUDA Frederik WTTV Westdeutscher TT Verband
11. CARULLA Carlos CAT Catalunya
12. HEGELINK Bas NED1 Netherlands 1
13. RANEFUR Elias ANGB Ängby Stockholm 1
14. WILLIAMS Lewis WAL Wales
15. WOZNIAK Lucas LORR Lorraine
16. DOVERHOLD Tobias ANG2 Ängby Stockholm 2
17. KLEIN Dennis LUBW Lux-Baden Würtemberg Mixte
18. QUARING Yannick LUXC Luxembourg C
19. AHLBRECHT Alexander TTV2 TT-V Niedersachsen 2
20. ELVINGER Philippe LUXB Luxembourg B
21. VAN RAADSHOOVEN Laurens NED2 Netherlands 2
22. SROCZYNSKI Oskar POLZ ZKS Drzonkow
23. DOMINGUEZ GOMEZ Pablo ANDA Federation Andaluza

komplet wyników Polaków:

młodzicy:
KLEIN Dennis (LUBW) - SROCZYNKI Oskar (POLZ) 11-9 11-4 12-10
SROCZYNKI Oskar (POLZ) - COSTA Jorge (POR2) 11-9 5-11 6-11 2-11
SROCZYNKI Oskar (POLZ) - SPRECKELSEN Moritz (SHTV) 10-12 7-11 5-11
LEVENKO Andreas (AUT) - SROCZYNKI Oskar (POLZ) 11-8 11-9 11-9
SROCZYNKI Oskar (POLZ) - SCHEJA Dominik (HTTV) 8-11 5-11 9-11
QL DOMINGUEZ GOMEZ Pablo (AND - SROCZYNKI Oskar (POLZ) 9-11 11-8 8-11 9-11
AHLBRECHT Alexander (TTV2) - SROCZYNKI Oskar (POLZ) 11-9 9-11 11-8 11-5
SROCZYNKI Oskar (POLZ) - VAN RAADSHOOVEN Laurens (NE 8-11 4-11 5-11
ELVINGER Philippe (LUXB) - SROCZYNKI Oskar (POLZ) 11-8 11-3 11-0
SROCZYNKI Oskar (POLZ) - QUARING Yannick (LUXC) 10-12 6-11 12-10 11-9 6-11
SROCZYNKI Oskar (POLZ) - BYE Bye (LUXD) w.o. 3-0

młodziczki:
KAIM Julia (LUBW) - BAJOR Natalia (POLZ) 8-11 9-11 11-13
BAJOR Natalia (POLZ) - BYE Bye (POR2) w.o. 3-0
BAJOR Natalia (POLZ) - FAZLIC Ajla (SHTV) 11-6 7-11 11-9 11-9
DOHR Melanie (AUT) - BAJOR Natalia (POLZ) 8-11 7-11 8-11
BAJOR Natalia (POLZ) - LEMMER Alena (HTTV) 5-11 6-11 11-8 11-6 17-15
QL CAREY Charlotte (WAL) - BAJOR Natalia (POLZ) 8-11 7-11 11-9 9-11
BAJOR Natalia (POLZ) - ESCARTIN Nora (CAT) 9-11 11-6 5-11 11-8 11-5
EISE Lily (TTVB) - BAJOR Natalia (POLZ) 11-13 12-10 7-11 12-14
BAJOR Natalia (POLZ) - DE HOOP Sanne (NED1) 10-12 11-0 11-9 11-6
CHASSELIN Pauline (LORR) - BAJOR Natalia (POLZ) 11-6 11-5 11-8
BAJOR Natalia (POLZ) - MOTA Joana (POR) 11-4 11-2 14-12
FI MITTELHAM Nina (WTTV) - BAJOR Natalia (POLZ) 11-6 11-9 19-17
EISE Lily (TTVB) - BAJOR Natalia (POLZ) 7-11 9-11 12-10 7-11

kadeci:
JULIAN (LUBW) - RAKOWSKI Tokasz (POLZ) 11-9 11-4 5-11 11-3
RAKOWSKI Tokasz (POLZ) - SEDUVEM Jaâo (POR2) 7-11 13-11 4-11 9-11
RAKOWSKI Tokasz (POLZ) - WITTER Christian (SHTV) 5-11 7-11 14-12 5-11
WELLINGER Philipp (AUT) - RAKOWSKI Tokasz (POLZ) 6-11 12-14 6-11
RAKOWSKI Tokasz (POLZ) - RODE Marc (HTTV) 5-11 11-6 14-12 15-13
QL BYE Bye (LUXD) - RAKOWSKI Tokasz (POLZ) w.o. 0-3
DAL ZOTTO Alessio (LUXB) - RAKOWSKI Tokasz (POLZ) 9-11 8-11 6-11
RAKOWSKI Tokasz (POLZ) - DIERKS Maximilian (TTVN) 11-9 10-12 12-10 9-11 3-11
LANCEY Mathew (WAL) - RAKOWSKI Tokasz (POLZ) 8-11 8-11 6-11
RAKOWSKI Tokasz (POLZ) - FROST Dany (LUXC) 11-8 11-4 11-5
RAKOWSKI Tokasz (POLZ) - DAIX Pol (LUXA) 11-5 11-8 11-6

kadetki:
BECKER Saskia (LUBW) - NOWACKA Paulina (POLZ) 11-9 7-11 8-11 12-14
NOWACKA Paulina (POLZ) - BYE Bye (POR2) w.o. 3-0
NOWACKA Paulina (POLZ) - MEISS Lena (SHTV) 8-11 11-7 6-11 6-11
ÖSTERREICHER Kristina (AUT) - NOWACKA Paulina (POLZ) 7-11 8-11 9-11
NOWACKA Paulina (POLZ) - VOSSLER Lisa Maylin (HTTV) 11-7 1-11 9-11 8-11
QL NOWACKA Paulina (POLZ) - XIAO Maria (POR) 6-11 5-11 6-11
NOWACKA Paulina (POLZ) - HOLM Linea (ANG2) 11-8 9-11 11-8 11-5
WAN Yuan (LUXC) - NOWACKA Paulina (POLZ) 9-11 11-5 8-11 8-11
NOWACKA Paulina (POLZ) - BARENDREGT Alice (NED1) 7-11 14-16 9-11
LEHMANN Theresa (TTVB) - NOWACKA Paulina (POLZ) 11-6 11-9 11-8
PHILLIPS Angharad (WAL) - NOWACKA Paulina (POLZ) 9-11 8-11 8-11
FI NOWACKA Paulina (POLZ) - PIERRAT Sabrina (LORR) 11-6 11-6 8-11 7-11 12-13

juniorzy:
WAGNER Timo (LUBW) - TOKARSKI Krystia (POLZ) 7-11 11-7 11-1 13-11
TOKARSKI Krystia (POLZ) - PINHO Diogo (POR2) 6-11 11-8 6-11 7-11
TOKARSKI Krystia (POLZ) - CORDS Daniel (SHTV) 11-9 13-11 4-11 8-11 5-11
KRANABITL Bernhard (AUT) - TOKARSKI Krystia (POLZ) 11-8 6-11 11-7 11-5
TOKARSKI Krystia (POLZ) - SURNIN Gregor (HTTV) 6-11 11-8 7-11 7-11
JB QL BOGERNYR Rickard (ANG2) TOKARSKI - Krystia (POLZ) 7-11 7-11 6-11
THOMAS Patrick (WAL) - TOKARSKI Krystia (POLZ) 11-3 11-9 11-4
TOKARSKI Krystia (POLZ) - THEWS Jan (LUXC) w.o. 3-0
HANSEN Sven (LUXB) - TOKARSKI Krystia (POLZ) 11-4 11-5 11-4
TOKARSKI Krystia (POLZ) - COLLAROS Paul-Antoine (SUI) 13-11 11-9 6-11 11-7
TOKARSKI Krystia (POLZ) - BYE Bye (LUXD) w.o. 3-0

juniorki:
STAMMET Annick (LUBW) - ZIELINSKA Anna (POLZ) 12-14 8-11 9-11
ZIELINSKA Anna (POLZ) - BYE Bye (POR2) w.o. 3-0
ZIELINSKA Anna (POLZ) - NISSEN Kristin (SHTV) 3-11 11-4 9-11 11-4 11-4
LUGINGER Melanie (AUT) - ZIELINSKA Anna (POLZ) 9-11 6-11 5-11
ZIELINSKA Anna (POLZ) - KRAPF Lena (HTTV) 8-11 4-11 11-7 11-13
QL ZIELINSKA Anna (POLZ) - NOGUEIRA Maria (POR) 11-5 11-9 10-12 14-12
ZIELINSKA Anna (POLZ) - GONDERINGER Tessy (LUXA) 10-12 11-8 11-8 8-11 12-10
COHEN Tali (NED2) - ZIELINSKA Anna (POLZ) 11-8 13-15 12-14 6-11
ZIELINSKA Anna (POLZ) - DIEKER Suzanne (NED1) 11-4 11-7 6-11 9-11 11-9
RADTKE Sonja (TTVN) - ZIELINSKA Anna (POLZ) 11-13 8-11 11-5 11-9 11-8
SILLUS Nadine (WTTV) - ZIELINSKA Anna (POLZ) 5-11 11-13 11-7 11-9 13-15
FI ZIELINSKA Anna (POLZ) - KONSBRÜCK Danielle (LUXC) 1-11 11-9 13-11 1-11 6-11
ZIELINSKA Anna (POLZ) - GONDERINGER Tessy (LUXA) 5-11 10-12 11-8 5-11


Ilość komentarzy: 12

młyn napisał:
14 Czerwca 2009
IP: 83.144.117.*
Brawa dla zawodnikow i trenerów! szczegolnie dla młodziczki

fants napisał:
14 Czerwca 2009
IP: 83.5.112.*
Gratulacje dla wszystkich zawodników i zawodniczek !
Musiał tam być niezły poziom, skoro T.Rakowski nasz reprezentant na MEJiK w Pradze ( 10-19.07.2009 r. )zajął dopiero 18. miejsce.
Natomiast drużynowo ZKS Drzonków uplasował się aż na 15 poz. wśród 24 ekip.

Henryk napisał:
14 Czerwca 2009
IP: 78.8.132.*
Rakowski chyba nigdy nie wyszedł z grupy na turnieju międzynarodowym.Mie jmy nadzieje, że na "EUROPIE" się nie ośmieszy

kuba napisał:
14 Czerwca 2009
IP: 83.3.252.*
brawo dla Natalii, ograła w bezpośrednim starciu drugą zawodniczkę turnieju, dużo wygranych gier "dramatycznych" w jej wykonaniu powinno cieszyć. W turnieju mlodziczek grala jeszcze jedna polka Julia Kaim o ile sie niemyle pochodzi z Trzebieszowic i trenuje w Niemczech wiec to ona chyba, dla niej również gratulacje(9 miejsce).

letom napisał:
14 Czerwca 2009
IP: 83.30.240.*
A widzicie? I kto jest debsciarą?!

lalal napisał:
14 Czerwca 2009
IP: 83.20.103.*
Pan Jagiełowicz w roli trenera niestety się nie spisał

mlody napisał:
15 Czerwca 2009
IP: 70.48.34.*
brawo dla wszystkich zawodnikow , nie wszyscy polscy zawodnicy moga brac udzial w takim prestizowym turnieju
brawo dla polskich organizatorow !!! chyba nie jest jeszcze tak zle w pzts skoro stac nas na wyjzady za granice tak trzymac !!!!!!

.kibicka napisał:
15 Czerwca 2009
IP: 83.8.252.*
Gratulacje NATALKO.

chen napisał:
15 Czerwca 2009
IP: 83.26.221.*
Dziwie się że do takiego portalu jeszcze ktoś z uczestników turnieju daje wyniki, bo one są tu publikowane tylko po to aby komuś dokopać. Proponuje bojkot tego portalu.

j i z napisał:
15 Czerwca 2009
IP: 95.49.83.*
Brawo dla Natalii

meng napisał:
15 Czerwca 2009
IP: 212.109.159.*
tokarski walczyl z pinho...dziwne

kibic napisał:
15 Czerwca 2009
IP: 83.20.24.*
A ja proponuje chen żebyś umył ząbki i poszedł grzecznie spać bo jutro od rana szkoła.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.