...

Marcin Reszka i Aleksandra Dąbrowska najlepszymi młodzikami na Lubelszczyźnie i Podlasiu

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 17 Maja 2009

Marcin Reszka (KKS Sygnał Lublin) i Aleksandra Dąbrowska (UKS TS Ósemka Białystok) wygrali międzywojedzówkie mistrzostwa młodziczek dla woj. lubelskiego i podlaskiego, które odbyły sie w Łucce.

klasyfikacje:

młodzicy:
1. RESZKA    MARCIN    KKS SYGNAŁ    LUBLIN
2. DUDZIŃSKI    JAKUB    MOKS SŁONECZNY STOK    BIAŁYSTOK
3. WŁÓCZKO    KRZYSZTOF    UKS DWÓJKA    GRAJEWO
4. WOLNIARCZYK    RAFAŁ    UKS BOBRY    BOBROWNIKI
5-8.
JAROCKI    ŁUKASZ    UKS "RUCH"    LUBLIN
MARCZYKOWSKI    RAFAŁ    UKS DWÓJKA    GRAJEWO
KADŁUBOWSKI    MARCIN    UKS DOJLIDY    BIAŁYSTOK
JESIONKOWSKI    ERNEST    UKS NAREW    WIZNA
9-12.
PLICHTA    ADRIAN    LUKS    STRÓŻA
WÓJCIK    PAWEŁ    ULKS DYSTANS    NIEDŹWIADA
CHODOROWSKI    MICHAŁ    UKS "RUCH"    LUBLIN
TARASZKOWSKI    KAMIL    UKS NAREW    WIZNA
13-16.
KOZŁOWSKI    MARCIN    LUKS    STRÓŻA
KIMBAR    KRYSTIAN    KU AZS PWSIP    ŁOMŻA
GĄSKA    MATEUSZ    UPKS ARKA    RYKI
FRANCISZKOWICZ    MICHAŁ    UKS TUR    CZERWONKA
17-24.
SKÓRA    JAKUB    ULKS "KORONA"    MODLIBORZYCE
TYNECKI    OSKAR    LUKS CZARNI    CZARNA B-STOCKA
GŁOWINKOWSKI    KAMIL    UKS "RUCH"    LUBLIN
KITA    PATRYK    UMKS    BIŁGORAJ
HALICKI    ŁUKASZ    UKS TUR    CZERWONKA
ZIELIŃSKI    PAWEŁ    MKS LEWART    LUBARTÓW
BIAŁY    ŁUKASZ    ULKS "KORONA"    MODLIBORZYCE
SITKO    MATEUSZ    LUKS CZARNI    CZARNA B-STOCKA
25-32.
BARANOWSKI    MATEUSZ    ULKS DYSTANS    NIEDŹWIADA
GĄSKA    BARTŁOMIEJ    UPKS ARKA    RYKI
SIŁKOWSKI    SZYMON    UKS NETTA SP    NETTA
ŚWIĘCICKI    MICHAŁ    LUKS CZARNI    CZARNA B-STOCKA
KLEJNO    BARTŁOMIEJ    UKS TUR    CZERWONKA
BISZCZANIK    TOMASZ    GLKS "GRANICA"    LUBYCZA KRÓL.
MISARKO    ARTUR    UKS TUR    CZERWONKA
RACHFALSKI    DAWID    UPKS "DAWID"    TARNOGRÓD
33. WITNICKI    KONRAD    KS OGNIWO    CHEŁM



REKLAMA Czytaj dalej



młodziczki:
1. DĄBROWSKA    ALEKSANDRA    UKS TS "ÓSEMKA"    BIAŁYSTOK
2. CHRULSKA    ZUZANNA    LUKS CZARNI    CZARNA B-STOCKA
3. KANAK    MARTA    LKS TAJFUN    OSTRÓW LUBELSKI
4. BARANOWSKA    DAGMARA    ULKS DYSTANS    NIEDŹWIADA
5-8.
LALAK    KAROLINA    KKS SYGNAŁ    LUBLIN
JEŻEWSKA    ALEKSANDRA    KS OGNIWO    CHEŁM
DRÓZD    PATRYCJA    UKS LEGION    GRABÓW SZLACH.
GŁODEK    KAMILA    UPKS ARKA    RYKI
9-12.
WESOŁEK    EWELINA    UPKS ARKA    RYKI
PODLEWSKA    MAGDALENA    UKS REMIK    STARY FOLWARK
CHOLEWA    MARTYNA    UKS BOBRY    BOBROWNIKI
WALCZAK    KORNELIA    UKS BOBRY    BOBROWNIKI
13-16.
KUCHNIO    JOANNA    UPKS ARKA    RYKI
OPANOWSKA    MONIKA    UKS REMIK    STARY FOLWARK
ZDYB    MONIKA    UKS SP    GOŚCIERADÓW
ZIMNOCH    JOANNA    UKS TS "ÓSEMKA"    BIAŁYSTOK
17-24.
KUNA    PAULINA    UMKS    BIŁGORAJ
JACKIEWICZ    JOANNA    UKS TUR    CZERWONKA
TOMASZEWSKA    ANGELIKA    UKS REMIK    STARY FOLWARK
KUŹMICKA    GABRIELA    UKS TUR    CZERWONKA
WOJTASZEK    WIOLETA    ULKS    DZIERZKOWICE
RZĘSA    DOMINIKA    ULKS    DZIERZKOWICE
SZYMAŃSKA    ANITA    UPKS ARKA    RYKI
URBAN    PATRYCJA    MKS LEWART    LUBARTÓW
25-32.
GOŚCIŁO    MAGALENA    MKS EUROCENTR    SUCHOWOLA
BŁASZKO    EWA    MKS EUROCENTR    SUCHOWOLA
TOMASZEWSKA    JOLANTA    MKS EUROCENTR    SUCHOWOLA
SAKOWICZ    EWELINA    MKS EUROCENTR    SUCHOWOLA
KOMOSA    MARTA    LUKS CZARNI    CZARNA B-STOCKA
ZIMNOCH    IZABELA    UKS TS "ÓSEMKA"    BIAŁYSTOK
CIOŁKO    ALEKSANDRA    UKS TS "PŁOMIEŃ"    DOBRZYNIEWO D.
NOWOSADKO    ALEKSANDRA    UKS REMIK    STARY FOLWARK
33. LUBECKA    KLAUDIA    UKS TS "ÓSEMKA"    BIAŁYSTOK


Ilość komentarzy: 0

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.