...

Nawet Racketlon ma sponsora!

Kategoria: Inne wiadomości - Racketlon / 14 Maja 2009

W najbliższy piątek 15 maja kończą się zapisy do VI Mistrzostw Polski w Racketlonie, Norwegian Racketlon Cup 2009. Informujemy, że sponsorem tegorocznych mistrzostw są linie lotnicze Norwegian Air Shuttle.

Mistrzostwa Norwegian Racketlon Cup 2009 będą rozgrywane w dniach od 23-24 maja 2009 r. w ośrodku sportowym Stacja Nowa Gdynia w Zgierzu. Odbędą się pod patronatem Polskiej Federacji Racketlona. Aby wziąć udział w Norwegian Racketlon Cup 2009 należy wypełnić formularz, który dostępny jest na stronie www.racketloncup.pl oraz opłacić wpisowe.

W tym roku, po raz pierwszy mężczyźni wystąpią w 3 kategoriach: Elita, Open i Amatorzy. Jest to podział wynikający z pozycji zawodników na liście rankingowej Polskiej Federacji Racketlona i nawiązuje do klasyfikacji obowiązującej na turniejach międzynarodowych. Kategoria Amatorzy jest dedykowana osobom, które po raz pierwszy chcą wystąpić w zawodach racketlona i na początku swojej przygody z racketlonem chcieliby uniknąć konfrontacji z najlepszymi zawodnikami.  Pozostałe kategorie: Kobiet i Seniorów (45+) pozostają bez zmian.REKLAMA Czytaj dalejDo zawodów przystąpią ubiegłoroczni Mistrzowie Polski: Magda Kamińska, Rafał Rykowski i Grzegorz Sylwestrzak.

Głównym sponsorem tegorocznych Mistrzostw jest firma Norwegian Air Shuttle. Sponsorem sportowym jest Yonex. Patronami medialnymi mistrzostw są: TVP Łódź, Polskie Radio Łódź, Tenisklub, BadmintonNews.pl, Squashmasters.pl, PingPong.com.pl.


Ilość komentarzy: 2

PawelG napisał:
14 Maja 2009
IP: 77.253.177.*
Gratulacje dla organizatorow za pozyskanie sponsora. Szkoda, ze w tenisie stolowym nie mamy tak przedsiebiorczych ludzi, ktorzy organizuja MP...

jan napisał:
14 Maja 2009
IP: 83.26.100.*
Pewnie im dali pare groszy na puchary.

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.