...

Tomasz Rakowski i Sandra Wabik najwyżej rozstawieni w OOM

Kategoria: Turnieje w Polsce - Mistrzostwa Polski / 07 Maja 2009

Dziś w Kazimierzy Wielkiej rozpoczęła się XV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w tenisie stołowym. W zawodach najwyżej rozstawieni są Tomasz Rakowski (ZKS Drzonków) i Sandra Wabik (GLKS Nadarzyn).

Listy startowe:

kadetki:
1. WABIK SANDRA 22.10.95 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 489
2. SZYMAŃSKA OLGA 19.03.95 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 419
3. SZULC ROKSANA 07.11.94 GUKS STS GORZKOWICE ŁÓDZKIE 417
4. NOWOCIN KATARZYNA 08.06.94 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 406
5. JABŁOŃSKA KINGA 15.05.94 UKS TS "ÓSEMKA" BIAŁYSTOK PODLASKIE 406
6. KRAJEWSKA MARTA 10.04.95 LUKS "STRASZYN" STRASZYN POMORSKIE 396
7. NOWACKA PAULINA 28.02.94 MKSTS POLKOWICE DOLNOŚLĄSKIE 393
8. CIĘSZCZYK NATALIA 03.03.95 KKS SYGNAŁ LUBLIN LUBELSKIE 369
9. KACZMAREK AGNIESZKA 09.02.95 MRKS GDAŃSK POMORSKIE 363
10. JAŚKOWIEC KLAUDIA 16.08.94 KS BRONOWIANKA KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 363
11. ANDRACZEK JESSIKA 02.01.94 LZS VICTORIA CHRÓŚCICE OPOLSKIE 359
12. DZIADKOWIEC MARTYNA 19.09.95 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR. 330
13. JOŃCZYK ADA 13.11.95 MLKS ŚNIEśNIK STRONIE ŚL. DOLNOŚLĄSKIE 313
14. ŻBIKOWSKA MONIKA 25.05.95 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 309
15. PAWLAK SYLWIA 26.08.95 KKS SYGNAŁ LUBLIN LUBELSKIE 298
16. GOŁDA MAGDALENA 22.08.94 KS BRONOWIANKA KRAKÓW MAŁOPOLSKIE 287
17. MICHORCZYK NATALIA 08.03.94 MLKS ŚNIEśNIK STRONIE ŚL. DOLNOŚLĄSKIE 280
18. PAKULSKA ALEKSANDRA 06.06.94 MKS "START" LUBRANIEC KUJAWSKO-POMOR. 279
19. PORADKA HANNA 15.02.94 KS STELLA GNIEZNO WIELKOPOLSKIE 273
20. ISAŃSKA ALEKSANDRA 26.05.94 MLKS VICTORIA JELCZ-LASKOWICE DOLNOŚLĄSKIE 263
21. MRÓZ MARLENA 23.02.94 MKS MAZOVIA MIŃSK MAZ. MAZOWIECKIE 262
22. SZYMAŃSKA MARTA 14.12.94 MRKS GDAŃSK POMORSKIE 256
23. KOMOSIŃSKA KAROLINA 26.06.95 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 248
24. SAMSEL ZUZANNA 10.08.94 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 243
25. CHRZĄSTOWSKA ALICJA 11.10.94 KU AZS UE WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 233
26. LIS MARTA 23.03.95 LUKS "WARMIA" LIDZBARK WARM. WARM.-MAZURSKIE 219
27. PALACZ KATARZYNA 18.05.94 IKTS NOTEĆ INOWROCŁAW KUJAWSKO-POMOR. 209
28. FIC PAULINA 22.09.94 MKS "SKARBEK" GOGOŁÓW PODKARPACKIE 192
29. LECH KATARZYNA 21.12.94 MKS TARNOVIA TARNÓW MAŁOPOLSKIE 171
30. STAWICKA DARIA 08.07.95 LUKS "STRASZYN" STRASZYN POMORSKIE 165
31. KOSTRO PATRYCJA 17.12.95 KTS WYSOKIE MAZOW. PODLASKIE 163
32. LEGIERSKA GABRIELA 09.09.95 MKS CIESZKO CIESZYN ŚLĄSKIE 163



REKLAMA Czytaj dalej



kadeci:
1. RAKOWSKI TOMASZ 29.01.94 ZKS DRZONKÓW LUBUSKIE 470
2. BAŃKOSZ MICHAŁ 02.04.95 KU AZS UE WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 455
3. BURGER DARIUSZ 12.08.94 UTKS GRANIT STRZELIN DOLNOŚLĄSKIE 442
4. PUCHALSKI KAMIL 07.09.94 MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK PODLASKIE 425
5. KULPA KONRAD 02.12.94 KKS SYGNAŁ LUBLIN LUBELSKIE 423
6. DZIKOWSKI MATEUSZ 20.04.94 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR. 383
7. ROJ WOJCIECH 29.04.94 BISTS BIELSKO BIAŁA ŚLĄSKIE 376
8. WOSKOWICZ MARCIN 25.04.94 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR. 374
9. BORTNOWSKI RADOSŁAW 04.02.94 LUKS PEŁCZ GÓRKI NOTECKIE LUBUSKIE 358
10. WITKOWSKI ANTONI 02.02.94 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 352
11. KAMIŃSKI MIKOŁAJ 09.01.95 GLKS NADARZYN MAZOWIECKIE 321
12. KILJANEK KAMIL 04.05.94 KTS KOSZALINIANIN KOSZALIN ZACHODNIOPOMOR. 316
13. SUROWIEC SZYMON 18.07.95 MOSIR MYSŁOWICE ŚLĄSKIE 314
14. LISOWSKI DANIEL 09.05.94 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR. 308
15. MLECZKO BARTŁOMIEJ 29.07.94 LKS OLIMPIA BUCZE MAŁOPOLSKIE 296
16. UZARCZYK WITOLD 01.04.94 ŁTSR ŁASK ŁÓDZKIE 294
17. DYJAS JAKUB 09.10.95 KTS KOSZALINIANIN KOSZALIN ZACHODNIOPOMOR. 290
18. KUPSIK JAKUB 16.02.94 KU AZS UE WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 280
19. KWASZYŃSKI PRZEMYSŁAW 12.01.95 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE DOLNOŚLĄSKIE 280
20. WERECKI MIKOŁAJ 15.05.94 GOSIR PIASECZNO MAZOWIECKIE 262
21. ROZWADOWSKI PAWEŁ 16.01.95 MUKS ROZTOCZE SZCZEBRZESZYN LUBELSKIE 255
22. PASZKIEWICZ MICHAŁ 01.08.94 KS VIRET CMC ZAWIERCIE ŚLĄSKIE 243
23. DZIAMBA ROBERT 18.12.94 LUKS CHEŁMNO KUJAWSKO-POMOR. 241
24. PILARSKI JAKUB 16.01.94 MKSTS TRASKO OSTRZESZÓW WIELKOPOLSKIE 235
25. SANKOWSKI MARCIN 28.08.95 KS BOGORIA GRODZISK MAZ. MAZOWIECKIE 231
26. WIĘCEK ADRIAN 27.06.95 MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA WARM.-MAZURSKIE 229
27. PODSĘDEK PIOTR 25.04.94 UMKS KSIĘśAK ŁOWICZ ŁÓDZKIE 214
28. ROGALA BARTŁOMIEJ 04.05.94 KS "ŁAŃCUT" ŁAŃCUT PODKARPACKIE 206
29. DYKOWSKI MATEUSZ 16.03.94 MRKS GDAŃSK POMORSKIE 206
30. GAJEWSKI FILIP 28.05.95 MRKS GDAŃSK POMORSKIE 145
31. BAJOR PATRYK 01.09.95 KU AZS UE WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 138
32. GALAS MICHAŁ 13.11.95 UKS DWUNASTKA WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE 130

Pliki do pobrania:
lista startowa kadetów i kadetek
program minutowy
 


Ilość komentarzy: 2

li napisał:
07 Maja 2009
IP: 83.7.121.*
kulpa konrad 99% wygra

fants napisał:
07 Maja 2009
IP: 83.5.110.*
Kulpa jest dobry, faworytem jest Raczek, ale wygra...Bania !

Powodzenia !

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.