...

Xu Wenliang wygrał Otwarte Grand Prix Siedlec

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 26 Kwietnia 2009

Xu Wenliang (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) wygrał Otwarte Grand Prix Siedlec w tenisie stołowym. W zawodach wystartowało 138. zawodników i zawodniczek. Kolejne zawody odbędą się 9 i 10 maja w Częstochowie.

Zdjęcia z turnieju:



REKLAMA Czytaj dalej















klasyfikacje
:

młodzicy:
1. Reszka Marcin
2. Majszyk Mateusz
3. Stępiński Piotr
4. Michalak Jan
5-6.
Paczuski Konrad
Zakrzewski Kamil
7-8.
Żaczek Bartosz
Antoniak Bartłomiej
9-12.
Kobyliński Dawid
Tębicki Piotr
Waszczuk Patrycja
Paczuski Maciej
13-16.
Ośko Piotr
Gołębiewski Bartłomiej
Lipińska Ewa
Kosut Adrian
17-24.
Grzebisz Patryk
Soroczyński Igor
Skwierzyński Marek
Karczewski Kamil
Sopiński Mateusz
Maleszewski Arkadiusz
Kosyl Karol
Sopiński Krystian
25-32.
Kłodzińska Patrycja
Czyżewski Patryk
Zemło Katarzyna
Wisiński Kamil
Bajko Kamil
Świderska Paulina
Niedziółka Mateusz
Przybysławski Bartosz
33. Wiewiórka Damian
34. Kosut Miłosz
35-36.
Cabaj Justyna
Wielogórski Przemysław

kadeci:
1. Kamiński Mikołaj
2. Reszka Marcin
3. Fidura Konrad
4. Rytel Krzysztof
5-6.
Borkowska Sylwia
Paciorek Patryk
7-8.
Zakrzewski Kamil
Gawroński Dominik
9-12.
Stępiński Sebastian
Łopaciuk Tomasz
Stępiński Piotr
Kobyliński Dawid
13-15.
Borkowski Daniel
Wisiński Patryk
Łaski Mateusz

amatorzy, 4-5. liga:
1. Stępień Marek
2. Ostrowski Dawid
3. Legat Mateusz
4. Ciesiołkiewicz Waldemar
5-6.
Reszka Łukasz
Szajna Dawid
7-8.
Szczęśnik Michał
Gawroński Dominik
9-12.
Trzpiota Stanisław
Wałachowski Tomasz
Baran Robert
Grzybowski Henryk
13-16.
Pużuk Krzysztof
Wałachowski Mariusz
Czuryłowicz Tomasz
Lipka Krzysztof
17-24.
Figat Krzysztof
Petelczyc Marian
Kulik Krzysztof
Rowicki Jan
Reszka Marcin
Tomaszuk Eugeniusz
Daniluk Marcin
Głodek Andrzej
25-32.
Sobieszuk Michał
Wrzosek Arkadiusz
Grzybowski Marcin
Rytel Krzysztof
Rowicki Grzegorz
Mamcarz Leszek
Laskowski Marek
Daniluk Karol
33-42.
Cabaj Mariusz
Bilski Maciej
Góralczyk Jarosław
Dziubecki Tomasz
Postek Arkadiusz
Rzewuski Dariusz
Dziedziński Marek
Duczkowski Lech
Ratyński Radosław

3. liga:
1. Molęda Jan
2. Stępień Marek
3. Suszycki Rafał
4. Markowski Michał
5-6.
Ostrowski Dawid
Skowroński Dariusz
7-8.
Ciesiołkiewicz Waldemar
Postek Arkadiusz
9-12.
Baran Robert
Legat Mateusz
Figat Krzysztof
Wałachowski Tomasz
13-16.
Cabaj Mariusz
Laskowski Marek
Gawroński Dominik
Grzybowski Michał

ekstraklasa:
1. Xu Weliang
2. Lewandowski Tomasz
3. Woś Alan
4. Baranowski Artur
5-6.
Grzybowska Katarzyna
Kieł Dariusz
7-8.
Młynarski Filip
Boreta Bartosz
9-12.
Strowski-Prus Karol
Żołądkowski Jarosław
Kurowski Marek
Puchalski Daniel
13-16.
Tomaszuk Kamil
Molęda Jan
Reszka Łukasz
Skowroński Dariusz
17-24.
Markowski Michał
Baran Robert
Bilski Maciej
Postek Arkadiusz
Szajna Dawid
Fidura Konrad
Kamiński Mikołaj
Wardzyński Marian
25-29.
Gawroński Dominik
Stępiński Piotr
Legat Mateusz
Wrzosek Arkadiusz


Ilość komentarzy: 5

kibic napisał:
26 Kwietnia 2009
IP: 193.59.36.*
Brawo Xu. Pozdrowienia

pl napisał:
26 Kwietnia 2009
IP: 86.111.103.*
z kim z czołówki wygrał artur baranowski??

kibic napisał:
27 Kwietnia 2009
IP: 84.38.91.*
z nikim

kibic napisał:
27 Kwietnia 2009
IP: 95.160.218.*
zdaje sie ze Kurowski zrobil mu prezent ogrywajac Filipa; a wygrał z super grajaca Grzybowska z ktora(chyba) Filip przegral.

Ładnie gral Darek Kiełb i ...bardzo spokojnie

:) napisał:
27 Kwietnia 2009
IP: 83.5.213.*
a panna Grzybowska nie tylko super gra z tego co widzimy na zdjeciu )

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.