...

Klaudia Jaśkowiec i Mikołaj Kierski mistrzami Małopolski juniorów

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 20 Kwietnia 2009

Klaudia Jaśkowiec (KS Bronowianka Kraków) i Mikołaj Kierski (KS Gorce Nowy Targ) zostali mistrzami Małopolski juniorów w tenisie stołowym.

klasyfikacje:

juniorzy:
1. KIERSKI    MIKOŁAJ    KS GORCE    NOWY TARG
2. MLECZKO    RADOSŁAW    LKS OLIMPIA    BUCZE
3-4.
BUKOWSKI    ADRIAN    KS GORCE    NOWY TARG
KOPCZYK    ADRIAN    PKS OPOKA    TRZEBINIA
5. CZYSZCZOŃ    JAKUB    KS GORCE    NOWY TARG
6. KLOCEK    TOMASZ    KS GORCE    NOWY TARG
7-8.
ŚWIATŁOŃ    SEBASTIAN    UKS ZARABIE    MYŚLENICE
KIERSKI    SZYMON    KS GORCE    NOWY TARG
9-12.
WĄSIK    MARCIN    KS GORCE    NOWY TARG
MĄKA    KAROL    KS START    NOWY SĄCZ
TALAR    KONRAD    KS "SZCZAWA"    SZCZAWA
MLECZKO    BARTŁOMIEJ    LKS OLIMPIA    BUCZE
13-16.
MIKOSZ    MICHAŁ    LKS OLIMPIA    BUCZE
BIAŁECKI    JAN    LKS OLIMPIA    BUCZE
MASŁOWSKI    JAKUB    UKS ZARABIE    MYŚLENICE
NOWAK    ŁUKASZ    MKS KSOS    KRAKÓW
17-24.
DZIADEK    KONRAD    UKS ZARABIE    MYŚLENICE
LENART    MAREK    ULKS "LACHOWICE"    LACHOWICE
OSIKA    PRZEMYSŁAW    LKS OLIMPIA    BUCZE
FLOREK    ARKADIUSZ    MKS KSOS    KRAKÓW
WOJNICKI    KAMIL    LKS OLIMPIA    BUCZE
OSIKA    CEZARY    LKS OLIMPIA    BUCZE
MAGULSKI    DAMIAN    KS GORCE    NOWY TARG
WOŹNIAK    MARCIN    MKS RADOŚĆ    GORLICE
25-32.
ANTOSZEK    STANISŁAW    KS GORCE    NOWY TARG
SUBIK    FILIP    KS GORCE    NOWY TARG
GIERCZYK    MARCIN    KS "SZCZAWA"    SZCZAWA
KĄDZIOŁKA    KRZYSZTOF    UKS PŁOMIEŃ    LIMANOWA
WOŹNIAK    DAMIAN    MKS RADOŚĆ    GORLICE
KRAJ    BARTŁOMIEJ    KS START    NOWY SĄCZ
SZLACHETKA    JAKUB    UKS ZARABIE    MYŚLENICE
TOMERA    KRZYSZTOF    KS "SZCZAWA"    SZCZAWA
33-43.
OPYD    GRZEGORZ    KS "SZCZAWA"    SZCZAWA
KUTYŁA    DAWID    KS GORCE    NOWY TARG
JUREK    MARCIN    MKS KSOS    KRAKÓW
STAWOWCZYK    KRZYSZTOF    MKS KSOS    KRAKÓW
PAŁKA    GRZEGORZ    MKS KSOS    KRAKÓW
ZAJĄC    GRZEGORZ    KS PRĄDNICZANKA    KRAKÓW
ŚLĄSKI    DAMIAN    KS "SZCZAWA"    SZCZAWA
STAWOWCZYK    DOMINIK    MKS KSOS    KRAKÓW
MALIK    MATEUSZ    LUKS "SOBOLIK"    SOBOLÓW
TOKARZ    MARIUSZ    KS START    NOWY SĄCZ
FIRLIT    DAMIAN    LKS OLIMPIA    BUCZE



REKLAMA Czytaj dalej



juniorki:
1. JAŚKOWIEC    KLAUDIA    KS BRONOWIANKA    KRAKÓW
2. DUTKA    KAROLINA    KS START    NOWY SĄCZ
3-4.
GOŁDA    MAGDALENA    KS BRONOWIANKA    KRAKÓW
REMBIASZ    IWONA    KS START    NOWY SĄCZ
5. CHOLEWKA    KATARZYNA    LKS OLIMPIA    CHOCZNIA
6. KRZYSIEK    PAULINA    KS BRONOWIANKA    KRAKÓW
7-8.
JURZAK    MAGDALENA    LKS OLIMPIA    CHOCZNIA
LECH    KATARZYNA    MKS TARNOVIA    TARNÓW
9-10.
SITKO    KINGA    UKS "ROKICIE"    SZCZYTNIKI
OSIKA    ANETA    LUKS "SOBOLIK"    SOBOLÓW
11-12.
BEJSKA    AGATA    KS BRONOWIANKA    KRAKÓW
CIEŚLICA    MARTYNA    LKS OLIMPIA    CHOCZNIA
13-14.
KAWA    KATARZYNA    MKS TARNOVIA    TARNÓW
KRZYSIEK    KAROLINA    KS BRONOWIANKA    KRAKÓW
15-16.
WYCZÓŁKOWSKA    KAROLINA    UKS PŁOMIEŃ    LIMANOWA
KANIA    ANNA    MKS RADOŚĆ    GORLICE
17-19.
KŁAPUT    NATALIA    KS BRONOWIANKA    KRAKÓW
WEISS    KINGA    LKS OLIMPIA    CHOCZNIA
MOZDYNIEWICZ    ALEKSANDRA    KS GORCE    NOWY TARG
20-22.
MIKOŁAJCZYK    PATRYCJA    KS "SZCZAWA"    SZCZAWA
GRYS    AGNIESZKA    UKS PŁOMIEŃ    LIMANOWA
OPYD    ANETA    KS "SZCZAWA"    SZCZAWA


Ilość komentarzy: 3

? napisał:
20 Kwietnia 2009
IP: 83.26.253.*
czyli kto na polfinaly wyszedl ?

Jędrek napisał:
22 Kwietnia 2009
IP: 83.26.142.*
Półfinały będą w tą Niedzielę

Jędrek napisał:
22 Kwietnia 2009
IP: 83.26.142.*
Przepraszam pomyłka w tą Niedzielę to będą właśnie zawody o wejście do póółfinału

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.