...
Nocny 2019

Patrycja Wiechuła i Jan Szymczyk mistrzami Śląska młodzików

Kategoria: Turnieje w Polsce - WTK / 20 Kwietnia 2009

Wyświetleń: 1693

Komentarzy: 2

Tagi:
młodzicy
WTK
śląskie
Śląsk
Jan Szymczyk
Patrycja Wiechuła

Patrycja Wiechuła (MOSiR Mysłowice) i Jan Szymczyk (UKS Huragan Sosnowiec) zostali mistrzami Śląska młodzików w tenisie stołowym.

Klasyfikacje:

młodziczki:
1. Wiechuła Patrycja 1996 MOSiR Mysłowice 60
2. Majewska Zuzanna 1996 MKS Siemianowice Śląskie 56
3-4.
Zygadło Martyna 1997 MOSiR Mysłowice 52
Matusiak Joanna 1996 JKTS Jastrzębie Zdrój 52
5. Wojciechowska Aleksandra 1996 MOSiR Mysłowice 49
6. Cieślar Dominika 1996 MKS Cieszko Cieszyn 47
7-8.
Lewandowska Karolina 1996 MKS Cieszko Cieszyn 44
Guzdek Natalia 1997 RKS Cukrownik Chybie 44
9-12.
Pająk Dominika 1997 MOSiR Mysłowice 40
Banaś Dominika 1997 UKS śak Sosnowiec 40
Pietraszko Paulina 1997 LITS Anders Jedność Żywiec 40
Kocyan Aleksandra 1997 LKS Lesznianka Leszna Górna 40
13-16.
Trętowska Aneta 1996 Niestowarzyszona 33
Mozler Natalia 2001 JKTS Jastrzębie Zdrój 33
Jastrzębska Dajana 1996 MKS Siemianowice Śląskie 33
Sala Magdalena 1998 MOSiR Mysłowice 33
17-24.
Mazur Sonia 1996 UKS The Best Bestwinka 24
Matusiak Karolina 1996 RKS Cukrownik Chybie 24
Szymura Wiktoria 2000 KŚ AZS Pol.Śl. Gliwice 24
Hławiczka Dorota 1998 LKS Leszniaka Leszna Górna 24
Gąsior Jolanta 1999 MOSiR Mysłowice 24
Herok Magdalena 1998 RKS Cukrownik Chybie 24
Nikiel Marta 1999 RKS Cukrownik Chybie 24
Ciesielska Agata 1997 SKS Spartakus Gliwice 24
25-32.
Morys Julia 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 13
Kocierz Magdalena 1997 LITS Anders Jedność Żywiec 13
Dyrda Agnieszka 1996 ULKS Ligota 13
Braś Julia 2000 MOSiR Mysłowice 13
Bajcar Justyna 1997 RKS Cukrownik Chybie 13
Mroszczak Anna 1997 Niestowarzyszona 13
Kucza Emilia 1997 Niestowarzyszona 13
Kulasińska Sonia 2000 MOSiR Mysłowice 13



REKLAMA Czytaj dalej



młodzicy:
1. Szymczyk Jan 1997 UKS Huragan Sosnowiec 60
2. Błajet Mateusz 1996 BTTS Silesia Miechowice Bytom 56
3-4.
Spandel Szymon 1997 LKS Rój Żory 52
Baran Sebastian 1998 MOSiR Mysłowice 52
5. Urbańczyk Jan 1997 MOSiR Mysłowice 49
6. Łodziana Maciej 1996 LITS Anders Jedność Żywiec 47
7-8.
Cupiał Mateusz 1997 MOSiR Mysłowice 44
Baran Rafał 1997 MOSiR Mysłowice 44
9-12.
Twardowski Szymon 1997 UKS Huragan Sosnowiec 40
Wandraj Marek 1996 LKS Rój Żory 40
Bieroński Arkadiusz 1996 ULKTS Pszczyna 40
Myszkowski Patryk 1997 KS Viret CMC Zawiercie 40
13-16.
Ibrom Piotr 1996 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 33
Derska Filip 1996 Niestowarzyszony 33
Szuster Mateusz 1997 ULKTS Pszczyna 33
Izworski Filip 1996 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 33
17-24.
Szymura Adrian 1996 KŚ AZS Pol.Śl. Gliwice 24
Nadolski Dawid 1998 GKS Gwarek Ornontowice 24
Felkel Grzegorz 1998 ŁTS Łabędy Gliwice 24
Pielorz Paweł 1996 LKS Rój Żory 24
Kuźnik Mariusz 1998 GKS Gwarek Ornontowice 24
Hojkowski Adrian 1996 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 24
Krawczyk Jędrzej 1997 KTS Lędziny 24
Caputa Michał 1996 LITS Anders Jedność Żywiec 24
25-32.
Hawel Adam 1996 MUKS Jedynka Pszów 13
Gawor Marek 1996 UKS The Best Bestwinka 13
Pszonka Michał 1998 BISTS Bielsko-Biała 13
Bosowski Piotr 1997 SKS Spartakus Gliwice 13
Dziembała Dominik 1996 LKS Lesznianka Leszna Górna 13
Bursig Krzysztof 1997 ULKS Tęcza Nakło Śląskie 13
Balcerzak Marcin 1998 BTTS Silesia Miechowice Bytom 13
Żyła Michał 1996 LKS Orzeł Stanica 13


Ilość komentarzy: 2

xD napisał:
25 Kwietnia 2009
IP: 85.14.78.*
gratki dla Żygusia

--- napisał:
05 Maja 2009
IP: 195.72.148.*
Jak widać Mateusz Błajet pnie się pomału do przodu.
Tak trzymaj Mateusz w końcu pracujesz na to ciężko

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.