...

Sebastian Gall wygrał drugi turniej o Puchar Prezesa UGKS Odra Brzeg

Kategoria: Zawodnicy - Amatorzy / 30 Marca 2009

Brzeg - herb

Wyświetleń: 1436

Komentarzy: 1

Tagi:
amatorzy
Puchar Prezesa UGKS Odra Brzeg
Sebastian Gall

Sebastian Gall (Janów) wygrał drugi turniej amatorów o Puchar Prezesa UGKS Odra Brzeg. W zawodach wzięło udzial 63. zawodników i zawodniczek.


REKLAMA Czytaj dalej

Klasyfikacja:
1. Gall Sebastian    Janów
2. Gołębiowski Zygmunt    Szybowice
3. Józala Waldemar    Wieluń
4. Mały Szczepan    Wołczyn
5. Izydorczyk Jan    Opole
6. Frączek Zbigniew    Wrocław
7. Pychyński Sławomir    Wieluń
8. Banaszkiewicz Ryszard    Brzeg
9. Lechowski Grzegorz    Wrocław
10. Paździorny Tomasz    Łaziska
11. Augustyn Wojciech    Wrocław
12. Stępień Tadeusz    Brzeg
13. Łojek Bogusław    Prudnik
14. Banik Andrzej    Strzelniki
15. Strzeja Andrzej    Szymiszów
16. Lechowski Piotr    Wrocław
17. Pacek Marek    Brzeg
18. Matuszewski Jacek    Brzeg
19. Bulkiewicz Krzysztof    Opole
20. Sobusiak Marek    Brzeg
21. Pawlak Konrad    Wrocław
22. Żerdzicki Stefan    Wrocław
23. Krawczyk Izabela    Wieruszów
24. Andrzejewski Andrzej    Brzeg
25. Pawłowski Leszek    Wrocław
26. Podsiadły Andrzej    Tychy
27. Polok Andrzej    Krośnica
28. Kapica Marek    Lututów
29. Swałtek Bogusław    Prudnik
30. Chmielarz Bogdan    Wieluń
31. Matys Adam    Kluczbork
32. Kikut Henryka    Łoziny
33. Drwięga Wojciech    Łaziska
34. Urbańczyk Bogdan    Mikołów
35. Kleszcz Zdzisław    Olesno
36. Marchalewicz Wacław    Kaczorów
37. Poważny Leszek    Wrocław
38. Helbin Lesław    Nysa
39. Teszner Marcin    Wrocław
40. Urban Andrzej    Czarnowąsy
41. Szopa Dariusz    Wieluń
42. Humieniecki Stanisław    Szybowice
43. Krzyżanowski Wojciech    Pokój
44. Toboła Mirosław    Strzelce Opolskie
45. Jankowski Janusz    Nysa
46. Kleszcz Krzesimir    Olesno
47. Kopeć Joanna    Nysa
48. Wiktorek Przemysław    Olesno
49. Bajor Natalia    Brzeg
50. Słotołowicz Stanisław    Opole
51. Nalepa Dariusz    Nysa
52. Urban Martin    Czarnowąsy
53. Hreczuch Jan    Wrocław
54. Witoszyński Jerzy    Wrocław
55. Kółeczko Kamil    Olesno
56. Golas Krzysztof    Lututów
57. Kielman Leszek    Brzeg
58. Kula Konrad    Kałków
59. Kowalik Stanisław   
60. Wieczorek Dariusz    Czarnowąsy
61. Szlempo Zbigniew    Nysa
62. Wąchała Sabina    Nysa
63. Kabza Daniel    Nysa


Ilość komentarzy: 1

jan napisał:
30 Marca 2009
IP: 83.5.90.*
A gdzie wyniki z eliminacji wojewódzkich żaków (PS)?

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.