...

Znamy nowych trzecioligowców na Śląsku

Kategoria: Liga profesjonalna - III liga / 27 Marca 2009

Drużyny LKS Liswarta Ildar Lisów, MKS Sokół II Orzesze, KKS Kolejarz Gliwice i LITS Anders Jedność II Żywiec wygrały rywalizację w 4. lidze i awansowały do 3. ligi w woj. śląskim.

Tabele rozgrywek:

gr. 1:



REKLAMA Czytaj dalej



gr. awansująca:
1. LITS Anders Jedność II Żywiec      14      27 : 1      109 : 31
2. MOSiR MOSM Tychy     14     25 : 3     108 : 32
3. LKS Orzeł Łękawica     14     19 : 9     96 : 44
4. LKS Orzeł Mirex II Kozy     14     15 : 13     86 : 54
5. LITS Anders Jedność III Żywiec     14     13 : 15     54 : 86
6. LKS Pogórze     14     6 : 22     50 : 90

gr. spadkowa:
7. ULKTS Pszczyna     12     11 : 13     62 : 58
8. LKS Lesznianka II Leszna Górna     12     9 : 15     49 : 71
9. LKS Beskid II Brenna     12     5 : 19     33 : 87
10. KTS III Lędziny     12     2 : 22     18 : 102

gr. 2:

gr. awansująca:
1. KKS Kolejarz Gliwice      16      29 : 3      121 : 39
2. MOSiR Sparta Zabrze     16     28 : 4     122 : 38
3. LKS Naprzód Żernica     16     20 : 12     93 :67
4. LKS Młodość Rudno     16     17 : 15     83 : 77
5. LKS Naprzód Wieszowa     16     16 : 16     85 : 75
6. ULKS Ruch Pniów     16     15 : 17     76 : 84

gr. spadkowa:
7. ULKS Pławniowice     16     16 : 16     80 : 80
8. ŁTS Łabędy II Gliwice     16     14 : 18     78 : 82
9. GKS Gwarek II Ornontowice     16     13 : 19     57 : 103
10. KŚ AZS Pol.Śl.II Gliwice     16     12 : 20     69 : 91
11. LKS 45 Bujaków Mikołów     16     9 : 23     47 : 113
12. LKS Naprzód Łubie     16     3 : 29     49 : 111               

gr. 3:

gr. awansująca:
1. MKS Sokół II Orzesze      16      27 : 5      108 : 52
2. ŁKTS Piast Łaziska Górne     16     26 : 6     111 : 49
3. LKS Czarni Gorzyce     16     24 : 8     100 : 60
4. MUKS Jedynka II Pszów     16     20 : 12     90 : 70
5. UGKS Sokół Zebrzydowice     15     15 : 15     70 : 80(+4)
6. LKS Jedność Rogoźna II Żory     15     15 : 15 74 : 76(-4)

gr. spadkowa:
7. KS Bojanów     16     20 : 12     96 : 64
8. LKS Pawłów     16     17 : 15     83 : 77
9. TKKF Tajfun Kuźnia Raciborska     15     9 : 21     60 : 90
10. LKS Rój III Żory     15     9 : 21     58 : 72
11. KS II Bojanów     15     4 : 26     49 : 101
12. UKS Junior Kuźnia Raciborska     15     0 : 30     33 : 117

gr. 4:

gr. awansująca:
1. LKS Liswarta Ildar Lisów      16      30 : 2      135 : 25(+8)
2. KS Górnik 09 Mysłowice     16     30 : 2     117 : 43(-8)
3. KS Unia Kalety     16     21 : 11     93 : 67
4. BTTS Silesia Miechowice II Bytom     16     19 : 13     93 : 67
5. KU AZS Uniwersytetu Śl.II Katowice     15     12 : 18     63 : 87
6. LKS Grom Złota Dama II Poczesna     15     10 : 20     54 : 96

gr. spadkowa:
7. LKS Piast Ożarowice     16     18 : 14     87 : 73
8. UKS Sokół 43 II Katowice     16     16 : 16     75 : 85
9. MKS Skarbek III Tarnowskie Góry     16     13 : 19     72 : 88
10. UKS Huragan Sosnowiec     16     12 : 20     75 : 85
11. MCKS II Czeladź     16     9 : 23     60 : 100
12. LKS Piast II Ożarowice     16     0 : 32     26 : 134


Ilość komentarzy: 2

aaa napisał:
27 Marca 2009
IP: 195.205.169.*
W ostatniej kolejce Kolejarz pokazał kto jest najlepszy w grupie 2 Kolejarz-Sparta 9:1. Brawo!!!

szkoda napisał:
27 Marca 2009
IP: 83.238.182.*
Orzesze II w dwumeczu gorsze od Łazisk no ale niestety..

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.