...

Grand Prix Gorzyc w tenisie stołowym

Kategoria: Turnieje w Polsce - Pozostałe turnieje / 10 Marca 2009

Wyświetleń: 1058

Komentarzy: 2

Tagi:
Grand Prix Gorzyc w tenisie stołowym

15 marca odbędzie się dziesiąty turniej z cyklu Grand Prix Gorzyc w tenisie stołowym o puchar Wójta Gminy.

komunikat zawodów:

Organizator:
Klub sportowy OSP Bełsznica, LKS "Czarni" Gorzyce, Urząd Gminy Gorzyce.REKLAMA Czytaj dalejTermin i miejsce:
Turniej rozegrany zostanie w sali gimnastycznej Gimnazjum Gorzyce, ul. Raciborska 55. Początek o godz. 9 00, w dniu 15.03.2009 (niedziela).

Kategorie:
Turniej rozegrany zostanie w kategoriach: I – do 15 lat (od rocznika 1993), II – powyżej 15 lat (do rocznika 1992, amatorzy do III ligi), III – Open, na siedmiu profesjonalnych stołach i przy dobrym oświetleniu.

Prawo startu:
W kategorii I ma prawo startu każdy zawodnik urodzony w roku 1993 i latach późniejszych. W kategorii II ma prawo startu każdy zawodnik urodzony do 1992 roku włącznie, nie zrzeszony w klubie PZTS'u lub posiadający 2 letnią przerwę w rozgrywkach, oraz każdy zawodnik urodzony do 1992 roku włącznie, zrzeszony i grający w lidze III i ligach niższych. W kategorii III ma prawo startu każdy zawodnik.

System rozgrywek:
Turniej w każdej kategorii rozegrany zostanie systemem pucharowym do dwóch przegranych pojedynków przy czym zwycięzca drabiny z przodu zostanie zwycięzcą turnieju, natomiast z tyłu gra toczy się o II miejsce.

Sprawy finansowe:
Startowe w kategorii do 15 lat - 5 zł. Pozostałe kategorie - 10 zł.

Nagrody:
Nagrody rzeczowe (pieniężne): I miejsce - 40%, II miejsce – 30%, III miejsce – 20%, IV miejsce – 10%, liczone z ogólnej puli zebranej ze startowego. Zwycięzcy każdej kategorii otrzymują puchary, oraz za miejsca 1-3 dyplomy.

Postanowienia ogólne:
W turnieju rozstawieni zostaną zawodnicy zgodnie z rankingiem PZTS lub rankingiem amatorów, uwzględnia się również wyniki z poprzedniego cyklu Grand Prix (według uznania organizatora). Wszelkie sprawy wynikłe w czasie trwania turnieju rozpatrywane będą na miejscu przez sędziego głównego. W całym turnieju obowiązywać będą przepisy i regulamin PZTS. Prawo interpretacji niniejszego regulaminu przysługuje tylko organizatorom.


Ilość komentarzy: 2

y napisał:
10 Marca 2009
IP: 84.38.82.*
W jakim województwie te GORZYCE bo są i w Podkarpackim.

Gorzyce napisał:
10 Marca 2009
IP: 85.202.157.*
województwo Śląskie, z Katowic kierunek na Rybnik, Wodzisław Śląski, Chałupki..

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.