...

Wyniki z II OTK weteranów

Kategoria: Turnieje w Polsce - OTK / 02 Marca 2009

Jan Targosiński/foto by Slavoj Praha

Wyświetleń: 6732

Komentarzy: 17

Tagi:
weterani
Toruń
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny

W Toruniu odbył się II Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny weteranów w tenisie stołowym. W zawodach wzięło udział 262. zawodników i zawodniczek.

klasyfikacje:

mężczyźni - 40-49 lat:
1. Rachański    Artur    Lubelskie
2. Zemła    Piotr    Śląskie
3-4.
Wielgus    Stefan    Mazowieckie
Placek    Krzysztof    Łódzkie
5-8.
Wieczerzak    Jacek    Kujawsko-Pomorskie
Małkus    Paweł    Wielkopolskie
Derkowski    Robert    Dolnośląskie
Breński    Remigiusz    Kujawsko-Pomorskie
9-16.
Majewski    Tomasz    Kujawsko-Pomorskie
Piotrowski    Krzysztof    Kujawsko-Pomorskie
Paliwoda    Zdzisław    Warminsko-Mazurskie
Mroziński    Romuald    Wielkopolskie
Paga    Paweł    Kujawsko-Pomorskie
Jaskulski    Grzegorz    Dolnośląskie
Płocharski    Jarosław    Wielkopolskie
Nowakowski    Witold    Śląskie
17-24.
Konecki    Adam    Łódzkie
Kalina    Leszek    Łódzkie
Snarski    Krzysztof    Mazowieckie
Skowroński    Dariusz    Mazowieckie
Rogoziński    Tomasz    Łódzkie
Desselberger    Andrzej    Kujawsko-Pomorskie
Hoffman    Włodzimierz    Kujawsko-Pomorskie
Mańkowski    Piotr    Kujawsko-Pomorskie
25-32.
Chojnowski    Ferdynand    Warminsko-Mazurskie
Ratyński    Wojciech    Mazowieckie
Jurgoński    Tomasz    Lubuskie
Korman    Krzysztof    Kujawsko-Pomorskie
Kaliński    Marek    Kujawsko-Pomorskie
Piechnik    Roman    Lubelskie
Zieliński    Artur    Mazowieckie
Folwarski    Wojciech    Mazowieckie
33-36.
Biernacki    Dariusz    Mazowieckie
Wymiatał    Robert    Zachodniopomorskie
Stoklas    Hubert    Mazowieckie
Kosewski    Witold    Warminsko-Mazurskie
37-40.
Hatała    Bogdan    Warminsko-Mazurskie
Tokarczyk    Krzysztof    Kujawsko-Pomorskie
Trapp    Andrzej    Pomorskie
Masiukiewicz    Władysław    Wielkopolskie
41-48.
Lewandowski    Paweł    Kujawsko-Pomorskie
Chjnacki    Piotr    Kujawsko-Pomorskie
Pierzchała    Mirosław    Wielkopolskie
Krajewski    Ireneusz    Łódzkie
Wiśniewski    Krzysztof    Wielkopolskie
Kopeć    Damian    Wielkopolskie
Musialik    Tomasz    Kujawsko-Pomorskie
Iwuć    Stefan    Lubuskie
49-64.
Turakiewicz    Marek    Kujawsko-Pomorskie
Lewandowski    Grzegorz    Kujawsko-Pomorskie
Derkowski    Dariusz    Kujawsko-Pomorskie
Stefańczyk    Boguslaw    Łódzkie
Kroczyński    Tadeusz    Łódzkie
Złakowski    Wiesław    Warminsko-Mazurskie
Olech    Krzysztof    Kujawsko-Pomorskie
Górski    Krzysztof    Kujawsko-Pomorskie
Czarniawski    Piotr    Lubuskie
Składanek    Paweł    Mazowieckie
Oliwkowski    Andrzej    Mazowieckie
Krause    Krzysztof    Kujawsko-Pomorskie
Romulewicz    Robert    Warminsko-Mazurskie
Meller    Kazimierz    Kujawsko-Pomorskie
Jaśkiewicz    Jacek    Mazowieckie
Dalke    Krzysztof    Kujawsko-Pomorskie
65-80.
Zawadzki    Jerzy    Dolnośląskie
Ługowski    Jarosław    Łódzkie
Ciesiołkiewicz    Waldemar    Łódzkie
Jakubowski    Dariusz    Kujawsko-Pomorskie
Małecki    Paweł    Wielkopolskie
Kasendra    Jan    Wielkopolskie
Kozłowski    Jędrzej    Lubuskie
Gorczyca    Janusz    Mazowieckie
Sobków    Zbigniew    Dolnośląskie
Klawiński    Dariusz    Kujawsko-Pomorskie
Cieśla    Jacek    Zachodniopomorskie
Nawrocki    Andrzej    Wielkopolskie
Korczak    Tomasz    Mazowieckie
Szeparowicz    Piotr    Podlaskie
Baruch    Dariusz    Podlaskie
Kostecki    Marek    Kujawsko-Pomorskie



REKLAMA Czytaj dalej



mężczyźni - 50-59 lat:
1. Kasprzak    Sławomir    Łódzkie
2. Kastrau    Zenon    Warmińsko-Mazurskie
3-4.
Zagajewski    Stanisław    Dolnośląskie
Przybyłowicz    Marek    Mazowieckie
5-8.
Pietrzniak    Zbigniew    Pomorskie
Andrzejczak    Marek    Pomorskie
Strzałka    Marian    Śląskie
Urbański    Adam    Małopolskie
9-16.
Czajor    Mariusz    Pomorskie
Prusiński    Henryk    Warmińsko-Mazurskie
Białek    Grzegorz    Wielkopolskie
Lewczuk    Mirosław    Śląskie
Woźniak    Marian    Mazowieckie
Pęda    Leszek    Mazowieckie
Biedziuk    Antoni    Zachodniopomorskie
Żukowski    Janusz    Zachodniopomorskie
17-24.
Kryszak    Piotr    Kujawsko-Pomorskie
Krawczyk    Andrzej    Zachodniopomorskie
Cywiński    Roman    Kujawsko-Pomorskie
Sielski    Janusz    Warmińsko-Mazurskie
Dobrzelecki    Bogusław    Pomorskie
Kucharski    Zbigniew    Pomorskie
Boiński    Stanisław    Kujawsko-Pomorskie
Zieliński    Piotr    Kujawsko-Pomorskie
25-32.
Płotek    Wiesław    Pomorskie
Szymaszek    Kazimierz    Zachodniopomorskie
Kiedrowicz    Jerzy    Wielkopolskie
Kasior    Andrzej    Zachodniopomorskie
Lipczyński    Grzegorz    Mazowieckie
Szumlas    Adam    Kujawsko-Pomorskie
Borkowski    Wiaczesław    Wielkopolskie
Pater    Edward    Kujawsko-Pomorskie
33-36.
Madej    Bogusław    Śląskie
Wlekliński    Marek    Kujawsko-Pomorskie
Zbylut    Władysław    Zachodniopomorskie
Opioła    Tomasz    Małopolskie
37-40.
Młotkowski    Krzysztof    Kujawsko-Pomorskie
Juszko    Andrzej    Łódzkie
Wołowiec    Ryszard    Kujawsko-Pomorskie
Grajkowski    Janusz    Kujawsko-Pomorskie
41-48.
Chorzępa    Jan     Dolnośląskie
Mikołajczak    Robert    Łódzkie
Olechnowicz    Marian    Lubuskie
Janicki    Stanisław    Kujawsko-Pomorskie
Wojciechowski    Piotr    Kujawsko-Pomorskie
Rechcinski    Michał    Łódzkie
Lewandowski    Zbigniew    Kujawsko-Pomorskie
Pitala    Stanisław    Małopolskie
49-64.
Farmus    Bernard    Wielkopolskie
Kamiński    Marek    Mazowieckie
Hyjek    Bogusław    Kujawsko-Pomorskie
Tylski    Krzysztof    Mazowieckie
Mąkosa    Benedykt    Mazowieckie
Wrzesiński    Edmund    Kujawsko-Pomorskie
Matysiak    Marian    Pomorskie
Węgrowicz    Wojciech    Mazowieckie
Liwszic    Borys    Mazowieckie
Płotek    Krzysztof    Pomorskie
Panfil    Jerzy    Kujawsko-Pomorskie
Zdunczyk    Waldemar    Pomorskie
Ścibisz    Mirosław    Pomorskie
Rybicki    Władysław    Mazowieckie
Cieloszek    Adam    Wielkopolskie
Bekisz    Paweł    Lubuskie
65-80.
Wojciechowski    Józef    Kujawsko-Pomorskie
Nykiel    Józef    Podkarpackie
Pietrzycki    Waldemar    Wielkopolskie
Kielak    Zbigniew    Kujawsko-Pomorskie
Daroszewski    Leszek    Kujawsko-Pomorskie
Piwowarski    Krzysztof    Mazowieckie
Krawczyk    Andrzej    Zachodniopomorskie
Żochowski    Stefan    Mazowieckie
Skrocki    Dariusz    Pomorskie
Borkowski    Ryszard    Mazowieckie
Szymański    Stanisław    Pomorskie
Oliwkowski    Jacek    Mazowieckie
Ostrowski    Wiesław    Kujawsko-Pomorskie
Sybila    Bogusław    Wielkopolskie
Rozner    Jan    Mazowieckie
81-83.
Kowalski    Krzysztof    Pomorskie
Ostrowski    Zbigniew    Kujawsko-Pomorskie
Szantyr    Piotr    Pomorskie

mężczyźni - 60-64 lat:
1. Nowak    Jan    Lubuskie
2. Ofiarski    Marek    Podkarpackie
3-4
Kurzak    Bronisław    Świętokrzyskie
Przygoda    Jerzy    Wielkopolskie
5-8.
Finkowski    Marian    Lubelskie
Dulkowski    Franciszek    Kujawsko-Pomorskie
Żywotek    Sylwester    Łódzkie
Wasilewski    Włodzimierz    Pomorskie
9-16.
Pytkowski    Tadeusz    Łódzkie
Markiewicz    Jan    Mazowieckie
Kowalczyk    Lech    Śląskie
Olbiński    Janusz    Łódzkie
Staszczyk    Jan    Wielkopolskie
Białoń    Bronisław    Śląskie
Jędrusek    Andrzej    Wielkopolskie
Roziński    Aleksander    Lubuskie
17-24.
Wojciechowski    Andrzej    Kujawsko-Pomorskie
Czarny    Roman    Małopolskie
Renkel    Edmund    Kujawsko-Pomorskie
Michalak    Henryk    Lubuskie
Koberski    Stanisław    Wielkopolskie
Jaroszyński    Franciszek    Wielkopolskie
Puu    Aarne    Małopolskie
Wojnarski    Janusz    Mazowieckie
25-28.
Kozaczek    Jerzy    Dolnośląskie
Mruk    Wiesław    Łódzkie
Boliszewski    Mariusz    Warmińsko-Mazurskie
Pawłowski    Lech    Dolnośląskie

mężczyźni - 65-69 lat:
1. Gajek    Grzegorz    Mazowieckie
2. Glura     Henryk    Kujawsko-Pomorskie
3-4.
Orzechowski    Zdzisław    Łodzkie
Banaszkiewicz    Ryszard    Dolnoślaskie
5-8.
Piskorowski    Jerzy    Warmińsko-Mazurskie
Pięta    Piotr    Małopolskie
Kulczycki    Ryszard    Lubuskie
Gołębiewski    Kazimierz    Kujawsko-Pomorskie
9-16.
Matracki    Zygmunt    Pomorskie
Burczyński    Gerard    Kujawsko-Pomorskie
Budrewicz    Benedykt    Pomorskie
Hreczuch    Jan    Dolnoślaskie
Gęsicki    Marian    Łodzkie
Pinski    Mariusz    Pomorskie
Motowidło    Józef    Pomorskie
Dzięgielewski    Zygmunt    Pomorskie
17-23.
Dąbrowski    Edward    Mazowieckie
Wieczorek    Stanisław    Lubelskie
Rutkowski    Józef    Kujawsko-Pomorskie
Pomahaczi    Franciszek    Dolnoślaskie
Domański    Marian    Łodzkie
Pawlak    Leon    Mazowieckie
Bukowski    Jan    Śląskie
25-26.
Sajdak    Marek    Śląskie
Karczmarczyk    Mirosław    Pomorskie

mężczyźni - 70-74 lata:
1. Wyrzykowski    Marian    Zachodniopomorskie
2. Gorczyca    Bogusław    Mazowieckie
3-4.
Nowak    Edward    Pomorskie
Gospodarczyk    Wiesław    Mazowieckie
5-8.
Jagniątkowski    Wiesław    Mazowieckie
Roszak    Ryszard    Kujawsko-Pomorskie
Leszczyna    Paweł     Śląskie
Waszak    Edward    Lubelskie
9-12.
Ciężkowski    Eryk    Śląskie
Pyka    Józef    Warmińsko-Mazurskie
Bohatyrewicz    Józef    Zachodniopomorskie
Chabierski    Czesław    Dolnosląskie
13-15.
Buława    Roman    Kujawsko-Pomorskie
Gromadzki    Zbigniew    Pomorskie
Sznajderski    Adam    Dolnosląskie
17-20.
Rogozinski    Ryszard    Łódzkie
Kasperczyk    Remigiusz    Dolnosląskie
Pawlik    Henryk    Mazowieckie
Dojka    Lech    Pomorskie

mężczyźni - pow. 74 lat:
1. Joński    Zbigniew    Dolnośląskie
2. Myrcik    Józef    Mazowieckie
3-4.
Żerdzicki    Stefan    Dolnośląskie
Gurzyński    Janusz    Mazowieckie
5-8.
Targosiński    Jan     Mazowieckie
Straszkiewicz    Zbigniew    Kujawsko-pomorskie
Munio    Hieronim    Lubelskie
Nowak    Erwin    Kujawsko-pomorskie
9. Maślak    Marian    Wielkopolskie
10. Pawłowski    Julian    Kujawsko-pomorskie

kobiety:
1. Paluch    Dorota    Śląskie
2. Zborowska    Alina    Śląskie
3-4.
Lewandowska    Iwona    Łódzkie
Gregorczyk    Teresa    Mazowieckie
5-8.
Michalczyk    Ewa    Podkarpackie
Sturm    Teresa    Wielkopolskie
Bielak    Katarzyna    Mazowieckie
Cieśla    Magdalena    Zachodniopomorskie
9-12.
Grzejda    Grażyna    Mazowieckie
Kiersznicka    Halina    Zachodniopomorskie
Rumińska    Grażyna    Lubuskie
Nowakiewicz    Danuta    Śląskie
13-15.
Krępska    Jolanta    Łódzkie
Hojka    Jadwiga    Śląskie
Jakubowska    Hanna    Kujawsko-Pomorskie


Ilość komentarzy: 17

Krzysztof Piotr napisał:
02 Marca 2009
IP: 83.8.84.*
W imieniu organizatorów dziękuję za tak liczne przybycie do Torunia
Pozdrawiam Krzysztof Piotrowski

dżon napisał:
02 Marca 2009
IP: 193.189.116.*
a gdzie fifek jest ?? zakonczyl juz ??

jans napisał:
03 Marca 2009
IP: 79.191.3.*
Gratulacje dla wszystkich! Podium w tak licznej konkurencji mojego Kolegi ze Skierniewc - Krzysztofa Placka budzi szacunek!

Krzysiek P. napisał:
03 Marca 2009
IP: 213.77.213.*
Dziękuje serdecznie, sam nie mogłem w to uwierzyć.

MLUKS Dwójka Ra napisał:
03 Marca 2009
IP: 87.205.240.*
brawo Krzysiek Placek niech Kuba sie cieszy Ze ma takiego tate ...

bobo lbn napisał:
03 Marca 2009
IP: 83.12.50.*
wielkie gratulacje dla Artura Rachanskiego jest w swietnej formie co rownież potwierdził na MW Seniorow wywalczając najnizszy stopien pudła.Zostawił takie nazwisko jak Kubiak-1 liga Tarnogrod.
Wielkie graty.

gracz napisał:
03 Marca 2009
IP: 89.229.20.*
fifek spija w szkocji od dwoch lat

Krzysiek P. napisał:
03 Marca 2009
IP: 213.77.213.*
Najlepiej z woj. łódzkiego oczywiście Sławek Kasprzak, zwycięstwo w kat. 50-59, 83 uczestników, a mecz ze Zbyszkiem Kucharskim, a później finał z Zenonem Kastrau to widowiska na które z przejemnością się patrzyło. Gratulacje Sławek!!!

mucha napisał:
03 Marca 2009
IP: 213.158.196.*
Spoko,spoko-Kasprzak wyśliznął się Strzałce;w setach było 2;2-w piątym przegrywał nawet 3;8,następnie 8;10-by wygrać po przewagach ... .!!!

weteran napisał:
03 Marca 2009
IP: 213.158.196.*
Było na co popatrzeć!!!!Wspani ale walczył Witold Nowakowski...i gdyby miał więcej szczęścia w losowaniu z pewnością stanął by na pudle!!!! Widać że jest w super formie!!!!

Marek Pyzik napisał:
03 Marca 2009
IP: 79.185.96.*
Po tym poznać klasę zawodnika

Michał Markowsk napisał:
03 Marca 2009
IP: 85.222.17.*
Gratulacje dla Pana Krzysztofa Placka za zajęcie medalowego miejsca !!!

rakieta napisał:
04 Marca 2009
IP: 81.168.185.*
Mucha- i to jest wlasnie cos swietnego zeby tak rozegrac gre na swoja korzysc jaka uczynil to Slawek.I tu pokazal Slawek jaka ma swietna psychike podczas takich parti..BRAWO SLAWEK.

rakieta napisał:
04 Marca 2009
IP: 81.168.185.*
To jest sztuka wyjsc z takiej opresji i wygrac meczyk na swoje zwyciestwo co tez Slawek uczynil.Po prostu pokazal jakim nadal jest swietnym zawodnikiem.

Krzysiek P. napisał:
04 Marca 2009
IP: 93.105.197.*
Do"Weterana" Witek nie musi nikomu udowadniać, że jest jednym z lepszych weteranów w tym kraju. On już to nie raz udowodnił. Wśród 3 turniei każdemu się coś może przytrafić. Ja uważam, że Witek pokaże na MP gdzie jego miejsce, a jak znam Witka to na podium, czego mu serdecznie życzę,

Marek P. napisał:
05 Marca 2009
IP: 79.185.82.*
Brawo Krzysiek Placek za wynik,rewelacyjny,ż ycie zaczyna się po 40-tce...

Do Marka Pyzika napisał:
11 Maja 2009
IP: 91.150.223.*
Marek odezwij sie na maila:bochmar@vp.pl
pozdrawiam Mariusz Bochenek

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.