...

Wyniki III WTK kategorii młodzieżowych w woj. opolskim

Kategoria: Turnieje w Polsce - OTK / 09 Lutego 2009

Tomasz Kolanko (LUKS MGOKSiR Korfantów), Jessica Andraczek (LZS Victoria Chróścice), Aleksandra Nowak (LZS Victoria Chróścice), Grzegorz Wróbel (KTS MOKSiR Zawadzkie), Julia Drzozga (KTS MOKSiR Zawadzkie), Mateusz Adamski (MMKS Kędzierzyn-Koźle), Magda Kozubek (LZS Victoria Chróścice) i Patryk Gamrot (LZS Victoria Chróścice) wygrali III WTK w kategoriach młodzieżowych w woj. opolskim.

klasyfikacje:

żacy:
1. Gamrot Patryk 1998 LZS Victoria Chróścice 20 pkt
2. Gabor Wojciech 1998 KTS MOKSiR Zawadzkie 18 pkt
3. Krąpiec Klaudiusz 2000 LUKS MGOKSiR Korfantów 16 pkt
4. Cież Michał 1999 MMKS Kędzierzyn Koźle 15 pkt
5. Miarecki Jędrzej 1998 UGKS Odra Brzeg 13 pkt
6. Gall Jakub 2001 UGKS Odra Brzeg 12 pkt
7. Plutecki Marcin 1998 UKS 15 Kędzierzyn Koźle 10 pkt
8. Wciseł Piotr 1998 MMKS Kędzierzyn Koźle 9 pkt
9-12.
Starczewski Adam 1998 MMKS Kędzierzyn Koźle 7 pkt
Kuźmiński Paweł 2000 UGKS Odra Brzeg 7 pkt
Pastuszczak Patryk 1998 UGKS Odra Brzeg 7 pkt
Caryński Filip 1998 UKS 15 Kędzierzyn Koźle 7 pkt
13-15.
Jończyk Łukasz 1998 DOKiS Dobrodzień 3 pkt
14. Gawlik Dominik 2000 UGKS Odra Brzeg 3 pkt
15. Kuźmiński Piotr 2000 UGKS Odra Brzeg 3 pkt

żaczki:
1. Kozubek Magda 1999 LZS Victoria Chróścice 20 pkt
2. Wójcik Julia 2000 LZS Victoria Chróścice 18 pkt
3. Kasperowicz Natalia 1998 LUKS MGOKSiR Kofrantów 16 pkt
4. Zyzik Nicole 1998 KTS MOKSiR Zawadzkie 15 pkt
5. Kliś Marta 1998 MKS Sokół Niemodlin 13 pkt
6. Kała Małgorzata 2000 KTS MOKSiR Zawadzkie 12 pkt
7. Adamska Wiktoria 2000 MMKS Kędzierzyn Koźle 10 pkt
8. Rozkrut Patrycja 1998 MKS Sokół Niemodlin 9 pkt
9-10.
Olszewska Paulina 1999 MKS Sokół Niemodlin 7 pkt
Rozkrut Alicja 2001 MKS Sokół Niemodlin 7 pkt

młodzicy:
1. Adamski Mateusz 1997 MMKS Kędzierzyn-Koźle 50 pkt OTK
2. Obrycki Sebastian 1996 UKS 15 Kędzierzyn Koźle 47 pkt
3. Budkiewicz Szymon 1997 KTS MOKSiR Zawadzkie 44 pkt
4. Głuszek Wojciech 1996 LZS Victoria Chróścice 42 pkt
5. Kula Konrad 1996 LUKS Kałków 40 pkt
6. Gamrot Patryk 1998 LZS Victoria Chróścice 39 pkt
7. Kała Dawid 1997 KTS MOKSiR Zawadzkie 38 pkt
8. Frącz Rafał 1997 UGKS Odra Brzeg 36 pkt
9-12.
Szumski Bartosz 1997 KTS MOKSiR Zawadzkie 33 pkt
Kozubek Marcin 1996 LZS Victoria Chróścice 33 pkt
Wolny Krzysztof 1997 UKS Dalachów 33 pkt
Piecka Patryk 1996 KTS MOKSiR Zawadzkie 33 pkt
13-16.
Ryng Patryk 1997 UKS Skorpion Jaworzno 28 pkt
Gabor Wojciech 1998 KTS MOKSiR Zawadzkie 28 pkt
Ryng Łukasz 1997 UKS Skorpion Jaworzno 28 pkt
Gamrot Mateusz 1997 LZS Victoria Chróścice 28 pkt
17-24.
Kolman Marcin 1997 MKS Sokół Niemodlin 20 pkt
Haręża Michał 1996 LUKS Kałków 20 pkt
Pazurek Sebastian 1996 MMKS Kędzierzyn-Koźle 20 pkt
Gall Jakub 2001 UGKS Odra Brzeg 20 pkt
Wilk Artur 1997 UKS Skorpion Jaworzno 20 pkt
Sobczyk Kasper 1997 GUKS Byczyna 20 pkt
Miarecki Jędrzej 1998 UGKS Odra Brzeg 20 pkt
Gawlik Daniel 1997 UGKS Odra Brzeg 20 pkt
25. Krąpiec Klaudiusz 2000 LUKS MGOKSiR Korfantów 11 pkt

młodziczki:
1. Drzozga Julia 1996 KTS MOKSiR Zawadzkie 50 pkt OTK
2. Gosztyła Anna 1996 KTS MOKSiR Zawadzkie 47 pkt
3. Kluba Magdalena 1996 UKS Jaworzno 44 pkt
4. Kierzek Paulina 1997 UKS Dalachów 42 pkt
5. Zając Katarzyna 1997 UKS Dalachów 40 pkt
6. Kozubek Magda 1999 LZS Victoria Chróścice 39 pkt
7. Zyzik Nicole 1998 KTS MOKSiR Zawadzkie 38 pkt
8. Pielucha Weronika 1997 UKS Dalachów 36 pkt
9-12.
Werner Anna 1996 UKS Jaworzno 33 pkt
Kała Małgorzata 2000 KTS MOKSiR Zawadzkie 33 pkt
Handziewicz Sara 1996 LZS Victoria Chróścice 33 pkt
Pinkosz Anna 1997 UKS Dalachów 33 pkt
13-15.
Wójcik Julia 2000 LZS Victoria Chróścice 28 pkt
Rozkrut Patrycja 1998 MKS Sokół Niemodlin 28 pkt
Czech Angelika 1998 MKS Sokół Niemodlin 28 pkt

kadeci:
1. Wróbel Grzegorz 1994 KTS MOKSiR Zawadzkie 60 pkt OTK
2. Adamski Mateusz 1997 MMKS Kędzierzyn-Koźle 57 pkt
3. Staniszewski Piotr 1994 KS Marex Opole 54 pkt
4. Kardyś Adam 1994 KS Marex Opole 52 pkt
5. Farys Łukasz 1994 UKS MOS Opole 50 pkt
6. Franczyk Jarosław 1995 UGKS Odra Brzeg 48 pkt
7. Helbin Maciej 1994 LUKS MGOKSiR Korfantów 46 pkt
8. Barański Jacek 1994 KTS MOKSiR Zawadzkie 44 pkt
9-12.
Obrycki Sebastian 1996 UKS 15 Kędzierzyn Koźle 40 pkt
Budkiewicz Szymon 1997 KTS MOKSiR Zawadzkie 40 pkt
Cer Łukasz 1994 UKS Dalachów 40 pkt
Cer Piotr 1995 UKS Dalachów 40 pkt
13-16.
Skiba Tomasz 1994 LUKS Nysa 33 pkt
Hein Tomasz 1994 UKS MOS Opole 33 pkt
Kała Dawid 1997 KTS MOKSiR Zawadzkie 33 pkt
Jańta Patryk 1995 DOKiS Dobrodzień 33 pkt
17-24.
Płaczek Grzegorz 1994 KTS MOKSiR Zawadzkie 24 pkt
Gamrot Patryk 1998 LZS Victoria Chróścice 24 pkt
Garncarek Filip 1995 UKS Dalachów 24 pkt
Gabor Wojciech 1998 KTS MOKSiR Zawadzkie 24 pkt
Piecka Patryk 1996 KTS MOKSiR Zawadzkie 24 pkt
Stefański Karol 1995 UGKS Odra Brzeg 24 pkt
Pamuła Marcin 1994 UKS Dalachów 24 pkt
Szumski Bartosz 1997 KTS MOKSiR Zawadzkie 24 pkt
25-29.
Wajda Patryk 1995 DOKiS Dobrodzień 13 pkt
Wiktor Bartłomiej 1994 LUKS Nysa 13 pkt
Ostrowski Maciej 1995 UKS MOS Opole 13 pkt
Woliński Adam 1995 MMKS Kędzierzyn-Koźle 13 pkt
Dudel Daniel 1995 MMKS Kędzierzyn-Koźle 13 pkt

kadetki:
1. Nowak Aleksandra 1996 LZS Victoria Chróścice 60 pkt OTK
2. Kluba Klaudia 1994 UKS Dalachów 56 pkt
3. Knyszewska Paulina 1997 LZS Victoria Chróścice 54 pkt
4. Szlapa Sylwia 1995 LZS Victoria Chróścice 52 pkt
5. Gosztyła Anna 1996 KTS MOKSiR Zawadzkie 50 pkt
6. Hajka Daria 1995 LZS Victoria Chróścice 48 pkt
7. Wydmuch Daria 1994 UKS Dalachów 46 pkt
8. Drzozga Julia 1996 KTS MOKSiR Zawadzkie 44 pkt
9-12.
Sinicka Marta 1995 LUKS MGOKSiR Korfantów 40 pkt
Matusiak Paulina 1994 UKS Dalachów 40 pkt
Wiatr Katarzyna 1995 UKS Dalachów 40 pkt
Kawula Małgorzata 1995 UGKS Odra Brzeg 40 pkt
13-16.
Wójcik Julia 2000 LZS Victoria Chróścice 33 pkt
Handziewicz Sara 1996 LZS Victoria Chróścice 33 pkt
Zyzik Nicole 1998 KTS MOKSiR Zawadzkie 33 pkt
Kozubek Magda 1999 LZS Victoria Chróścice 33 pkt
17-19.
Kała Małgorzata 2000 KTS MOKSiR Zawadzkie 24 pkt
Kasperowicz Natalia 1998 LUKS MGOKSiR Korfantów 24 pkt
Kliś Marta 1998 MKS Sokół Niemodlin 24 pkt

juniorki:
1. Andraczek Jessica 1994 LZS Victoria Chróścice 70 pkt OTK
2. Szlapa Sylwia 1995 LZS Victoria Chróścice 66 pkt
3. Nowak Aleksandra 1996 LZS Victoria Chróścice 62 pkt
4. Knyszewska Paulina 1997 LZS Victoria Chróścice 59 pkt
5. Pawlaczyk Katarzyna 1993 UKS Dalachów 57 pkt
6. Matusiak Paulina 1994 UKS Dalachów 55 pkt
7. Skotnicka Katarzyna 1993 UGKS Odra Brzeg 53 pkt
8. Kawula Jagoda 1992 UGKS Odra Brzeg 52 pkt
9-12.
Sinicka Marta 1995 LUKS MGOKiS Korfantów 47 pkt
Wotzko Aneta 1993 LZS Victoria Chróścice 47 pkt
Kawula Małgorzata 1995 UGKS Odra Brzeg 47 pkt
Wydmuch Daria 1994 UKS Dalachów 47 pkt
13-16.
Kluba Klaudia 1994 UKS Dalachów 39 pkt
Ratuszny Justyna 1993 LZS Victoria Chróścice 39 pkt
Hajka Daria 1995 LZS Victoria Chróścice 39 pkt
Gosztyła Anna 1996 KTS MOKSiR Zawadzkie 39 pkt
17-24.
Handziewicz Sara 1996 LZS Victoria Chróścice 28 pkt
Bubisz Dominika 1993 LUKS Kałków 28 pkt
Wójcik Julia 2000 LZS Victoria Chróścice 28 pkt
Wiatr Katarzyna 1995 UKS Dalachów 28 pkt
Drzozga Julia 1996 KTS MOKSiR Zawadzkie 28 pkt
Zyzik Nicola 1998 KTS MOKSiR Zawadzkie 28 pkt
Kozubek Magda 1999 LZS Victoria Chróścice 28 pkt
Dziergas Sonia 1993 LUKS Kałków 28 pkt
25. Kała Małgorzata 2000 KTS MOKSiR Zawadzkie 16 pkt

juniorzy:
1. Kolanko Tomasz 1991 LUKS MGOKSiR Korfantów 70 pkt OTK
2. Patrys Marcin 1991 LUKS MGOKSiR Korfantów 66 pkt
3. Dąbrowski Igor 1993 UKS Dalachów 62 pkt
4. Morcinek Bartosz 1991 KTS MOKSiR Zawadzkie 59 pkt
5. Dropała Michał 1991 KTS MOKSiR Zawadzkie 57 pkt
6. Staniszewski Piotr 1994 KS Marex Opole 55 pkt
7. Sinicki Maciej 1993 LUKS MGOKSiR Korfantów 53 pkt
8. Bąk Sebastian 1993 KS Marex Opole 52 pkt
9-12.
Tobiasz Wojciech 1992 LUKS MGOKSiR Korfantów 47 pkt
Pasoń Przemysław 1991 LUKS MGOKSiR Korfantów 47 pkt
Kaczmarzyk Damian 1992 DOKiS Dobrodzień 47 pkt
Krzyżanek Michał 1991 GUKS Byczyna 47 pkt
13-16.
Wróbel Grzegorz 1994 KTS MOKSiR Zawadzkie 39 pkt
Cer Łukasz 1994 UKS Dalachów 39 pkt
Przybyła Mateusz 1992 LZS Victoria Chróścice 39 pkt
Kardyś Adam 1994 KS Marex Opole 39 pkt
17-24.
Kała Dawid 1997 KTS MOKSiR Zawadzkie 28 pkt
Bernacki Łukasz 1993 LZS Victoria Chróścice 28 pkt
Szlęzak Kamil 1992 LUKS MGOKSiR Korfantów 28 pkt
Obrycki Sebastian 1996 UKS 15 Kędzierzyn Koźle 28 pkt
Kałuża Dawid 1992 LZS Victoria Chróścice 28 pkt
Piecka Patryk 1996 KTS MOKSiR Zawadzkie 28 pkt
Adamski Mateusz 1997 MMKS Kędzierzyn - Koźle 28 pkt
Sieniakiewicz Sławomir 1992 LUKS MGOKSiR Korfantów 28 pkt
25-32.
Sztangier Wojciech 1993 LUKS MGOKSiR Korfantów 16 pkt.
Gamrot Patryk 1997 LZS Victoria Chróścice 16 pkt.
Duda Piotr 1993 UKS Dalachów 16 pkt.
Kozubek Wojciech 1993 LZS Victoria Chróścice 16 pkt.
Jędrek Krzysztof 1993 UKS Dalachów 16 pkt.
Jurczyk Zbigniew 1991 UKS Jaworzno 16 pkt.
Kotylak Paweł 1993 LUKS Nysa 16 pkt.
Kijak Maciej 1993 GUKS Byczyna 16 pkt.
33-43.
Jekiel Michał 1991 UKS Jaworzno 10 pkt.
Tomaszczyk Dominik 1992 GUKS Byczyna 10 pkt.
Kawecki Przemysław 1992 KS Orzeł Branice 10 pkt.
Kolano Marcin 1992 UKS 15 Kędzierzyn Koźle 10 pkt.
Dobski Denis 1993 LUKS MGOKSiR Korfantów 10 pkt.
Kozubek Marcin 1996 LZS Victoria Chróścice 10 pkt.
Szumski Bartosz 1997 KTS MOKSiR Zawadzkie 10 pkt.
Kądzioła Jakub 1993 KS Orzeł Branice 10 pkt.
Pamuła Marcin 1994 UKS Dalachów 10 pkt.
Jarzębski Piotr 1993 MMKS Kędzierzyn - Koźle 10 pkt.
Załugowicz Przemysław 1992 UGKS Odra Brzeg 10 pkt.


Ilość komentarzy: 1

Ania napisał:
09 Lutego 2009
IP: 83.4.22.*
BRAVO !!! dla malutkiej Paulinki ;-)

Zostaw komentarz

antispam image

Uwaga: Włączona jest moderacja komentarzy, może to
spowodować wyświetlenie Twojej wiadomości z opóźnieniem.